MobilMania.cz

Přihlásit se




Sim karty britských, či amerických operátorů

Offline - Junior Profil 
25. 3. 2019 18:52 Odeslat příspěvek
Zdravím,
chtěl jsem se zeptat kde v ČR je možno koupit britskou či americkou SIM. Potřeboval bych ji na testy a moc se mi nechce nakupovat na Ebayi. Je v ČR nějaký obchod, kde je prodávají? Případně je problém aktivovat zahraniční SIM v síti českých operátorů?

Předem dík za názory.
TomiQ
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
25. 3. 2019 20:49 Odeslat příspěvek
Ahoj, to je asi hodně velký problém, nenapadá mě, proč by tu nějaký takový obchod vůbec měl být.
Nicméně pokud tak moc tu sim chceš a z nějakého důvodu se vyhýbáš Ebay, tak mám někde doma stále z USA sim se všemi papíry okolo od tamního virtuála "Ultra Mobile" neboli Ultra.me
Je již samozřejmě bez čísla, takže deaktivovaná.
V USA předplacené simky fungují naprosto jinak než v Evropě, ale to určitě víš.
Je to jen prázdná schránka, které se až při aktivaci na webu operátora přidělí telefonní číslo a pak se nejede na žádný kredit jako jsme zvyklí, ale vybere se měsíční paušál, který se jednorázově uhradí třeba platební kartou a toto se dá automatizovat na měsíční bázi.
Pokud další měsíc nezaplatíš, tarif ti zanikne a po cca 1 měsíci, někdy déle, ti NA TRVALO odeberou telefonní číslo a dají ho zase do volného oběhu...což byl samozřejmě i můj případ.
Takže by mě moc zajímalo, co myslíš těmi "testy" ???


Offline - Junior Profil 
26. 3. 2019 06:25 Odeslat příspěvek
Potřeboval bych změnit zemi u Galaxy App storu a co jsem se díval, tak lidi tvrdili, že to bere dle SIMky (takže Americký operátor - americký App store,..). Ještě zkusím vyndat SIM z telefonu úplně + VPN do dané země. Jestli to nevyjde, tak přijde na řadu eBay. Neříkám, že se mu potřebuji vyhnout za každou cenu, jen jsem se chtěl ujistit, že není obchod tady ;-)


Offline - Junior Profil 
26. 3. 2019 07:09 Odeslat příspěvek
Je, ale asi ti to nebude stát za to. Před dvěma lety jsem si tam sim do USA kupoval.

https://www.simusa.cz/?gclid=CjwKCAjw-O ... mpaign=ads
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies