MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Xiaomi Mi A3 – obecná diskuze

Offline - Administrátor Profil 
17. 7. 2019 16:13 Odeslat příspěvek
Xiaomi Mi A3

Oficiální web: https://www.xiaomi-czech.cz/nositelna-e ... mi-band-4/

Obrázek

Xiaomi Mi A3, smartphone s AMOLED displejem, čistým androidem a čtečkou otisku v displeji představen:
https://www.mobilmania.cz/clanky/xiaomi ... fault.aspx


Recenze & testy:

Seznam:


    Credits: Nick Cave, zumzumzum
    Poslední příspěvek


    Offline - Kolemjdoucí Profil 
    17. 7. 2019 18:06 Odeslat příspěvek
    No co na to říkáte?? Čekám na něj už od února a vcelku bych byl spokojený, ale bojím se toho HD+ displaye. Co myslíte bude to tak hrozné? Máte případně nějaké informace o "pro" "lite" verzi. Jde mi především o Čistý android.


    Offline - Junior Profil 
    17. 7. 2019 18:17 Odeslat příspěvek
    Ano bude, kor s amoledem


    Offline - VIP uživatel Profil 
    17. 7. 2019 18:27 Odeslat příspěvek
    Nemá NFC >:-(


    Offline - Kolemjdoucí Profil 
    17. 7. 2019 18:51 Odeslat příspěvek
    Hmm tak to jsem asi utřel no škoda..... NFC pro mě není zas tak důležité. Nechápu z jakého důvodu tam dali jen HD+ no ještě počkám na českou cenu a uvidím.... V záloze je připravený Redmi 7 Note ten má alespoň Full HD :D


    Offline - Moderátor Profil 
    17. 7. 2019 18:57 Odeslat příspěvek
    mám HD displej s 267ppi, a docela v pohodě, zrno vidím až na nejvyšší jas a zblízka, ale je to IPS displej, nevím jak by na tom byl Amoled, asi hůř, asi by jsi se na něj musel podívat osobně


    Offline - Kolemjdoucí Profil 
    17. 7. 2019 19:27 Odeslat příspěvek
    Jasný no já Amoled nikdy neměl tak nevím jak je závislý na rozlišení... počkám asi asi až vyjde nějaká recenze a uvidím každopádně kdyby to mělo Full HD+ tak asi neváhám :)


    Offline - BAN Profil 
    18. 7. 2019 18:42 Odeslat příspěvek
    Display HD+ u tohoto telefonu je absolutni FAIL od xiaomi, vydat MI A3 s takovym displejem je totalni zhovadilost a hnus.


    Offline - Junior Profil 
    18. 7. 2019 19:37 Odeslat příspěvek
    Za 250 dolarů už jde pomalu koupit MI9T, tak nevim, jestli to s A3 myslí vážně s tou cenou.


    Offline - Junior Profil 
    18. 7. 2019 20:04 Odeslat příspěvek
    spkk píše
    Jasný no já Amoled nikdy neměl tak nevím jak je závislý na rozlišení... počkám asi asi až vyjde nějaká recenze a uvidím každopádně kdyby to mělo Full HD+ tak asi neváhám :)

    Problém je, že u amoledu sdílí jeden pixel některé subpixely s okolním pixelem (srovnej si diamond pentile vs RGB matrix), výsledná jemnost je tedy ještě menší.
    Proto se s amoledy pojí u vlajkových lodí QHD displeje a ve střední třídě minimálně full HD amoled. Pod full HD u téhle technologie absolutně postrádá smysl jít.


    Offline - Místní informátor Profil 
    23. 7. 2019 07:28 Odeslat příspěvek
    Nové Xiaomi Mi A3 má českou cenu. Startuje pod hranicí 7 tisíc korun.


    Offline - Junior Profil 
    23. 7. 2019 13:21 Odeslat příspěvek
    HD+? Žiadne NFC? Vážne?!
    No nič, vydržím s A1 a potom buď A4 alebo opustím Android One (tie Moto a Nokie mi prídu nič-moc) a pozriem sa asi po Sony (konzervatívny dizajn, len ľahká decentná nadstavba, ale trochu horšia cena)


    Offline - Místní informátor Profil 
    24. 7. 2019 14:37 Odeslat příspěvek
    Xiaomi nabízí detailní pohled na interní komponenty rozebraného Mi A3:

    https://mobilenet.cz/clanky/xiaomi-nabizi-detailni-pohled-na-interni-komponenty-rozebraneho-mi-a3-38429


    Offline - Junior Profil 
    24. 7. 2019 19:46 Odeslat příspěvek
    Mám A2 lite a je to moje první a poslední Xiaomi. Chybějící NFC je v době plateb mobilem docela výsměch. A i micro USB je poněkud za zenitem. A jak se může telefon ve výbavě 4GB paměti/64GB úložiště a s čistým androidem sekat?? Další android bude asi zase Samsung.


    Offline - Pokročilý Profil 
    24. 7. 2019 20:31 Odeslat příspěvek
    Sekání nemám a proč si kupuješ telefon bez NFC a s mikro USB, když Ti to vadí? Tohle nebude chyba telefonu.
    Nahoru

    Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
    Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další stránka
    Stránka 1 z 7 [ Příspěvků: 92 ]
    Předchozí téma | Následující téma
    Verze pro tisk


    Hledat
    Přeskočit na
     

    Hledat

    Zobrazit v normálním vzhledu
    Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies