MobilMania.cz

Přihlásit se




orange.pl

Offline - Junior Profil 
5. 7. 2020 07:36 Odeslat příspěvek
Dalsi dovod na slaktrafenie, u susedov flat + 70 GB dat, 5G, za 17 EUR, na Slovensku orange.sk to nedokaze ani za 70€, o 5G sa iba len hovori.
Sme my ale ovce.
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
5. 7. 2020 07:48 Odeslat příspěvek
Jako nabídka v PL vypadá fantasticky, ale nechtěl bych jejich pokrytí signálem, to je prý velmi nedostatečné...


Offline - Junior Profil 
5. 7. 2020 09:17 Odeslat příspěvek
V PL je z hlediska pokrytí použitelný T-Mobile. Já tam vždy využívám předplacenku na data. ZA 5 PLN (30 Kč) 1 GB dat. Koupím si dvě tři předplacenky, když internet "projedu", nasadím další. O pondělí do pátku mi většinou stačí dvě karty, jedinkrát to byly ty tři.

EDIT: To bývávalo! Teď za 5 PLN 7GB bez podmínek s možností na "prodloužení na 111GB.
http://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specja ... t-na-karte

Oproti tomu můj vyhádaný "skoro flat" za 430 Kč měsíčně vypadá docela jako vtip.


Offline - Junior Profil 
6. 7. 2020 07:01 Odeslat příspěvek
Nick - tym "pry" slabym pokrytim orange.pl si chcel akoze znehodnotit vybornu a pre nas nedosazitelnu ponuku? Zrejme ano, lebo v tomto su polski klienti retardovani a menej narocni ako my. Podla teba a podla nasich operatorov,


Offline - Junior Profil 
13. 5. 2021 12:33 Odeslat příspěvek
ORANGE.PL - aneb normální ceny v Polsku https://www.orange.pl/abonament/abonament-komorkowy
35 Zl/m (196 Kč/m) hovory/SMS/data => no limit/0,20 Zl/3 GB
45 Zl/m (252 Kč/m) hovory/SMS/data => no limit/no limit/7 GB
55 Zl/m (308 Kč/m) hovory/SMS/data => no limit/no limit/15+15 GB
75 Zl/m (420 Kč/m) hovory/SMS/data => no limit/no limit/70+15 GB


Offline - Junior Profil 
14. 5. 2021 09:32 Odeslat příspěvek
xlendi píše
V PL je z hlediska pokrytí použitelný T-Mobile. Já tam vždy využívám předplacenku na data. ZA 5 PLN (30 Kč) 1 GB dat. Koupím si dvě tři předplacenky, když internet "projedu", nasadím další. O pondělí do pátku mi většinou stačí dvě karty, jedinkrát to byly ty tři.

EDIT: To bývávalo! Teď za 5 PLN 7GB bez podmínek s možností na "prodloužení na 111GB.
http://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specja ... t-na-karte

Oproti tomu můj vyhádaný "skoro flat" za 430 Kč měsíčně vypadá docela jako vtip.





Ahoj, prosím tě, kde to v PL kupuješ?


Offline - Junior Profil 
22. 8. 2021 20:46 Odeslat příspěvek
On nebude problém v tom, kde to koupit , simkarty mají všude v krámech u kasy ale problém je v tom, že se musí každé číslo registrovat do systému s občankou, aby simkarta jako anonymní nebyla zneužitelná. A navíc, naprostá většina předplacenek v Polsku má v popisu malým písmem uvedeno, že ceny internetu platí jen v Polsku a buď vůbec nemají roamingový internet, nebo zpoplatňjí každý megabajt v roamingu maximální částkou povolenou EU.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 7 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies