MobilMania.cz

Přihlásit se




eety.at

Offline - Junior Profil 
21. 1. 2020 10:09 Odeslat příspěvek
Ma niekto z vas skusenosti s touto rakuskou znackou, najma co sa tyka programu TOP? Cez Vianoce som sa o nom dopocul v Montafone a domaci to dost chvalili. Za 9,90€ 1000min., 500SMS a 10GB, aj roaming /tu som nezistil podrobne podmienky fungovania/, ale nieco podobne, resp. to iste? tu minule spominal Goldman. Dakujem.
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 1. 2020 12:03 Odeslat příspěvek
Zdravim. Simku eety s top promo tarifem za 9,90€ mám. Používám už třetí měsíc spíš kvůli datům a jsem spokojen. V podmínkách jsem nenašel žádná omezení, zda po čase budou nepřetržitý roaming blokovat nebo bude doplatek.. uvidíme... Jinak používám i slovenskou SIM O2 Volnosť...


Offline - Junior Profil 
16. 2. 2020 11:12 Odeslat příspěvek
Tak ako, DSK76? Ziadna regulacia resp. upozornenia?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 2. 2020 11:22 Odeslat příspěvek
Zatím všechno v pořádku...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 2. 2020 23:09 Odeslat příspěvek
Mne ty podminky prijdou celkem jasne. Nebo ten popis tam jako predtim nebyl?

Kód
Minutes in all networks across Austria and in all other EU-countries   1,000 Min.
SMS to any network in Austria and in all other EU-countries            500 texts
LTE data volume across Austria (up to 50 Mbit/s)                       10 GB
Of which data volume in all other EU countries                         10 GB


Offline - Junior Profil 
17. 2. 2020 08:14 Odeslat příspěvek
Zial, v podrobnych podmienkach roamingu /len v nemcine/ sa pise o 4 mesiacoch, FUP aj o poplatkoch a limitoch, mozno, ze zatial ich neuplatnuju. Taktiez, Svajciarsko ani oni nedali do 1. zony, neviem o inom operatorovi okrem Orange SK. Zhanam nieco lacne pri pendlovani medzi Zurichom, Viednou a Budapestou, + samozrejme Slovensko.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
17. 2. 2020 13:38 Odeslat příspěvek
Tak Svycari jsou sice v schengenu, ale ne v EU, takze se tou roamingovou rezoluci ridit nemusi. Pokud to tedy ignoruji svycarsti operatori, musel by ten rozdil nekdo doplacet ze sveho. Je tedy logicke ze je eety do prvni zony neradi.


Offline - Junior Profil 
22. 4. 2020 07:24 Odeslat příspěvek
DSK76, po dalsich 2 mesiacoch vsetko po starom?
Este mi porad, na ktorom predajnom mieste viem SIM kartu kupit a hned aj registrovat. V Polsku mam dobre skusenosti s kupou a registraciou na polskej poste.

Cooper, to iste plati aj o Lichtenstajnsku, Norsku aj Islande, vsetci traja vsak maju u operatorov vynimku, akurat Orange SK daval jeden cas do zmluv ze EU+Svajciarsko /mam este z toho obdobia pausal Mini/, ale po zavedeni EU nariadenia 4 mesiacov FUP to ide len s nakupom balicka za 4,99€ mesacne, v ktorom je aj komercne poistenie. Ale aj tak, ked porovnam vzdialenosti a ceny volani napr. na cislo Reunion a Svajciarsko tak je to nebe a dudy. V dnesnej dobe nemozno presunut Svajciarsko na iny kontinent a velmi pochybujem, ze to torpeduju Svajciari. Ci ?


Offline - Junior Profil 
25. 4. 2020 09:15 Odeslat příspěvek
Zdravím... Rakouskou SIM mám na čas "zmraženou"-vypnutou, jedu data zdarma přes O2.sk. Nechci Rakušáky moc dráždit. Uvidím, až to zase zapnu. Dám vědět. V kuse jsem přes eety jel téměř 4 měsíce a pokud vím, žádná upozorňovací SMS nepřišla...


Offline - Junior Profil 
26. 4. 2020 07:16 Odeslat příspěvek
Takze zatial, je to slubne a mozno, ze eety bude velkorysy. A ako je to najjednoduchsie s kupou a registraciou? A vazne, uz by bolo treba aj u nas urobit cenovu revoluciu, ked su regulatori impotentni.
Citam na nete, ze najnizsie ponuky na nekoneco+ data maju aj v Estonsku /okrem Polska, Rakuska a Rumunska/. Asi pred 3 rokmi pouzival aj nas syn /zije vo Svajciarsku/ nejaku estonsku simku na data, ktoru mi ale potom uz Estonci nechceli poslat postou. Aj nejaky napr. kamionista, ktory chodi po trase Tallin - Taliansko by vedel poradit co a ako treba.

-- 21. 6. 2020 07:35 --

Cas plynie a kedze nie su ziadne znepokujuce spravy o regulacii, skusim kupit cestou do Svajcu aspon 1 SIM kartu eety. Ale, az v lete, nech sa to blaznive obdobie skonci, vekom som uz rizikovy clovek.


Offline - Junior Profil 
25. 6. 2020 20:21 Odeslat příspěvek
Zdar... Tak po 4 měsících, kdy byla eety sim odstavena mimo provoz jsem ji bez problému dobil a oživil tak 10GB tarif... žádné upozornění zatím nebylo, v samoobsluze eety u dat v roamingu EU lze čerpat 10GB bez omezení, tak jsem zvědav. Za 10E celkem slušná porce... o 1000min volání a 1000sms ani nemluvím...


Offline - Junior Profil 
1. 12. 2020 10:10 Odeslat příspěvek
Samozrejme, ze tento rok som sa nikam nedostal a simku nekupil, ake su skusenosti od leta? Vdaka za info.

-- 13. 1. 2021 10:02 --

A od Vianoc su zvysene data v programe TOP z 10 na 15 GB mesacne, z toho v EU 10 GB. 1000 min. a 500 SMS nezmenene, upozornuju, ze na prevazne pouzivanie v EU budu poplatky, ale zatial ich neuplatnuju.

Pozna niekto operatora z EU, ktory ma podobne podmienky aj pre Svajciarsko? Alebo operatora z Lichtenstajnska, Norska, Islandu.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 12 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies