MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Xiaomi Redmi Note 4 Global - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
18. 4. 2018 19:38 Odeslat příspěvek
Poslech hudby a mluveného slova na sluchátka, kdo máte zkušenosti? Zajímá mě kvalita poslechu na vlastní sluchátka. Děkuji
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
18. 4. 2018 20:46 Odeslat příspěvek
Rozsah hlasitosti normální, kvalita výstupu jistě dostačuje běžně používaným sluchátkům. Při jedné a dvou čárkách hlasitosti (tj. skoro úplně potichu) je na některých sluchátkách slyšet šum (kdyby jsi náhodou chtěl usínat s audioknihou..).


Offline - Junior Profil 
19. 4. 2018 07:01 Odeslat příspěvek
dík


Offline - Mírně pokročilý Profil 
19. 4. 2018 13:23 Odeslat příspěvek
Navíc Xiaomi má v nastavení při poslechu ve sluchátkách spousty přednastavených "profilů" na různíé tipy sluchátek. To je velmi dobrá věc. ;-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
11. 7. 2018 19:28 Odeslat příspěvek
Ahoj,

uz delsi dobu resim problem se skype notifikacemi. Rad bych aby s upozornenim take zaznel zvuk a vibrovani.
Po klasickem googlovani jsem nasel tyto dve oblasti na upravu, kde jsem vse zapl:
1)"Baterie a vykon" - "aplikace" "skype" - vypnout jakykoliv setrici mod
2)"oznameni aplikaci" -"skype" - povoleni zvuku a ostatnich potrebnych veci, se mi krome upozorneni blika i dioda.

Presto stale zvuk nejde slyset, i kdyz je zvuk v oznameni aplikaci zaply.

Nesetkal se s tim nekdo? Sestra ma stejny mobil a stejny problem.

Dekuji za radu


Offline - Junior Profil 
28. 11. 2018 21:04 Odeslat příspěvek
Mám k tomuto telefonu dotaz.. Nedávno se mi aktualizoval systém a od té doby mi přestaly jít zvuky v budíku.. Pár dní po aktualizaci vyskočila i aktualizace aplikace hodin, ale chybu to neopravilo..

Prostě v budíku nejde nastavit nějaké zvonění, pořád je tam tichý i když zvednu hlasitost..


Offline - Moderátor Profil 
28. 11. 2018 21:10 Odeslat příspěvek
Pokud to byla aktualizace na vyšší verzi Androidu, tak udělej tovární nastavení
Ale jednodušší bude z GP nainstalovat jiný budík


Offline - Junior Profil 
29. 11. 2018 20:45 Odeslat příspěvek
Asi jo, naistaluju zatím jiný a uvídím časem jestli to spraví.. Navíc pravda že ten originál je nic moc, nejde odložit anebo nějak složitě, prostě ráno když po něm hmátnu tak se hned uplně vypne..


Offline - Junior Profil 
30. 11. 2018 13:30 Odeslat příspěvek
jako co nejde odložit? budík? pokud ti začne budík pípat tak se ti zároveň ukáže kolečko o průměru cca 2 cm s nápisem "ODLOŽIT O 10 MIN" :D , stačí klepnou a je to :D , jinak zvuky si zkus povolit přímo v nastavení budíku, rozklikni hodiny a nahoře vpravo tři tečky, nastavení, máš tam toho na výběr několik, nemusí to zrovna být tímto ale zkusit to můžeš, Meta


Offline - Místní informátor Profil 
4. 1. 2019 11:16 Odeslat příspěvek
Zdravím, mám takový dotaz jelikož moje sestřenice je nemluvná musím to pořešit já :D
Sestřenice má Xiaomi Redmi Note 4 3GB/32GB
A má v telefonu 16GB paměťovku a ta z ničeho nic přestala jít..
Problém že na paměťovce jsou důležité věci , fotky , vzpomínky.. A teď je to všechno fuč...
Tak a co teď?
Ano vím existuje cloud kam dávat fotky ale mojí sestřenici to nevysvětlíte co je to cloud. :D :D #AntiTalent

Paměťovku jsme vyndali zandali zpátky a furt nefachá... :/
Děkuji za Vaše typy..


Offline - Moderátor Profil 
4. 1. 2019 12:53 Odeslat příspěvek
Jestli nepůjde ani v jiném telefonu, tak je kaput


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 1. 2019 13:15 Odeslat příspěvek
a v PC se nacte?


Offline - Místní informátor Profil 
4. 1. 2019 17:34 Odeslat příspěvek
Vyzkouším! :D to nás nanapadlo do jinýho tel.. Ještě nějaký jiný tel. Najít a zkusit..
No to s tím PC je dobrý nápad ale není četečka pam. karet... :/ v ntb není.. A čtečka do USB by se muselo koupit. :D Znáte to holky...


Offline - Pokročilý Profil 
4. 1. 2019 18:44 Odeslat příspěvek
Karta SD vydrží v telefonu málokdy dlouho. Stačí nějaký update,zima, vlhkost, napětí apod, v jiném telefonu zvláště jiné značky asi fungovat nebude, je v jiném formátování, fotky by zachránit mohl, poslední šance je PC.


Offline - Místní informátor Profil 
5. 1. 2019 21:48 Odeslat příspěvek
Tak v PC ta paměťovka jde...
Ale proč nejde ve founu hm.. :/
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, #  Další stránka
Stránka 1 z 3 [ Příspěvků: 37 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies