MobilMania.cz

Přihlásit se




Aplle watch 7 spánek

Offline - Junior Profil 
10. 12. 2021 07:45 Odeslat příspěvek
Jak zjistit kvalitu spánku ? Na Huawei watch byla v základní app možnost jednoduše zjistil časy hlubokého spánku , rem spánek , čas a délku probuzení v noci !
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
10. 12. 2021 08:10 Odeslat příspěvek
Co takhle se naučit psát prvně Česky a né jako retard z pomocné školy? Jinak co se týče dotazu, tak se řeší pomocí externích app. Z docela hodně slušné nabídky si máš možnost vybrat přesně tu, která se bude líbit a bude vyhovovat. Jinak mě zaráží, že se na to ptáš, když na ty aplikace je odkazováno přímo ve Zdraví. Myslím, že by si měl Apple Watch vrátit a vzít si zpátky Huawei Watch, jejich omezené možnosti budou spíš vyhovovat omezenému člověku.


Naposledy upravil DirtyKing dne 10. 12. 2021 08:13, celkově upraveno 1


Offline - Junior Profil 
10. 12. 2021 08:11 Odeslat příspěvek
AutoSleep.


Offline - Junior Profil 
10. 12. 2021 18:13 Odeslat příspěvek
Dirty kingJiž tvé přezdívky je zřejmé že jsi arogantní trouba�‼️�Což si svou hloupou odpovědí jenom potvrdil! Aplikace k Samsung Huawei jsou oproti Applu mnohem lépe zpracované již v základním nastavení a není potřeba hledat nějaké náhradní aplikace! Bohužel těchto chyb na Apple mnohem víc oproti Androidu kde se mi nestalo že by třeba nebyl obchod s aplikacemi dostupný nebo nebylo možné aplikaci nainstalovat přímo z mobilu, jako je třeba rozšíření icloudu, které přímo z mobilu navýšit nejde! Zrovna tak jako nejde hromadné smazat najednou několik telefonních čísel ale je opět nutná externí aplikace,Která mi však po nainstalování a označení několika kontaktu opakovaně spadla! Takže mě to opět jen usvědčuje v tom že celý humbuk Apple je pouze navoněná předražená bída , A Android jej už v mnoha směrech překonal, třeba už jenom akumulátory v těchto zařízeních které jsou jak V smart watch tak iPhone 12 přímo tragické! Po dlouhém hledání jsem konečně aplikaci našel ale stále není kvalitní jednoduchá jako U Samsung a Huawei,to samé Bluetooth , placené app …pouze v angličtině..


Offline - Junior Profil 
10. 12. 2021 20:34 Odeslat příspěvek
Píšes naprosté hlouposti, od A do Z. A díky za připomenutí, že si mám na navýšit tarif iCloudu. Samozřejmě jsem to udělal v mobilu v nastavení, kde to dle Tebe nejde. Na další už reagovat nebudu, protože to jsou úplně stejné blbosti. To, že má iOS určitá omezení není neschopností vývojářů, ale je to cíleně. Ale nebudu si dělat naděje, že by si to snad dokázal pochopit. Prosím, vrať se k Androidu a Huawei a budeš spokojen. Apple není pro každého, tím myslím lidi, kteří nepochopí podstatu toho systému a ostatních jablečných produktů.


Offline - Junior Profil 
11. 12. 2021 08:45 Odeslat příspěvek
Jak vidím, tak na normální otázku dostane tazatel jen urážku, že je vlastně omezenec.
2Ogyn: taky používám AutoSleep, prostě nejchytřejší hodinky na trhu tohle neumí


Offline - Junior Profil 
11. 12. 2021 09:26 Odeslat příspěvek
DirtyKing píše
Píšes naprosté hlouposti, od A do Z. A díky za připomenutí, že si mám na navýšit tarif iCloudu. Samozřejmě jsem to udělal v mobilu v nastavení, kde to dle Tebe nejde. Na další už reagovat nebudu, protože to jsou úplně stejné blbosti. To, že má iOS určitá omezení není neschopností vývojářů, ale je to cíleně. Ale nebudu si dělat naděje, že by si to snad dokázal pochopit.
Prosím, vrať se k Androidu a Huawei a budeš spokojen. Apple není pro každého, tím myslím lidi, kteří nepochopí podstatu toho systému a ostatních jablečných produktů.

Z tvého hloupého příspěvku je opět vidět že o Androidu nevíš vůbec nic! A přesto máš neodbytnou potřebu vypisovat podobné nesmysly! Kdysi jsem si pořídil iPhone 7 ale po týdnu jsem ho se ztrátou prodal! Potřeboval jsem pracovně třeba nahrávat objednávky zákazníků a další aplikace které byly nutné pro provozování mé živnosti,Nyní jsem si opět ze zvědavosti pořídil iPhone 12 a mohu srovnávat s mobily od Androidu které jsem používal. Svůj Samsung 20 jsem věnoval a ponechal jsem si pouze oné plus 8 pro, který nyní používám souběžně s iPhonem. Mnoho aplikací které mi fungovaly na Androidu bezchybně jsou u iPhonu s problémy navíc většina těchto aplikací je zpoplatněna! O navýšení clouduU Applu se v mobilu marně pokouší Mnoho dalších uživatelů , Jak jsem zjistil v diskusním fóru,takže tva připomínka je opět ubohá! Například hlasové zadávání textu je u one plus mnohem jednodušší a příjemnější, Z celého systému mám pocit že je vyvinutý pro jednoduché, negramotné občany usa kteří navíc jsou ochotni platit za kde jakou běžnou aplikaci… která navíc zpoplatněna funguje hůře než to samá na Androidu, viz aplikace Snapseed. Stále se učím s iPhonem zacházet je to pro mě důchodce nová výzva, a nemám problém iPhone i s hodinkami časem případně prodat a pořídit si opět špičkový zařízení od Androidu na které jsem byl zvyklý.

-- 11. 12. 2021 09:27 --

DirtyKing píše
Píšes naprosté hlouposti, od A do Z. A díky za připomenutí, že si mám na navýšit tarif iCloudu. Samozřejmě jsem to udělal v mobilu v nastavení, kde to dle Tebe nejde. Na další už reagovat nebudu, protože to jsou úplně stejné blbosti. To, že má iOS určitá omezení není neschopností vývojářů, ale je to cíleně. Ale nebudu si dělat naděje, že by si to snad dokázal pochopit.
Prosím, vrať se k Androidu a Huawei a budeš spokojen. Apple není pro každého, tím myslím lidi, kteří nepochopí podstatu toho systému a ostatních jablečných produktů.

Z tvého hloupého příspěvku je opět vidět že o Androidu nevíš vůbec nic! A přesto máš neodbytnou potřebu vypisovat podobné nesmysly! Kdysi jsem si pořídil iPhone 7 ale po týdnu jsem ho se ztrátou prodal! Potřeboval jsem pracovně třeba nahrávat objednávky zákazníků a další aplikace které byly nutné pro provozování mé živnosti,Nyní jsem si opět ze zvědavosti pořídil iPhone 12 a mohu srovnávat s mobily od Androidu které jsem používal. Svůj Samsung 20 jsem věnoval a ponechal jsem si pouze oné plus 8 pro, který nyní používám souběžně s iPhonem. Mnoho aplikací které mi fungovaly na Androidu bezchybně jsou u iPhonu s problémy navíc většina těchto aplikací je zpoplatněna! O navýšení clouduU Applu se v mobilu marně pokouší Mnoho dalších uživatelů , Jak jsem zjistil v diskusním fóru,takže tva připomínka je opět ubohá! Například hlasové zadávání textu je u one plus mnohem jednodušší a příjemnější, Z celého systému mám pocit že je vyvinutý pro jednoduché, negramotné občany usa kteří navíc jsou ochotni platit za kde jakou běžnou aplikaci… která navíc zpoplatněna funguje hůře než to samá na Androidu, viz aplikace Snapseed. Stále se učím s iPhonem zacházet je to pro mě důchodce nová výzva, a nemám problém iPhone i s hodinkami časem případně prodat a pořídit si opět špičkový zařízení od Androidu na které jsem byl zvyklý.

-- 11. 12. 2021 09:49 --

Co se i cloudu týče tak není nutné velký objem! Jsem zvyklý z Androidu občas připojit flash disk nebo externí pevný disk přes USB C a veškerý obsah mobilu videa, fotografie, soubory si zazálohovat na disk.Tento disk jednoduše připojit k PC kde provedu např hromadnou úpravu snímků jejich zmenšení,Snímky v plném rozlišení o které mám zájem si nechám za zálohované buď na PC nebo na flashdisku a do mobilu zpět si nakopíruji zmenšený snímky které na prohlížení v mobilu bohatě stačí a nezabírají mi zbytečně paměť‼️


Offline - Junior Profil 
11. 12. 2021 10:11 Odeslat příspěvek
Však DK o androidu ví dobře. Pokud se dobře pamatuji, tak na IOS přecházel někdy začátkem tohoto roku, stejně jako já. Často měl nějaké otázky ve vlákně k iP12. Jen z toho asi lehce zmagořil.


Offline - Junior Profil 
11. 12. 2021 18:27 Odeslat příspěvek
Rozumím tomu co píšeš. Protože když si vzpomenu na můj přechod na iOS (cca. před rokem jak správně Hudys podotknul), tak jsem měl názory a pocity naprosto podobné. A i teď se najde nějaká věc, která mi chybí. Nicméně po proniknutí do ekosystému prostě mám pocit, že už není cesty zpět. Hrozně moc mi usnadňuje život a zvyšuje efektivitu. A zrovna z OnePlus 8 PRO jsem přecházel, Android jsem vlastnil od úplného počátku a na iOS jsem přešel jen proto, že telefon jsem dostal zadarmo jako pracovní. Ale zrovna OnePlus mě hrozně zklamalo. Měl jsem několik OnePlus už předtím a poslední vynikající zkušenost jsem měl z OnePlus 5T, ale potom šla za mě s prominutím ta značka úplně ale úplně do hajzlu. Stejně tak s Xiaomi, kdy Mi 9 fungovala skvěle a byl to naprosto super telefon za super prachy, ale následně to co produkují je za mě nepoužitelné bída, zejména tedy kvůli MIUI OS. A doby jako rootování, nahrávání custom romek a podobné už mám pár let za sebou, tak si troufnu tvrdit, že o Androidu něco maličko vím. Ono pokud si léta zvyklý na Android a pak vezmeš do ruky iPhone, tak máš pak pocity takové jako máš. Prostě tomu musíš přijít na chuť a musíš pochopit podstatu a filozofii toho systému, pokud nepochopíš, budeš *****ý a zklamaný. Ono to není tím, že by ten telefon něco neuměl, že jsou Apple vývojáři neschopní, jen je zkrátka přesně takový jak to od počátku tak nějak zamýšleno. Stačí mrknout na nějaké dokumenty o Jobsovi nebo o vzniku Applu a pochopíš proč to tak je a nebo není a za mě to rozhodně špatně není. Nepočítam faily jako chybějící kalkulačka v iPadu a podobně.

Co se týče aplikace na monitorování spánku, tak zrovna Huawei bych nedával jako vzorový příklad i když to umí nativně. Ono totiž co hodinky, to jiný výsledek. A v tom je ohromná výhoda "plnotučných" smartwatch, kde si právě můžeš nainstalovat aplikaci dle svého vkusu. A když jich nainstaluješ několik, tak stejně zjistíš, že každá má úplně jiné výsledky, každá má jiné vyhodnocení, jiné algoritmy. Několik aplikací, několik různých výsledků i když pro sběr dat o spánku slouží identický hardware. V ČR (narozdíl od světa) je docela silné zastoupení Garmin hodinek v populaci. A i když jsem měl od Garminu několik vrcholných modelů hodinek, za mě fungují a měří ze všech "smart" watch co jsem měl absolutně nejhůře a často mi to přišlo spíš jako generátor náhodných čísel, než nějaké trošku seriózní měření. Ale pro opravdové sportovce není jiná možnost, neexistuje konkurence. K jiným hodinkám prostě wattmetr a další kraviny prostě nepřipojíš. Tedy konkurence existuje a to Suunto a Polar, ale to je za mě proti Garminu furt o pár let zpět.

A co se týče aplikací na iOS jak píšeš, tak já mám třeba zkušenosti naprosto opačné. Většina aplikací je za mě na Apple mnohem lepší, tedy alespoň těch co používám já. A ano, často jsou placené. Ale já nemám problém za aplikaci zaplatit, mnohem raději než zobrazování nějakých reklam. A třeba app Notability, tak pro ní jsem nenašel na Androidu žádnou schopnou aplikaci, která by jí alespoň částečně dokázala konkurovat. A takových app jsem za rok používání objevil spoustu.

Můžeš souhlasit, nemusíš. To je prostě můj osobní názor a pohled na věc. A řešit monitorování spánku je za mě prostě nesmysl, protože jak jsem psal výše. Klidně si můžeš zkusit vzít několik hodinek od různých výrobců najednou a ránou kouknout na výsledku. Naprosto odlišná data. A pak můžeš vzít právě třeba Apple Watch a zkusit nainastalovat více app a budeš na tom úplně stejně. A ve spánku už těžko zhodnotíš, která app nebo které hodinky mají přesnější data. Maximálně porovnat s datama přímo ze spánkové laboratoře. A i tam se obávám, že prostě co člověk, to jiné hodinky a jiné aplikace vyhodnotí pro konkrétního člověka odlišně. Zrovna tuto věc bych prostě neřešil, za mě to prostě nemá smysl. Generátor náhodných čísel si můžeš vytvořit i v Excelu a hodinky k tomu nejsou potřeba 8-)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 9 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies