MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Xiaomi Mi A3 – obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
20. 1. 2020 10:05 Odeslat příspěvek
Senzor je Sony IMX582 v postate stejny jako 586 jediny rozdil je pak v kvalite 4k videa
Poslední příspěvek


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
3. 2. 2020 11:47 Odeslat příspěvek
EKO500MOB

Xiaomi Mi A3 64 GB Blue - na Datart.cz za 3 990 Kč s DPH s kódem na šrotovné.

-- 12. 2. 2020 18:16 --

Mi A3 To Finally Get Android 10 In February

https://android.appsapk.com/mi-a3-to-fi ... -february/


Offline - Junior Profil 
29. 2. 2020 23:07 Odeslat příspěvek
Připadám si jako největší trouba, ale opravdu nedokážu na dcery novém Mi A3 nastavit aby se pořízené fotografie ukládaly na SD kartu a ne do interní paměti telefonu. Poradíte prosím?


Offline - Moderátor Profil 
29. 2. 2020 23:22 Odeslat příspěvek
máš microSD kartu nastavenou jako přenosné úložiště?
Nastavení - Úložiště


Offline - Junior Profil 
1. 3. 2020 00:34 Odeslat příspěvek
hmm, tak tam ji nevidím ...


Offline - Moderátor Profil 
1. 3. 2020 00:57 Odeslat příspěvek
tak vypni telefon, vytáhni kartu, pak ji tam znovu dej, zapni telefon a nastav microSD kartu jako přenosné úložiště


Offline - Pokročilý Profil 
1. 3. 2020 07:56 Odeslat příspěvek
To se nemusí nastavovat, ani tam asi takovou možnost nemá. Ale pokud kartu nevidí tak bude problém s kartou.
Btw global verze už mají aktualizaci na A10.


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
1. 3. 2020 09:41 Odeslat příspěvek
https://www.youtube.com/watch?v=jiIOg_7aeNg


Offline - Místní informátor Profil 
1. 3. 2020 11:15 Odeslat příspěvek
Xiaomi Mi A3 konečně dostává aktualizaci na Android 10

Celá aktualizace pro Xiaomi Mi A3 má velikost 1,3 GB a je k dispozici ve verzi V11.0.7.0.QFQMIXM. Podle changelogu má tento update zlepšit stabilitu systému a zvýšit jeho plynulost. Kromě toho Android 10 přinese celou řadu nových funkcí, jako je například Family Link, nová navigace založená na gestech a samozřejmě také systémový režim Dark Mode. A doplňme ještě, že aktualizace pro Redmi Note 8 Pro má velikost 1,9 GB a obsahuje i únorovou bezpečnostní záplatu.


Offline - Moderátor Profil 
1. 3. 2020 23:44 Odeslat příspěvek
Zahraničí fóra hlásí prý spoustu chyb po aktualizaci na Android 10 jako je nefunkční otisk prstu atp.


Offline - Pokročilý Profil 
2. 3. 2020 00:43 Odeslat příspěvek
Však už aktualizaci stáhli.


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
2. 3. 2020 16:58 Odeslat příspěvek
https://mobilizujeme.cz/clanky/xiaomi-nedovoluje-prejit-z-androidu-10-zpet-na-pie-duvod-vas-prekvapi


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 3. 2020 13:39 Odeslat příspěvek
Mám XiaomiMiA3 od září 2019 a asi před týdnem se objevila aktualizace na Android 10. Od té doby blbne, nejdou odesílat maily z účtu v telefonu, při aktualizacích různých aplikací co mám nainstalované, je to hrozně pomalé, čekám třeba 5 minut a pořád nic. Když chci deaktivovat (zhasnout) obrazovku, stiskni vypínací tlačítko na boku-didplej zhasne s rozsvítí se znova-je třeba stisknutí opakovat. Při odemykání obrazovky gestem je pomalejší, než je to horší než před aktualizací a to jsem ještě určitě nepřišel na všechno, někdo má zase jiné problémy...


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
7. 3. 2020 16:10 Odeslat příspěvek
A udelal jsi tovarni nastaveni ?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 3. 2020 16:49 Odeslat příspěvek
Nee, to je zase zálohování a to se mi nechce, minule jsem měl v zálohování zafajfknuto všechno a přišel jsem o SMS zprávy, to mě nakrklo

-- 7. 3. 2020 16:55 --

Asi s tím budu muset zajít do Prahy na Petřiny do Xiaomi servisu, netroufám si na to, nejsem takovej zdatnej ajťák ☹️
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další stránka
Stránka 5 z 7 [ Příspěvků: 92 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies