MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Vaše první dojmy z iOS 14

Offline - Junior Profil 
19. 9. 2020 16:37 Odeslat příspěvek
Dobry den všem jaké jsou vaše první zkušenosti s iOS 14 ?
Poslední příspěvek


Offline - Místní informátor Profil 
19. 9. 2020 17:49 Odeslat příspěvek
Dobře, tak já rovnou začnu navážu na téma :D

Neznáte někdo dobrou appku na měnění fotky ikonek ale ne přes shortcuts?

Děkuji ^^


Offline - Junior Profil 
19. 9. 2020 18:51 Odeslat příspěvek
Co iMessage: když výběru zprávu přes widgets tak tam chybí lišta s přidání fotek app atd. Že by bug nebo normální stav?!?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 9. 2020 13:51 Odeslat příspěvek
Hezký den.
Nejsem příliš zběhlý v iOS systému, takže bude můj dotaz možná úsměvný. Nicméně, chtěl jsem si ve verzi 14 přizpůsobit widgety tak, abych měl na prvním místě agendu z Outlooku. To se mi ale jaksi vůbec nedaří, protože mě to úplně nahoru vůbec nepustí. Musel jsem vymazat veškeré jiné widgety a nechat tam pouze ten jeden, takže teď počasí a další musím hledat v ikonách. Jakmile jsem znovu přidal jakýkoli "nativní" widget, automaticky se mi řadí před ten z Outlooku. Nevíte někdo, co s tím?


Offline - Administrátor Profil 
23. 9. 2020 13:57 Odeslat příspěvek
Manuálně přesunout?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 9. 2020 14:43 Odeslat příspěvek
To mi nejde; zkoušel jsem to, ale skáče mi to zpět na první místo.


Offline - Junior Profil 
23. 9. 2020 15:15 Odeslat příspěvek
A není to tým že Outlook je jako by app třetí stranu, a pro to nejde?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 9. 2020 11:44 Odeslat příspěvek
No asi ano, ale přiznám se, že na něco takového nejsem z Androidu zvyklý. Ale co už, jen nechápu, proč to má Apple takhle nastavený, respektive, proč by jim mělo vadit, že si někdo dá "vlastní" widget před widgety iOSu.


Offline - Junior Profil 
24. 9. 2020 15:06 Odeslat příspěvek
Jabko je jabko, ve widgetu je jenom věci z vlastní
“továren” :-)


Offline - Administrátor Profil 
24. 9. 2020 15:14 Odeslat příspěvek
Tak to jste ale neřekl, že se jedná o starý widget Outlooku a že ho vkládáte do "úplně levého" panelu iOS.

Widget Outlooku je starý, neaktualizovaný na iOS 14. Nedostanete ho z klasické nabídky widgetů (nedostanete ho tedy ani na home screen), proto s ním nemůžete manipulovat a nemůžete si volit jeho velikost.

L.


Offline - Junior Profil 
24. 9. 2020 15:24 Odeslat příspěvek
to Loader: a existuje nový? Po případě jaký je způsob aktualizace?


Offline - Junior Profil 
25. 9. 2020 08:13 Odeslat příspěvek
Počkat na další aktualizace Outlooku od MS :D
Poslední verze je 4.56.0 z 21.09.2020, ale pochybuju, že bude optimalizovaná pro iOS 14 ;-)


Offline - Administrátor Profil 
25. 9. 2020 08:22 Odeslat příspěvek
Kdepak, nová verze zatím není (aktualizují většinou celý balíček Office), zatím nové widgety umí jen OneDrive.

Musíme počkat :-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 10. 2020 22:20 Odeslat příspěvek
Ahoj, mě se stalo to, že mi přestala chodit notifikace z mailového klienta - prostě se emaily načtou až když do něj vlezu. Měl jsem outlook MS, ale dělá mi to i u bluemailu, gmailu a aplikace mail. Neví někdo čím to je? Notifikace mám všude povolené. Notifikace z messengeru, whatsappu fungují normálně. Mám staré SE. Děkuji.

-- 1. 11. 2020 23:12 --

Nikdo neví co s tím ?? Telefonem to není - zkoušel jsem to na 6S a chová se to stejně... .


Offline - Junior Profil 
21. 11. 2020 22:21 Odeslat příspěvek
Aby chodili notifikacie z mailu je potrebne to nastavit. Navod som nasiel na googli. Nepamatam sa uz na presny postup.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, #  Další stránka
Stránka 1 z 2 [ Příspěvků: 17 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies