MobilMania.cz

Přihlásit se




K: Poukaz ke Galaxy S20 FE na boty VASKY

Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 11. 2020 12:20 Odeslat příspěvek
Koupím poukaz, který Samsung dává k telefonu S20 FE (v období 26. 10. do 8. 11.2020) na boty Vasky.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
4. 11. 2020 13:12 Odeslat příspěvek
Podle mě se žádný poukaz nedává, je třeba jako vždy udělat registraci u samsungu a pokračovat podle návodu...

https://www.alza.cz/samsung-galaxy-s20- ... -promotion


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 11. 2020 17:47 Odeslat příspěvek
Tak ten e-voucher bude fungovat, ne?


Offline - Junior Profil 
4. 11. 2020 22:19 Odeslat příspěvek
Nebylo by lepší rovnou koupit ty boty? Nebo zase jeden vyčůranej, co si myslí, že něco dostane "levně"?


Offline - Junior Profil 
4. 11. 2020 23:59 Odeslat příspěvek
Co to plácáš za nesmysly?Každý chce ušetřit a pokud to někdo nevyužije a jde to,proč by to nedal za dobrou cenu?Dělá se to tak normálně...


Offline - VIP uživatel Profil 
5. 11. 2020 13:17 Odeslat příspěvek
Ladislav_Malek píše
Nebylo by lepší rovnou koupit ty boty? Nebo zase jeden vyčůranej, co si myslí, že něco dostane "levně"?

Jde o úplně normální postup. Proč by někdo nemohl využít nabídky, která se může naskytnout. Pokud nemáš onen poukaz, tak je lepší se starat o své záležitosti.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 11. 2020 17:36 Odeslat příspěvek
Já jeden mám, třeba bych ho nějak rozumně i prodala


Offline - Junior Profil 
12. 11. 2020 19:28 Odeslat příspěvek
Taky budu mit. SZ.


Offline - Junior Profil 
13. 11. 2020 10:47 Odeslat příspěvek
Rozumnější je, ho využít. Koukal jsem na stránky protože, dostanu dva kusy a je tam z čeho vybírat. Boty z pravé kůže vydrží víc, jak ty čínské šmejdy, navíc jsou pak v záruce. I kdyby nic, tak podpořím českého výrobce.


Offline - Junior Profil 
2. 12. 2020 12:59 Odeslat příspěvek
Nabízím dva poukazy á 1500,-
Nejdřív jsem si je taky chtěl nechat pro sebe ale pak jsem se při Black Friday neudržel a několikery tenisky jsem si už koupil jinde :-)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 10 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies