MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Redmi Note 7 vs Redmi Note 8/T

Offline - Kolemjdoucí Profil 
28. 11. 2019 15:47 Odeslat příspěvek
Cenový limit si představujeme cca 7, max 8 tisíc. Ale samozřejmě, pokud je levnější lepší, tak proč ne. Není nutnost utratit co nejvíc za novější model. I když je pravda, že mnohdy dětský kolektiv dá právě na to co a jak starý je to model, než jestli je to to, co potřebují.

U nás je to tak, dvojčata 13 let.
Jedna ráda fotí, chtěla by samozřejmě zrcadlovku, jenže z několika zkušeností si myslím, že by se jí po čase nechtěla tahat, přece jen mobil, na který fotí teď, je skladnější, proto mi jde o to, aby docela dobře fotil. Uvědomuji si, že cena mobilu možná mnohdy odráží kvalitu foťáku (já sama mám Samsung S7 a fotí dobře, i když asi ne tak jako manželův služební S10, ale to jsme v jiných penězích).

Druhé jde spíše o styl - barva, vzhled a asi trochu, co tomu řeknou v okolí (jejím snem byl do nedávna iPhone).

Žádná z nich aktuálně nehraje žádné na hardware náročné hry jako auta, akční apod. Hrají spíše to, co jim umožnil už jejich o první mobil. Neříkám, že za tři roky to nemůže být jinak, ale zatím to nepotřebují.

Na začátku jsme měli ve výběru ještě Samsung A50. Ale když jsem se snažila dohledat nějaké recenze na foťák, tak mi právě vyjížděl Note 7, ale to je hodnocen ve své třídě.

Pokud byste mě zavedli klidně na úplně jinou značku, bránit se nebudu. Nevím, Honor?

Děkuji.
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
28. 11. 2019 17:15 Odeslat příspěvek
Pokud za limit 8k tak Honor 20, jestli něco levnějšího, tak Motorola One Vision za 6k fotí výborně i v noci


Offline - Junior Profil 
28. 11. 2019 19:03 Odeslat příspěvek
Na Alze s kupónem Honor 20 za 7199,-
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, #
Stránka 2 z 2 [ Příspěvků: 18 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies