MobilMania.cz

Přihlásit se




Netflix na Xiaomi Mi Mix 2S

Offline - Junior Profil 
27. 10. 2020 18:51 Odeslat příspěvek
Lze nějak vyžádat vyšší rozlišení na netflixu? Dle aplikace mám maximální rozlišení v aplikaci SD (to je 480p nebo 720p?), platím si ale za 4k HDR. Telefon má 1080p displej.
Má někdo nějakou radu?
Poslední příspěvek


Offline - Pokročilý Profil 
27. 10. 2020 21:20 Odeslat příspěvek
Online nebo z paměti?


Offline - Junior Profil 
27. 10. 2020 21:41 Odeslat příspěvek
Online
Dle testovacích videí, co jdou na Netflixu pustit, to přehrává v 480p 30fps. Dle stránek netflixu není toto zařízení podporované pro HD přehrávání. Zkoušel jsem aplikaci z XDA developers, která by měla zprovoznit HD pro nepodporované zařízení a stejně to hraje jen 480p.
Toto fakt nechápu - to je jak kdyby si youtube vybíralo, že 1080p pojede jen na Pixelech. To přece musí jít udělat univerzálně, tak jak fungují ostatní služby ne?
Mám full HD displej, 100/100 internet, zaplaceno za maximálně 4k, ale Netflix se rozhodne, že mi víc jak 480 nepustí.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 10. 2020 23:06 Odeslat příspěvek
Pokud vím tak toto je spíše problém na straně výrobce, tedy xiaomi, který tento telefon nenechal licencovat Widevine úrovní L1 (což je v podstatě nějaká licence pro digitální práva na ochranu před jejich zneužíváním), takže má to nejnižší, což je L3, a nemůžeš na takovém zařízení streamovat obraz na úrovni HD.


Offline - Junior Profil 
28. 10. 2020 11:11 Odeslat příspěvek
Díky, tohle jsem nevěděl. Já jsem si ho kdysi koupil, ale nesedl mi, tak jsem ho dal synovci. On sám si ale všiml, že ten Netflix nevypadá moc dobře a když jsem to srovnával s mým iPadem Mini, který hraje 1080p 60 fps, tak to vypadalo fakt příšerně.
Bohužel, má smůlu kvůli Xiaomi, alespoň vím, na který parametr se dívat příště, když zas dostanu nápad kupovat čínskou plečku.


Offline - Junior Profil 
10. 11. 2020 11:53 Odeslat příspěvek
Spousta telefonu má jen L3, bohužel i dražších, není většinou před koupí možnost zjistit co za úroveň podporuje daně zařízení, často i ROM pro různé trhy mají různé úrovně licence. Ale jinak ano, na Mi Mix 2S nespustis Netflix v HD, manželka ho má a tohle jsme taky řešili ( a nevyřešili...)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 11. 2020 12:42 Odeslat příspěvek
https://help.netflix.com/cs/node/23939

vím, že s tímhle asi přicházím pozdě ale zde je seznam telefonů a tabletů s podporou HD a HDR na netflixu...třeba někomu pomůže
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 7 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies