MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Xiaomi Mi A3 – obecná diskuze

Offline - Pokročilý Profil 
7. 3. 2020 18:04 Odeslat příspěvek
Bez továrního nastavení nemá smysl brečet že něco po přechodu na vyšší verzi systému nefunguje.
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
7. 3. 2020 20:01 Odeslat příspěvek
u Xiaomi A3 nepomůže tovární nastavení, protože aktualizace má chyby a byla stažena
https://svetandroida.cz/xiaomi-mi-a3-android-10-vydan/


Online - Vrátnej na ČTÚ Profil 
7. 3. 2020 21:07 Odeslat příspěvek
A udělal někdo z nich tovární nastavení ?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 3. 2020 21:24 Odeslat příspěvek
No, asi se do toho nikomu nechce, nevím jestli by to tovární nastavení vyřešilo ?


Offline - Pokročilý Profil 
7. 3. 2020 21:59 Odeslat příspěvek
Tak pokud ho budeš dávat do servisu, tak ho stejně udělat musíš, přeci bys svá data nenechal volně k dispozici a servis tovarko stejně udělá jako první věc.


Online - Vrátnej na ČTÚ Profil 
9. 3. 2020 08:29 Odeslat příspěvek
V11.0.7.1.QFQMIXM Tak Xiaomi to opravilo, dali to jako BETU a zatím jen do Indie.

https://www.notebookcheck.net/The-Xiaom ... 832.0.html

I got an new beta OTA update after android 10 http://update.now everything is working fine and best .. fingerprint and battery works now good.. thanks a lot #mia3 #Android10


Offline - Místní informátor Profil 
11. 4. 2020 14:17 Odeslat příspěvek
Android 10 update na Xiaomi Mi A3 potřetí stažen

Myslím, že už konečně nadešel čas, abychom mohli nešťastné Xiaomi Mi A3 označit za prokletý model, který definitivně nečeká nic dobrého. Tato poslední generace pokusu Xiaomi o platformu Android One prostě jde od problému k problému a nevypadá to na nějakou extra změnu. Poslední kopanec mezi nohy přišel se stažením aktualizace na Android 10, což se stalo už POTŘETÍ za krátké časové období tří měsíců. Obávám se, že většina uživatelů už nad telefonem zlomila hůl a poohlíží se po zelenějších pastvinách.

Xiaomi Mi A3 bylo oficiálně představeno v červenci loňského roku jako přejmenované Mi CC9e pro mezinárodní trh a samozřejmě s čistým Androidem 9.0 namísto MIUI. A program Android One sliboval dva generační updaty a bezpečnostní aktualizace na tři roky. Realita je mnohem černější, protože se firmě zatím nepodařilo vydat úspěšnou aktualizaci na Android 10 a v podstatě je tak posledním telefonem z celé aktuální stáje Xiaomi s podobným problémem. To je vzhledem ke slibům a teoreticky jednoduchému postupu díky čistému Androidu tristní.

Obrázek

Poprvé se o aktualizaci na Android 10 pokusili u Mi A3 Xiaomi v únoru letošního roku, ale kvůli zásadním chybám a problémům byla okamžitě stažena. Situace se pak opakovala v polovině března a ani napotřetí se v dnešních dnech nevedlo lépe. Uživatelé si stěžují na obří porci problémů od náhodných restartů, přes extrémní vysávání baterie, lag fotoaparátu nebo problémy se čtečkou prstů až po špatně nastavenou závěrku fotoaparátu. Takže jediná rada pro majitele je zůstat u Android 9 a jen si nainstalovat bezpečnostní záplaty na duben 2020. Nebo ještě lepší rada, pořiďte si jiný telefon.

-- 24. 4. 2020 10:35 --

Xiaomi Mi A3 počtvrté dostává aktualizaci: Android 10.Snad už definitivní

Takže tu máme pokus čtvrtý a všichni majitelé a snad i vývojáři se tiše modlí, aby se to tentokrát konečně povedlo zvládnout bez ztráty květinky. Nová aktualizace má číslo V11.0.14.0.QFQMIXM a měla by být šířena via OTA. Samozřejmě jako vždy bude distribuována postupně, aby se zjistilo, zda už je tentokrát opravdu bez kritických chyb. Takže jste-li „nešťastnými“ majiteli Xiaomi Mi A3, bude to chtít trpělivost. Ale té jistě máte po třech neplatných pokusech jistě dost. Update má velikost 32,69 MB a podle changelogu byly odstraněny některé z funkcí, ale ty nejsou specifikovány. Měl by být také odstraněn problém se snímačem otisků a další chyby. Takže doufejme, že je vše už odladěno na výbornou.

Obrázek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 5. 2020 20:03 Odeslat příspěvek
po aktualizaci na A10 mám problém se psaním na klávesnici pokud je telefon na nabíječce. Klávesnici mámod googlu.
Mám to jenom já?
Továrko jsem nedělal


Online - Vrátnej na ČTÚ Profil 
5. 5. 2020 11:50 Odeslat příspěvek
A co to máš za verzi ROM ? EU asi těžko, když ta je dostupná až dnes.


Offline - Místní informátor Profil 
14. 7. 2020 08:50 Odeslat příspěvek
Xiaomi Mi A3 má další problém s aktualizací, nefunguje dual SIM

Závadná aktualizace má označení V11.0.3.0.QFQMXTC a velikost 1,4 gigabajtu. Výrobce se za nedopatření omluvil a žádá majitele telefonu, aby update neinstalovali. Jenže se zdá, že velká škoda už byla napáchána.

Podle různých uživatelů aktualizace deaktivuje druhý slot pro SIM, přináší nové animace při zavádění operačního systému Android a přidává dvě systémové aplikace – Mi Telcel a Claro Musica. Postiženi jsou hlavně indičtí uživatelé telefonu, ale chybný firmware dorazil i do dalších koutů světa.

[Zdroj: Mobilizujeme.cz]


Offline - Pokročilý Profil 
14. 7. 2020 09:05 Odeslat příspěvek
Ona to není až tak zavadná aktualizace, spíše je ok, bohužel však jen pro mexického operátora Telcel a nedopatřením se dostala na některé globální verze, nicméně to se samozřejmě stát nemělo.


Offline - Moderátor Profil 
1. 1. 2021 16:42 Odeslat příspěvek
Pozor! Neaktualizovat Xiaomi Mi A3 na A11
https://www.dotekomanie.cz/2021/01/neme ... ndroid-11/


Offline - Místní informátor Profil 
5. 1. 2021 20:24 Odeslat příspěvek
Druhý pokus: Xiaomi Mi A3 dostává aktualizaci na Android 11

Xiaomi vydalo aktualizaci pro mobil Xiaomi Mi A3 na Android 11, ale mnozí uživatelé hlásili, že po restartování bylo zařízení nefunkční. Pokud se vám něco takového stalo, měli byste smartphone reklamovat. Prodejce by měl vyřešit problém. Společnost nyní vydává druhou opravenou aktualizaci a tentokrát jsou zprávy pozitivní. Zařízení funguje po aktualizaci. I tak asi radíme chvíli vydržet, než potvrdíte instalaci Androidu 11.

Obrázek

Obrázek

[Zdroj: Dotekomanie.cz]


Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 1. 2021 18:37 Odeslat příspěvek
zdravym takže ještě rači počkat s aktulizaci ? ted mě pravě vyskočila :hm


Online - Vrátnej na ČTÚ Profil 
19. 1. 2021 19:43 Odeslat příspěvek
Nečekej na nic. Šlape to parádně. Ale udělal jsem tovární nastavení. Je to asi poslední verze Androidu co Mi A3 dostane, tak ať to je na čisto. Výdrž na baterku super, přes dva dny, výkon taky super.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další stránka
Stránka 6 z 7 [ Příspěvků: 92 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies