MobilMania.cz

Přihlásit se

Vaše první dojmy z iOS 14

Offline - Junior Profil 
19. 9. 2020 17:37 Odeslat příspěvek
Dobry den všem jaké jsou vaše první zkušenosti s iOS 14 ?
Poslední příspěvek

Offline - Místní informátor Profil 
19. 9. 2020 18:49 Odeslat příspěvek
Dobře, tak já rovnou začnu navážu na téma :D

Neznáte někdo dobrou appku na měnění fotky ikonek ale ne přes shortcuts?

Děkuji ^^

Offline - Junior Profil 
19. 9. 2020 19:51 Odeslat příspěvek
Co iMessage: když výběru zprávu přes widgets tak tam chybí lišta s přidání fotek app atd. Že by bug nebo normální stav?!?

Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 9. 2020 14:51 Odeslat příspěvek
Hezký den.
Nejsem příliš zběhlý v iOS systému, takže bude můj dotaz možná úsměvný. Nicméně, chtěl jsem si ve verzi 14 přizpůsobit widgety tak, abych měl na prvním místě agendu z Outlooku. To se mi ale jaksi vůbec nedaří, protože mě to úplně nahoru vůbec nepustí. Musel jsem vymazat veškeré jiné widgety a nechat tam pouze ten jeden, takže teď počasí a další musím hledat v ikonách. Jakmile jsem znovu přidal jakýkoli "nativní" widget, automaticky se mi řadí před ten z Outlooku. Nevíte někdo, co s tím?

Offline - Administrátor Profil 
23. 9. 2020 14:57 Odeslat příspěvek
Manuálně přesunout?

23. 9. 2020 15:43 Odeslat příspěvek
To mi nejde; zkoušel jsem to, ale skáče mi to zpět na první místo.

Offline - Junior Profil 
23. 9. 2020 16:15 Odeslat příspěvek
A není to tým že Outlook je jako by app třetí stranu, a pro to nejde?

24. 9. 2020 12:44 Odeslat příspěvek
No asi ano, ale přiznám se, že na něco takového nejsem z Androidu zvyklý. Ale co už, jen nechápu, proč to má Apple takhle nastavený, respektive, proč by jim mělo vadit, že si někdo dá "vlastní" widget před widgety iOSu.

Offline - Junior Profil 
24. 9. 2020 16:06 Odeslat příspěvek
Jabko je jabko, ve widgetu je jenom věci z vlastní
“továren” :-)

24. 9. 2020 16:14 Odeslat příspěvek
Tak to jste ale neřekl, že se jedná o starý widget Outlooku a že ho vkládáte do "úplně levého" panelu iOS.

Widget Outlooku je starý, neaktualizovaný na iOS 14. Nedostanete ho z klasické nabídky widgetů (nedostanete ho tedy ani na home screen), proto s ním nemůžete manipulovat a nemůžete si volit jeho velikost.

L.

Offline - Junior Profil 
24. 9. 2020 16:24 Odeslat příspěvek
to Loader: a existuje nový? Po případě jaký je způsob aktualizace?

Offline - Junior Profil 
25. 9. 2020 09:13 Odeslat příspěvek
Počkat na další aktualizace Outlooku od MS :D
Poslední verze je 4.56.0 z 21.09.2020, ale pochybuju, že bude optimalizovaná pro iOS 14 ;-)

25. 9. 2020 09:22 Odeslat příspěvek
Kdepak, nová verze zatím není (aktualizují většinou celý balíček Office), zatím nové widgety umí jen OneDrive.

Musíme počkat :-)

29. 10. 2020 23:20 Odeslat příspěvek
Ahoj, mě se stalo to, že mi přestala chodit notifikace z mailového klienta - prostě se emaily načtou až když do něj vlezu. Měl jsem outlook MS, ale dělá mi to i u bluemailu, gmailu a aplikace mail. Neví někdo čím to je? Notifikace mám všude povolené. Notifikace z messengeru, whatsappu fungují normálně. Mám staré SE. Děkuji.

-- 1. 11. 2020 23:12 --

Nikdo neví co s tím ?? Telefonem to není - zkoušel jsem to na 6S a chová se to stejně... .

Offline - Junior Profil 
21. 11. 2020 23:21 Odeslat příspěvek
Aby chodili notifikacie z mailu je potrebne to nastavit. Navod som nasiel na googli. Nepamatam sa uz na presny postup.

22. 11. 2020 10:59 Odeslat příspěvek
Je to trochu delší, ale:

Google zrušil podporu Exchange Active Sync (pro platící GSuite funguje nadále a Push má proprietární).

1) Nikdy nebudou fungovat GMail push notifikace v aplikaci Mail, pokud to není placený účet.
2) Fungovalo to, než Google zrušil podporu Exchange Active Sync - proto fungují push notifikace na iPhonech pro Exchange / O365 účty normálně.
3) Google takhle nutí uživatele, aby používali jeho aplikaci Gmail. Jenom tam fungují push notifikace správně.

Někdo psal že na jailbroken iPhonu mu fungují push, ale nevím. Mám s tím stejné problémy.

Zdálo se, že Outlook aplikace byla řešením (podporuje vše, i Google Push Notifications API), ale musel bych znovu vyzkoušet.

25. 11. 2020 08:55 Odeslat příspěvek
Oni nefungují ani notifikace formou vyzvedávání v jiných programech - pominu Gmail a email na gmailu - tam to chodí skvěle. Když mám seznam email třeba tak jediné řešení dneska je používat defaultní aplikaci od ios Mail. Ale to, že to funguje v aplikaci mail platí až od verze 14.2...

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 17 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies