MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

MMS nefungují na Xiaomi

Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 7. 2018 11:13 Odeslat příspěvek
Odeslání MMS:
odesílá se a pak mi v notifikační liště naskočí, že stahování se nezdařilo

Přijmutí MMS:

Dostanu oznámení, abych stáhnul přílohu či něco takového. No a načítá to a načítá...

Operátoři:
T-Mobile
Tesco



Neví, někdo, v čem je problém?
Poslední příspěvek


Offline - Pokročilý Profil 
6. 7. 2018 12:47 Odeslat příspěvek
Při odesílání se stahování nezdařilo? Divné když odesilas. Napiš jaký máš telefon


Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 7. 2018 12:56 Odeslat příspěvek
Mobil je Xiaomi Mi A1, Android 8.0.

Měl jsem vyplá mobilní data, když jsem je zapnul, tak už to funguje. Přičemž mě napadá otázka, jak se dají posílat mms bez zapnutých dat. U tohodle mobilu, nepotřebuji mobilní data, stačí mi wifi...


Offline - Pokročilý Profil 
6. 7. 2018 13:42 Odeslat příspěvek
Na mobilu nech data zapla, jejich čerpání zakaž u operátora.


Offline - Trvalý BAN Profil 
6. 7. 2018 13:49 Odeslat příspěvek
A to neumi tento telefon/OS posilat s prijimat mms i pri vypnutych datech? Docela standard vec v roce 2018.


Offline - Pokročilý Profil 
6. 7. 2018 13:55 Odeslat příspěvek
OS to samozřejmě umí, nicméně zrovna v roce 2018 to moc třeba není, dnes skoro každý kdo má chytrý mobil, ať už s androidem nebo s IOS, má nějaký, byť někdy skromný, datový plán.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 7. 2018 14:03 Odeslat příspěvek
A jak to Android Oreo umí? Zatím vím jen o tom tvém postupu, kdy se mobilní internet zakáže u operátora. Ale jinak, o ničem jiném nevím, že by to nějak v nastavení Androida, šlo...

-- 6. 7. 2018 15:05 --

uiqjirka píše
A to neumi tento telefon/OS posilat s prijimat mms i pri vypnutych datech? Docela standard vec v roce 2018.


Ono už to zas tak moc standardní není. Dnes se spíše za standardní bere, že mobil má zapnutá mobilní data. Nakonec, zprávy se dnes často posílají spíše jinak než přes sms/mms: facebook, whatsapp a další.


Offline - Pokročilý Profil 
6. 7. 2018 14:14 Odeslat příspěvek
Ono se to nenastavuje, je to otázka FW.


Offline - Trvalý BAN Profil 
6. 7. 2018 19:32 Odeslat příspěvek
reekarol píše
Ono už to zas tak moc standardní není. Dnes se spíše za standardní bere, že mobil má zapnutá mobilní data. Nakonec, zprávy se dnes často posílají spíše jinak než přes sms/mms: facebook, whatsapp a další.


Pokud uz to umi nektere OS od roku 2015, tak to za standard beru, je to kazdeho vec, pokud chce pouzivat jen mms/sms a telefon jinak bez dat operatora. Znam takovych lidi opravdu mraky. Jde predevsim o moznost volby.


Offline - Pokročilý Profil 
6. 7. 2018 19:54 Odeslat příspěvek
Tak android to umí už podstatě dřív, třeba Motorola defy v roce 2012 to uměla, jak říkám, je to otázka FW konkrétního výrobce.


Offline - Trvalý BAN Profil 
6. 7. 2018 20:40 Odeslat příspěvek
Pak je to chyba Androidu, protoze zaklad je v OS. Tohle opravdu neni potreba resit az na urovni FW. Takze defakto to Android neumi nativne, pokud na to potrebuje podporu FW.


Offline - Pokročilý Profil 
6. 7. 2018 20:43 Odeslat příspěvek
LOL FW jsem měl samozřejmě na mysli rom, android to umí, tečka. Některé modely s tovární rom data potřebovaly mít zapla, s custom rom již ne.


Offline - Pokročilý Profil 
6. 7. 2018 22:40 Odeslat příspěvek
Ve kterém aktuálním mobilním OS jde jednoduše zakázat data a fungují MMS?


Offline - Trvalý BAN Profil 
7. 7. 2018 06:02 Odeslat příspěvek
roy1: Kdyby to Android umel nativne, umel by to uplne kazdy telefon s Android OS a to se nedeje, takze to nativne Android neumi.

zivan: Napr. Windows 10 Mobile uz od sve uplne prvni verze az po soucasnou.


Offline - Pokročilý Profil 
7. 7. 2018 06:28 Odeslat příspěvek
No na WM10 jsem MMS nezkoušel, ale na WP8 po zakázání dát MMS rozhodně nefungovaly.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, #  Další stránka
Stránka 1 z 2 [ Příspěvků: 24 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies