MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Xiaomi Mi Band 4 – obecná diskuze

Offline - Místní informátor Profil 
4. 10. 2019 11:40 Odeslat příspěvek
Nejnovější aktualizace Xiaomi Mi Band 4 přidává funkci, po které všichni volali
https://smartmania.cz/nejnovejsi-aktualizace-xiaomi-mi-band-4-pridava-funkci-po-ktere-vsichni-volali/

-- 11. 11. 2019 17:15 --

Náramky Xiaomi Mi Band mají problém s notifikacemi. Víme, jak jej vyřešit

1. Otevřete nabídku Nastavení v MIUI 11
2. Do vyhledávače zadejte „Notifikace“
3. Z výsledků vyberte „Nastavení práv pro notifikace“, a následně vyberte aplikaci „Mi Sports App“ z nabídky
4. Dále doporučujeme zkontrolovat, zda máte povolená všechna oprávnění pro aplikaci v nastavení notifikací
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
25. 11. 2019 22:46 Odeslat příspěvek
Hm, čeština měla být po zpoždění před měsícem, a stále nic. Už ji někdo v náramku máte?


Offline - Místní informátor Profil 
22. 12. 2019 07:56 Odeslat příspěvek
Xiaomi Mi Band 4 získává češtinu!

Web XM.cz nyní přichází s informací, že byla vydána aktualizace firmwaru pro tento náramek, která obsahuje plnou podporu češtiny. K dispozici tak bude i česká diakritika pro oznámení. Existence aktualizace potvrzují někteří uživatelé skrze forum.

-- 23. 12. 2019 10:16 --

Jak získat češtinu pro chytrý náramek Xiaomi Mi Band 4? Je to úplně jednoduché!

1.Aktualizujte přes Obchod Play aplikaci Mi Fit na verzi 4.0.14.
2.Po dokončení aktualizace aplikaci Mi Fit spusťte – měla by nabídnout update firmwaru náramku.
3.Po aktualizaci firmwaru na verzi 1.0.7.60 začne náramek komunikovat „hezky česky“, včetně podpory diakritiky v oznámeních.


Offline - Junior Profil 
27. 12. 2019 23:51 Odeslat příspěvek
Náramek jsem dostal pod stromeček a již s češtinou. Přešel jsem z Mi Bandu 3 a trochu si zvykám :-)

-- 5. 1. 2020 17:09 --

Jinak se mi stává (u trojky se mi to nestávalo), že mi příjde notifikace, prázdná notifikace a teprve vzápětí mi příjde od koho to je, místo, aby to přišlo rovnou v jedné. Stává se to jen sem tam a spíše by mě zajímalo čím to je a zda se to taky někomu stává.

-- 11. 2. 2020 06:56 --

Nějaké tipy na dobré "ciferníky" :-) ?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 2. 2020 05:26 Odeslat příspěvek
Zdravím, pořídil sem si taky jeden kousek MiBand4 a potřeboval bych pár rad.

1. jak dostat do náramku další sporty, v mém případě bych chtěl třeba veslování?
2. jak nastavit upozornění na pásma tepové frekvence nebo aspoň jak udělat, aby hodinky při sportu stále ukazovaly tep?
3. aplikace MiFit, chybí v ní záložka s lokálními ciferníky a dostat tam nějaký svůj je docela boj s přejmenováváním již stažených, bo apka (miband 4 watchafces) na vyhledávání ciferníků nespolupracuje s mifit. Není nějaké elegantnější řešení?
4. Jak správně používat 'značení chování'?

Zatím totiž na mě ten náramek moc chytře nepůsobí. Sice je hezké, že mi spočítá kroky, byť to dělá taky nějak prapodivně, ale ve finále je mi tohle info úplně k hounu, bo to co člověk při sportu opravdu potřebuje/chce sledovat, mi nepřijde, že by nějak extra zvládal.

Díky za jakoukoliv radu.


Offline - Místní informátor Profil 
1. 4. 2020 19:04 Odeslat příspěvek
Náramky Mi Band 3 a 4 od Xiaomi se nově naučily odemykat notebooky

Podmínkou je nainstalovaný systém Windows 10 ve vašem notebooku
Xiaomi také zapracovalo na přesnosti krokoměru

Na oblíbené chytré náramky Xiaomi Mi Band 3 a Mi Band 4 dorazila poměrně důležitá aktualizace softwaru, o čemž informuje tizenhelp.com. Oba se po aktualizaci naučí odemykat váš notebook, bude stačit pouhé přiblížení. V současnosti bude však funkce omezena na indické uživatele a bude nutné mít v notebooku operační systém Windows 10.

Po aktualizaci byste rovněž měli zpozorovat zlepšení počítání kroků, kdy se Xiaomi snaží eliminovat počítání ve chvílích, kdy skutečně nechodíte. K aktualizaci se dostanete tak, že nejprve aktualizujete aplikaci Mi Fit ve vašem chytrém telefonu. Následně vám bude nabídnuta aktualizace samotného náramku. Samotná aplikace Mi Fit povýší na verzi 4.0.17 a měla by přinést lepší vizuální zážitek. Nově zvládne přihlášení i skrze Apple ID.


Offline - Junior Profil 
2. 4. 2020 18:46 Odeslat příspěvek
Sice odemčení notebooku nevyužiju, ale každý update dobrý :-)


Offline - Junior Profil 
2. 4. 2020 21:51 Odeslat příspěvek
zumzumzum píše
Náramky Mi Band 3 a 4 od Xiaomi se nově naučily odemykat notebooky

Podmínkou je nainstalovaný systém Windows 10 ve vašem notebooku
Xiaomi také zapracovalo na přesnosti krokoměru

Na oblíbené chytré náramky Xiaomi Mi Band 3 a Mi Band 4 dorazila poměrně důležitá aktualizace softwaru, o čemž informuje tizenhelp.com. Oba se po aktualizaci naučí odemykat váš notebook, bude stačit pouhé přiblížení. V současnosti bude však funkce omezena na indické uživatele a bude nutné mít v notebooku operační systém Windows 10.

Po aktualizaci byste rovněž měli zpozorovat zlepšení počítání kroků, kdy se Xiaomi snaží eliminovat počítání ve chvílích, kdy skutečně nechodíte. K aktualizaci se dostanete tak, že nejprve aktualizujete aplikaci Mi Fit ve vašem chytrém telefonu. Následně vám bude nabídnuta aktualizace samotného náramku. Samotná aplikace Mi Fit povýší na verzi 4.0.17 a měla by přinést lepší vizuální zážitek. Nově zvládne přihlášení i skrze Apple ID.


Je potřeba se podívat kdy byla tady ta zpráva vydaná (1.4.2020 - Apríl) takže asi tak. :roll:


Offline - Junior Profil 
9. 4. 2020 06:40 Odeslat příspěvek
Nemáte tip na nějaký editor ciferníků? Kde by se daly dělat nové nebo upravovat již hotové?


Offline - Junior Profil 
3. 5. 2020 15:27 Odeslat příspěvek
Mám náramek spárovany s huaweiem mate 20 pro, občas pro chůzi se mi samo cvičení vypíná. V mobilu mám povolené pro Mifit vše, takže mobil by cvičení ukončovat snad neměl. Co může být ještě za problém?


Offline - Junior Profil 
18. 5. 2020 19:10 Odeslat příspěvek
Tak aktualizace MiFit přinesla editor ciferníků. Sice ne v plné míře, ale jde třeba vlastní fotka.


Offline - Místní informátor Profil 
5. 6. 2020 07:21 Odeslat příspěvek
Do Evropy míří Mi Band 4 NFS s podporou mastercard

Jako první bude Xiaomi Mi Band 4 NFC dostupný na ruském trhu od 16. června a cena byla stanovena v přepočtu na zhruba 58 dolarů. To je samozřejmě výrazně více než základní verze, ale extra funkce za to rozhodně stojí. Evropská verze by pak tu ruskou měla následovat velmi záhy, takže snad čekání nebude nijak extra dlouhé. Každopádně je ale velmi nejisté, zda se už nevyplatí počkat na další generaci…

[zdroj: gizchina.cz]


Offline - Junior Profil 
16. 11. 2020 17:20 Odeslat příspěvek
Chtěl bych si koupit něco na měření tepu při cvičení, myslíte, že Mi Band (4 nebo 5) je dobrá volba? Četl jsem, že měření tepu je nespolehlivé a dost skáče při zátěži nebo 5tka už je lepší?
Dále, je možné ho používat bez telefonu, pouze na ten tep? Nechci si vybíjet mobil nějakými přenosy a nemám zájem o notifikace ani nic jiného. Funguje band i bez toho?


Offline - Junior Profil 
7. 1. 2021 12:10 Odeslat příspěvek
Měl jsem 4ku a mám teď 5ku. Ani jedna telefon nijak nevybíjí, jak jsi na to přišel?
4ka měřila dobře, 5ka má o senzor navíc a je zase o kousek dál.
Ne, bez spárování s telefonem fungovat nebude.

Apropos, nezasloužila by si 5ka už vlastní vlákno?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #
Stránka 3 z 3 [ Příspěvků: 44 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies