MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Xiaomi Redmi 7 / Redmi Note 7 – obecná diskuze

Offline - Moderátor Profil 
7. 5. 2019 11:23 Odeslat příspěvek
U nás jen verze 4/128GB, ty 4GB RAM bohatě stačí
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
7. 5. 2019 12:05 Odeslat příspěvek
A Pro?


Offline - Moderátor Profil 
7. 5. 2019 12:46 Odeslat příspěvek
verze Pro u nás není dostupná, aspoň jsem nenašel, ani informaci zda se bude prodávat


Offline - Junior Profil 
11. 5. 2019 14:27 Odeslat příspěvek
Na https://www.mobilmania.cz/clanky/recenz ... spx#part=1 se o podpoře Aptx HD píše a stránkách Aptx uveden není https://www.aptx.com/products?field_pro ... nd_tid=696


Offline - Kolemjdoucí Profil 
11. 5. 2019 14:30 Odeslat příspěvek
Zdravím experti.
Mám dotaz ještě k aplikacím pro SMS zprávy u Redmi Note 7. Ta, co je v MIUI stojí za prd. Nainstaloval jsem Textru a chvíli zápolil s nastavením zvuků pro příchozí SMS. Musí se to povolit snad na třech místech ale budiž, funguje. Nicméně dceři se moc nelíbí, tak jsem zkusil ještě novou aplikaci Zprávy od Google. Ta se líbí :D, nicméně vůbec se mi nedaří zprovoznit jakýkoliv zvuk pro příchozí zprávu. V nastavení vůbec nic není, jakoby to zvuky příchozí zprávy ani neumělo. Nemá s touto aplikací někdo zkušenost ? Fungujou v ní někomu zvuky ?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 5. 2019 14:56 Odeslat příspěvek
Co znamená, že stojí za prd. Je málo barevná, nebo neumí co umí jiné aplikace?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
11. 5. 2019 15:01 Odeslat příspěvek
Obojí, ale tím bych se netrápil. Rád bych zprovoznil zvuky na té aplikaci od Google ;-)


Offline - Junior Profil 
13. 5. 2019 10:30 Odeslat příspěvek
2 otazky k telefonu

-umi fotak rozostreni pozadi? HOdne se mi tento efekt libi u P30, zaostri treba osobu a rozmaze pozadi za ni, vyslednej efekt je skvelej! Eventualne, umi to nejaka aplikace?

-kde lze koupit rychlonabijecku na tento model? Pry neni soucasti baleni bohuzel :(

Díky :)


Offline - Junior Profil 
14. 5. 2019 08:21 Odeslat příspěvek
Nabíječku mohu doporučit Aukey (kvalitní výrobce příslušenství). Stačí sledovat na Ali až bude nějaká akce. Já ji koupil s jedním USB pod 10 USD. US $16.30 | AUKEY Quick Charge 3.0 USB Charger QC3.0 Mobile Phone Fast Wall Charger For Xiaomi mi7 Samsung s8 iPhone X 8 7 iPad Power Bank
http://s.aliexpress.com/R77NraQR


Naposledy upravil ka-spel dne 14. 5. 2019 08:50, celkově upraveno 1


Offline - Junior Profil 
14. 5. 2019 08:26 Odeslat příspěvek
Jaký je důvod nižšího rozlišení videa, když to má stejný hw jako A 2? Tuto firemní strategii nepochopím. Dát na trh něco nového s lepším foťákem, ale zkrouhnout video.


Offline - Junior Profil 
16. 5. 2019 14:38 Odeslat příspěvek
Tak jsem koupil Redmi Note 7/128 a spokojenost. Dotaz jaká používáte vytvořená gesta na ovládání?


Offline - Junior Profil 
23. 5. 2019 08:43 Odeslat příspěvek
Co mě příjemně překvapilo, tak je citlivost FM rádia. Chytím tam toho víc jak v autě.


Offline - Trvalý BAN Profil 
26. 5. 2019 17:39 Odeslat příspěvek
ka-spel píše
Tak jsem koupil Redmi Note 7/128 a spokojenost. Dotaz jaká používáte vytvořená gesta na ovládání?

Taky jsem si ho koupil. Nemáš problém při přepínání z foťáku na video? Za boha mi nejde natočit video. Sekne se


Offline - Junior Profil 
27. 5. 2019 05:50 Odeslat příspěvek
Ne to šlape v pohodě.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
27. 5. 2019 22:09 Odeslat příspěvek
seterwohipikule píše
ka-spel píše
Tak jsem koupil Redmi Note 7/128 a spokojenost. Dotaz jaká používáte vytvořená gesta na ovládání?

Taky jsem si ho koupil. Nemáš problém při přepínání z foťáku na video? Za boha mi nejde natočit video. Sekne se

Zkusil jsi tovární nastavení fotoaparátu?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další stránka
Stránka 2 z 6 [ Příspěvků: 78 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies