MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Xiaomi Mi 9 / Mi 9 SE – obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
9. 6. 2019 12:42 Odeslat příspěvek
Je v dobrej kvalite zvuk pri nahrávaní videa? Čítal som že zvuková kvalita pri videach je zlá...Ďakujem
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
9. 6. 2019 16:18 Odeslat příspěvek
A v nastavení - stavový řádek - oznámení aplikaci... Máš tam všechno povoleny?


Offline - Junior Profil 
9. 6. 2019 21:33 Odeslat příspěvek
nevie niekto kedy bude dostupna fialova verzia?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 6. 2019 14:39 Odeslat příspěvek
Mironet uvádí 17.6.
edit: Electro World má již na skladě


Offline - Junior Profil 
15. 6. 2019 22:58 Odeslat příspěvek
Přišel jsem na jednu nepříjemnost. V kapse si telefon dělá co chce, kolikrát mi pustí hudbu, nebo se snaží sám si vyťukat pin (neúspěšně logicky). Bojím se toho abych jednoho dne neměl mimo provoz telefon pár dní. Bylo mi divný, že s LG G6, ani G5 jsem takovou pitomost neřešil. Došlo mi že promixity senzor normálně na telefonu hlídá zda je telefon v kapse nebo ne a podle toho mu dovolí odemnout telefon. Tady na to promixity sensor prdí, v nastavení není ani *****, při volání ale normálně funguje (žádná závada ale vlastnost).

Chová se vám to stejně? Nebo byl by někdo kdo máš starší verzi os a třeba mu to funguje? Zajímalo by mě, zda jsou v xiaomi jen pitomci nebo jen lidi co občas udělaj chybu, díky moc. :) Ne že by těch problému nebylo víc, jako je např. spotify + ekvalizer + reprák v telefonu = mizerný zvuk.


Offline - Pokročilý Profil 
15. 6. 2019 23:23 Odeslat příspěvek
Opravdu v nastavení - zamykaci obrazovka a heslo - rozšířené nastavení nemáš volbu kapesní režim?


Offline - Junior Profil 
16. 6. 2019 17:55 Odeslat příspěvek
Mám tam akorát:

On lock screen
Lock Screen owner info
Unlock with BT device

Zkusím přepnout do češtiny.


Offline - Junior Profil 
17. 6. 2019 07:06 Odeslat příspěvek
Dobrý den :) takže zakoupen xiaomi mi9. Po přechodu z widli jsem se nevyhnul problémům. 1. Skype: stále píše připojování, nechápu proč se nespojí. Když dám tethering, a připojím si ipad, tak ten nemá žádný problém s připojením, kdyz už se spojí na chvilku, stáhne si zprávy ale notifikace mi nepipne - v nastavení skypu jsem zapnul notifikace a zvuk. 2. NFC - nelze platit, zkoušel jsem snad 7 terminálů, každý napíše hlášku: "nelze zvolit aplikaci". V nastavení samozřejmě mám nfc zapnuto, výchozí aplikace taky je nastavena na Air bank, ještě jsem koukal do Air bank aplikace nastavení jestli má povoleny přístup k nfc, žádný problém tu není. Terminál pipne když přiložím telefon, ale to je asi tak jediné.

Nějaké rady prosím někdo?


Offline - Junior Profil 
17. 6. 2019 12:19 Odeslat příspěvek
Co se týče NFC, tak stačí přepnou v nastavení -> wifi, network -> více (more) -> secure element position (nevím jak to je česky ale je to pod Android beam) -> místo Use SIM Wallet dát Use HCE Wallet a pak bude fungovat bezproblému.


Offline - Junior Profil 
17. 6. 2019 17:23 Odeslat příspěvek
Děkuji, nastaveno a ještě jedna věc, ten kapesní režim nevidím v nastavení, kde to nastavím?

Edit: platba kartou už funguje


Offline - Junior Profil 
20. 6. 2019 08:46 Odeslat příspěvek
Tak to jsme dva, já také ne. Doufám že jde jen o dočasnou chybku, u samsung S10 řešili podobnou věc. Ale zkusím napsat na technickou podporu nebo twitter Xiaomi.


Offline - Junior Profil 
20. 6. 2019 16:49 Odeslat příspěvek
https://mobilizujeme.cz/clanky/redmi-k20-pro-uz-miri-i-do-evropy-prodavat-se-bude-jako-xiaomi-mi-9t-pro

9t pro bude i v Evrope... doufam ze co nejdrive, protoze paklize neprepali cenu ten telefon vypada super, ne?


Offline - Moderátor Profil 
20. 6. 2019 17:01 Odeslat příspěvek
Téma Xiaomi Mi 9T a 9T Pro je tady
viewtopic.php?f=1972&t=1298717


Offline - Junior Profil 
21. 6. 2019 09:05 Odeslat příspěvek
Český Xiaomi perlí:

Dobrý den.
Bohužel telefon v své aktuální podobě nepodporuje Pocket Mode, především kvůli odemykání obrazovky přes otisk prstu. Bohužel ale zatím nemáme bližší informace, zda-li se tato funkce plánuje do budoucna.
Hezký den,
Tým Xiaomi

Sice nerozumím jak by mohl bránit snímač otisků prstů v displaji aby promixity sensor nenechal probouzet telefon když je momentálně v kapse ale budiž. Takže povinnost flip pouzdra? úžasné, nebo se naučit dávat telefon zády k noze.


Offline - Junior Profil 
24. 6. 2019 19:12 Odeslat příspěvek
Dají se někde nastavit intenzita vibrací? Nikde jsem to nenašel a ty co jsou necitim ani když mám telefon v kapse
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další stránka
Stránka 3 z 7 [ Příspěvků: 91 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies