MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Přechod z Androidu na iPhone

Offline - Junior Profil 
8. 6. 2021 12:22 Odeslat příspěvek
jege: Jo, tak. Co jsem teď koukal na druhý Android telefon, tak uznávám, že tam ta historie hovorů je o úroveň výše. Tohle mě u Applu docela zaráží, protože jinak je to fakt uživatelsky dost přívětivé a ta historie a dialer je dost nedomyšlená. Nebo možná je domyšlená, jen je to schválně takto zamýšleno.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
8. 6. 2021 12:31 Odeslat příspěvek
jege píše
PS: Kam vlastně se Apple posílají podněty? Že bych je začal bombardovat! :mrgreen:

Na stránce Apple Product Feedback - zvolíš HW produkt, aplikaci nebo službu a pak v kolonce Feedback Type vybereš Feature Request. Ale je to podle mě ztráta času, pochybuji, že se tím bude Apple zabývat :D


Offline - Junior Profil 
8. 6. 2021 12:44 Odeslat příspěvek
ze.us píše
Jeden o koze, druhy o voze ;)
Profilem muze byt tez uzivatelske prostredi po prihlaseni, jak ho zname z PC (a proto poznamka DK dava smysl), nejake vyzvaneni/vibrace preci muzes nastavit uz ted, ne?

Tak ono těmi profily byly myšleny "různé režimy telefonu (spánek, práce, řízení) podle kterých bude možné přednastavit notifikace, ale i automatické odpovědi na zprávy", tj. profily v původním "telefonním" chápání, a ne uživatelské profily známé z Windows a dalších OS.

iOS má různé chování pro různé situace typu spánek, práce, řízení, schůzka a pod.? :hm
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, #
Stránka 5 z 5 [ Příspěvků: 63 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies