MobilMania.cz

Přihlásit se




Jak převést dítě z jednoho rodinného sdílení na jiné?

Offline - Junior Profil 
14. 6. 2022 12:34 Odeslat příspěvek
Neví někdo, jak převést dítě z jednoho rodinného sdílení na druhé? Minulý rok v únoru jsem připojil dítě na rodinné sdílení k manželce, nyní jsem konečně zprovoznil svůj iPhone chtěl by je oba převést k sobě, tím spíše, že jsem si předplatil 200 GB prostoru na iCloudu a bych ho s nimi sdílet.

Manželka rodinné sdílení zrušit nemůže, dokud je na něm dítě a to nějak nemohu převést na své sdílení. Když mu pošlu pozvánku, tak mu to buďto nedojde (přes zprávu anebo osobní připojení) anebo mu to při pokusu o zobrazení pozvánky napíše, že nemůže být ve dvou skupinách rodinného sdílení. Jak převést dítě a následně i manželku pod mé rodinné sdílení?
Poslední příspěvek


Offline - Administrátor Profil 
14. 6. 2022 13:19 Odeslat příspěvek
Pošleš mu pozvánku a manželka to schválí.
https://support.apple.com/en-us/HT201080


Offline - Junior Profil 
14. 6. 2022 20:47 Odeslat příspěvek
Bohužel neschválí, jelikož nikde nemohu najít tohle:

Na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch klepněte na Nastavení. Pod svým jménem najdete oznámení s textem "Žádost o rodinný převod". Klepněte na oznámení a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Ráno jsem to zkoušel a něco jí přišlo do pošty, ale nevěděla, o co se jedná, tak to smazala, já mezitím dítě smazal a znovu přidával, a nyní jí do pošty nic nechodí a předchozí e-maily žádnou pozvánku neotevřou.


Offline - Junior Profil 
15. 6. 2022 05:02 Odeslat příspěvek
máš zaplou cortanu? taky sem nemohl najít ve founu nějaké nastavení a až po zapnutí cortany mi to naběhlo, ntvrdím, že to v tvém případě zabere ale zkusil bych to , dědek


Offline - osobne Profil 
15. 6. 2022 06:49 Odeslat příspěvek
jege píše
..
Ráno jsem to zkoušel a něco jí přišlo do pošty, ale nevěděla, o co se jedná, tak to smazala, já mezitím dítě smazal a znovu přidával, a nyní jí do pošty nic nechodí a předchozí e-maily žádnou pozvánku neotevřou.

Ať to manželka najde v koši a potvrdí.


Offline - Administrátor Profil 
15. 6. 2022 07:46 Odeslat příspěvek
Jege, děláš něco špatně - mě to funguje korektně :)


Offline - osobne Profil 
15. 6. 2022 08:23 Odeslat příspěvek
Možná Apple systém rozpoznal, že dítě není jeho?
:hm


Offline - Mírně pokročilý Profil 
15. 6. 2022 08:36 Odeslat příspěvek
To ale jen v pripade, ze vsichni nosi Apple Watch 6 ci novejsi.


Offline - Junior Profil 
15. 6. 2022 09:08 Odeslat příspěvek
metyn píše
máš zaplou cortanu? taky sem nemohl najít ve founu nějaké nastavení a až po zapnutí cortany mi to naběhlo, ntvrdím, že to v tvém případě zabere ale zkusil bych to , dědek

Cortanu na Apple? Nemyslels Siri?

jjrr píše
Ať to manželka najde v koši a potvrdí.

To jsem zkoušel, ale nefunguje to, asi proto, že jsem dítě opakovaně přidával a znovu odebíral, takže pozvání, které měla v koši již neplatí a nová nedostáva.

Loader píše
Jege, děláš něco špatně - mě to funguje korektně :)

Jenže co? Nemá Apple v tomhle nějakou pojistku třeba v počtu pokusů za den anebo něco podobného? Za chvilku mám domluvený hovor s technickou podporou Apple, tak snad budu chytřejší. :hm

-- 15. 6. 2022 12:06 --

Takže zdárně vyřešeno! Skoro hodinu jsme nad tím hloubali s operátorkou Apple podpory, zjistili jsme, že manželka má na iPadu jiný region i jazyk, takže jsme to měnili všude možně, ale tudy cesta nevedla, protože pozvánky pořád chodily v jiném jazyku, tudíž jsme se domluvili, že zavolá zítra a já zkusím najít, kde ještě se nastavuje region a změnit jej tam.

Při dalším zkoumání, kde ještě v nastavení se vyskytuje region, mě napadlo, že občas používáme starý iPad Mini 1 jako čtečku knížek, a ten je pořád napojen na manželčin účet, takže i tam bych měl zkontrolovat region a případně jej změnit. Kde se mění region jsem na starém iOS hned nenašel, ale zato na mě vyskočila pozvánka na převod rodinného sdílení dítěte, kde bylo i tlačítko "Potvrdit", které na pozvánkách na novém iPadu Air vůbec nebylo. >:-(

Pak už to bylo jednoduché, byť připojení samotné manželky nejdřív také trucovalo, jelikož na iPadu se žádné pozvánky neobjevovaly, dokud jsem se nedovtípil podívat se na telefon s Androidem, kam to chodilo do SMS. o<:)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 9 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies