MobilMania.cz

Přihlásit se




Čím nahradit OttPlayer z Androidu na iOS?

Offline - Junior Profil 
30. 7. 2022 12:44 Odeslat příspěvek
S velkým překvapením jsem zjistil, že OttPlayer, který je snad pro všechny platformy včetně SmartTV, na iOS kupodivu není k dispozici, byť kdysi byl, a nenašel jsem zatím nic podobného, co by jej nahradilo. Potřebuji přehrávač m3u anebo m3u8 playlistů na způsob IPTV, ideálně zdarma, anebo za jednorázový poplatek, ale s možností předchozího vyzkoušení. :hm


Naposledy upravil jege dne 30. 7. 2022 14:56, celkově upraveno 2
Poslední příspěvek


Offline - osobne Profil 
30. 7. 2022 13:08 Odeslat příspěvek
Ty nejlepší appky jsou jen na androidu.


Offline - Junior Profil 
30. 7. 2022 16:06 Odeslat příspěvek
jjrr: Velmi zajímavé. Já naopak používám docela dost aplikací, které na Androidu ani alternativu nemají. A vývojáři ani na Android dané aplikace neplánují, když je to warez platforma.


Offline - Junior Profil 
30. 7. 2022 17:11 Odeslat příspěvek
A umíš teda poradit i náhradu OttPlayeru pro iOS? Zatím jsem nenašel nic, kam bych mohl zadat playlist v m3u anebo m3u8 formátu a měl tak z iPhone/iPadu stejnou IPTV jako u Androidu/Windows/Tizenu/Android TV. :grr:


Offline - Junior Profil 
30. 7. 2022 17:23 Odeslat příspěvek
A app MegaIPTV nebo GSE Smart IPTV to neumí? Vím že to řešil kolega v práci, tak se ho po víkendu mohu zeptat pokud se nepodaří nic najít. Dej kdyžtak vědět a hodím si to do připomínky.

https://smashmalta.com/iptv%3A-ios


Offline - Junior Profil 
30. 7. 2022 18:37 Odeslat příspěvek
GSE Smart IPTV jsem na iOS nenašel a mám dojem, že je snad jenom na Apple TV a MacOS, MegaIPTV funguje, ale oproti OttPlayeru nedělí kanály do skupin (Zpravodajství, Sport, Film a pod.) a neumí blokovat kanály pro dospělé. OttPlayer tohle všechno načte z playlistu, rozdělí kanály do skupin a kanály pro dospělé umí zaheslovat.

Ale zatím MegaIPTV je nejpoužitelnější z toho, co jsem na iOS našel, ovšem do OttPlayeru má stále dost daleko.

Edit: Tak už jsem asi našel - ProgTV: https://apps.apple.com/us/app/progtv/id1447796133! Hromada nastavení, čeština, dělení kanálů do skupin, respektování označení kanálů pro dospělé s možností jejích hromadného i individuálního zaheslování, bezplatná verze s reklamami a Pro verze za rozumnou cenu ... Zatím favorit! :tleskani
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 6 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies