MobilMania.cz

Přihlásit se




Jak uzavřít všechny aplikace na iPhone/iPadu najednou?

Offline - Junior Profil 
22. 10. 2022 12:19 Odeslat příspěvek
Dosud jsem nepřišel, jak uzavřít všechny aplikace na iPhone/iPadu najednou. Vždy, když mi iPhone/iPad začne lagovat (kdo tu stále tvrdil, že iPhony/iPady tímto netrpí? :grr: ), tak uzavřu všechny aplikace v paměti a zařízení zase začne reagovat normálně, ale u několik desítek aplikací je to dost opruz a hodně by mi pomohla informace, jak je uzavřít všechny najednou, jak to má Android. Umí to i iOS, anebo vývojáři zase usoudili, že něco takového nikdo nepotřebuje? :hm
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
22. 10. 2022 14:17 Odeslat příspěvek
Nejde to, jen ručně.

Ano, taky zaviram rucne, protože existují aplikace, které se dokážou "zaseknout" či co a přes noc mi vysát polovinu baterie.


Offline - Junior Profil 
22. 10. 2022 21:10 Odeslat příspěvek
Ano, už jsem se také dočetl, že je to prý features, a ne bug, protože přece u iOS takové aplikace nezpomalují systém, což ale i podle mých skromných zkušeností není vůbec pravdou! :grr:


Offline - Junior Profil 
22. 10. 2022 23:15 Odeslat příspěvek
Nazdar prde, zase problémy? Co mi paměť sahá až do iPhone 11 Pro Max, nikdy jsem nemusel zavírat aplikace a to jich tam mám spuštěných desítky. Co zase děláš blbě? :D


Offline - osobne Profil 
23. 10. 2022 04:07 Odeslat příspěvek
Já jsem také na androidu nikdy nemusel zavírat appky, přesto to dělám, mám rád pořádek, vyčištěnou paměť. Člověk by měl mít větší práva v rozhodování než jeho mobil. A jednodušší je zavřít všechny appky najednou, než to dělat po jedné.


Offline - Junior Profil 
23. 10. 2022 08:22 Odeslat příspěvek
No vidíš, všichni jsme spokojeni a vo tom to je :D


Offline - osobne Profil 
23. 10. 2022 08:24 Odeslat příspěvek
Všichni právě ne.


Offline - Junior Profil 
24. 10. 2022 11:03 Odeslat příspěvek
orgáč píše
Nazdar prde, zase problémy? Co mi paměť sahá až do iPhone 11 Pro Max, nikdy jsem nemusel zavírat aplikace a to jich tam mám spuštěných desítky. Co zase děláš blbě? :D

Njn, když Ty používáš telefon jenom na volání a možná i psaní SMS, tak samozřejmě takové věci neřešíš a pár spuštěných aplikací navíc Ti nevadí. :mrgreen:

-- 24. 10. 2022 12:05 --

jjrr píše
Všichni právě ne.

Jak může být někdo nespokojen, když orgáč spojen je?! :mrgreen:
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 8 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies