MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Xiaomi Mi 9 / Mi 9 SE – obecná diskuze

Offline - Kolemjdoucí Profil 
28. 8. 2019 14:31 Odeslat příspěvek
stává se vám že na mi 9 někdy aplikace vyhlásí, že se nemůže spojit s internetem, ale přitom v prohlížeči internet funguje? Začne to fungovat po tom, co telefon hodím do letadla a zpět.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
1. 9. 2019 15:48 Odeslat příspěvek
Mi9 má stále chybu ve firmware ? Jde o příjem dat přes wifi v pásmu 2,4 Ghz 802.11n . Všechny dosavadní verze mohly přijímat jen v rozsahu 20 Mhz a rychlost byla max 72 Mbps. Při rozsahu 40 Mhz se zrychlí na 144 Mbps.

https://xiaomifirmware.com/guides-and-t ... on-phones/


Offline - Místní informátor Profil 
1. 11. 2019 13:59 Odeslat příspěvek
Xiaomi Mi 9 teď v akci! – Telefon zakoupíte na mobilpohotovost nově za 8 990 Kč. Původní cena 10 990 Kč se tak snižuje o 2 000 Kč. ^_^


Offline - Junior Profil 
4. 11. 2019 18:35 Odeslat příspěvek
Tak MIUI 11 je k dispozici pro MI9 SE global. Zatím jsem zaznamenal jen mírně jiný vzhled ikon a nastavení. Uvidíme jak to bude s výdrží baterie a odladěností. Jinak update je postaven na androidu 9.


Offline - Junior Profil 
19. 11. 2019 13:34 Odeslat příspěvek
MI 9 unlocked dovoz USA, půjde stahnout systém v češtině?
Obsahuje samo češtinu?
V případě unlocked bez CDMA, půjde v ČR?

Předpokládám 3x ano.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 11. 2019 21:40 Odeslat příspěvek
Zdravím, jsem tu nový a mám problém.
Když poslouchám i- radio, po 10 min se vypne a musím ho probudit otiskem.
V nástrojích mě nejde nastavit přechod do spánku na víc než 10 min. Co s tím?
Díky


Offline - Moderátor Profil 
26. 11. 2019 21:44 Odeslat příspěvek
asi je potřeba, aby byl stále rozsvícený displej a to vyřešíš apkou z Google Play, kde jde myslím najít i některá, co nechá trvale zapnutý displej

-- 26. 11. 2019 21:47 --

https://play.google.com/store/apps/deta ... gQbdiJjoDg


Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 11. 2019 22:26 Odeslat příspěvek
jag42 píše
Zdravím, jsem tu nový a mám problém.
Když poslouchám i- radio, po 10 min se vypne a musím ho probudit otiskem.
V nástrojích mě nejde nastavit přechod do spánku na víc než 10 min. Co s tím?
Díky

Nastavení/Aplikace/Správa aplikací/Vybrat tvou aplikaci/Spořič baterie/Žádné omezení


Offline - BAN Profil 
27. 11. 2019 07:37 Odeslat příspěvek
Nebo zamkni aplikaci v RAM.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 11. 2019 13:54 Odeslat příspěvek
Funguje to, moc děkuji všem. :tleskani


Offline - Maniak Profil 
2. 12. 2019 11:24 Odeslat příspěvek
T-mobile zařadil do nabídky, proto zkopíruju své dotazy z tématu o A50. Byl jsem si to prohlídnotu a velikostně to vyhovuje podstatně víc.

Mám Huawei P8 lite. Po téhle otřesné zkušenosti se chci ujistit, že mě tento android nebude také týrat následujícími věcmi:
- nefunkční multitasking - u Huawei aplikaci minimalizujete, vlezete do jiný, chcete zpátky do původní a ta se spouští znovu. Ram je furt poloprázdná, ale mobil s ní debilně hospodaří.
- nefunkční WiFi a Bluetooth zároveň (s tím jsem se bohužel setkal i u Sony, takže to možná nebude taková neobvyklá anomálie). Chci surfovat přes WiFi? Musím vypnout Bluetooth. Chci si streamovat hru z PC a mít přes Bluetooth připojený gamepad? Kdepak, nejde. Data přes WiFi netečou, ruší se to.
- nefunkční OTG a video výstup
- žalostná výdrž baterie v řádu hodin
- neskutečná pomalost pro většinu běžných činností. Používání Waze za trest.
- otřesná kvalita zvuku přes Bluetooth. Na poslouchání hudby nepoužitelné
- má telefon systémový ekvalizér?


Offline - Junior Profil 
7. 12. 2019 08:34 Odeslat příspěvek
Ahoj, u Mi9 mi zmizela historie volání. Povolení se zdají být v pořádku. Můžu normálně volat, přijímat hovory, vidím seznam uložených čísel. Co mám špatně? Děkuji za radu..


Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 12. 2019 08:58 Odeslat příspěvek
Když jsem si minulý týden koupil Mi9T tak jsem si do něj dal přenést data ze svého předchozího Pocophone. Aniž bych si vše pořádně ověřil, tak jsem Pocophone dal do továrního nastavení. Poté jsem zjistil, že historie hovorů nikde. Historie sms v pořádku. Takže nevím, jestli to může být nějaká softwarová chyba v systému či jen náhoda. Bohužel jsem neměl nainstalovaný SMS Backup a Restore. Doporučuji nainstalovat a kdyby se to stalo, tak bude záloha hovorů vždy k dispozici. ;-)


Offline - Junior Profil 
17. 1. 2020 12:51 Odeslat příspěvek
dobrý den.Zajímalo by mě,přes jakou appku propojím mobil s pc?Nějaké HISUITE,nebo něco podobného :hm ?Děkuji


Offline - BAN Profil 
25. 1. 2020 22:00 Odeslat příspěvek
https://xiaomiplanet.sk/iphone-11-v-zna ... aomi-mi-9/
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další stránka
Stránka 5 z 7 [ Příspěvků: 91 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies