MobilMania.cz

Přihlásit se




Xiaomi RED MI NOTE 9 - stálá výzva - chyba přihlášení k účtu

Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 12. 2020 23:29 Odeslat příspěvek
Prosím o pomoc - asi měsíc se mi v mobilu Xiaomi Red Me Note 9 neustále objevuje hláška Chyba přihlášení k účtu + jeho číslo. Toto se objevuje x krát denně. Vzhledem k tomu, že jsem naprostá lama - 73 let, nevím si s tím rady, prosím o pomoc. Předem díky za jakoukoliv radu. :hm
Poslední příspěvek


Online - Junior Profil 
2. 1. 2021 10:02 Odeslat příspěvek
No a co my s tím?

Prostě musíš zadat správné heslo, pokud jsou tak je problém jinde.

Musíš nám říct jaký účet to zobrazuje, zda google nebo miui od xiaomi atd.....

U miui to někdy při přihlašování přes číslo blbne - vyzkoušej se přihlásit přes email a heslo.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 1. 2021 10:45 Odeslat příspěvek
Pokud se chci přihlásit na tento účet, je to android, tak mne to přihlásí, ale hláška chodí dál. Omlouvám se, že obtěžuji, domnívala jsem se, že se mi dostane rady. Asi jsem to popsala velmi špatně, ale vzhledem k tom, že jsem "počítačová LAMA", doslova a do písmene, tak jsem se osmělila. Pokud jsem na špatném portálu, též se omlouvám, věřím, že vy s tím asi nemáte nic společného. Děkuji za snahu a přeji co nejlepší rok 2021, hlavně hodně zdraví. Eva


Offline - Junior Profil 
2. 1. 2021 15:04 Odeslat příspěvek
Dobry den.Zkuste jit na stranky Mi blog.cz
a tam se zeptat v poradne, nebo je tam i clanek kde je toto dopodrobna vysvetleno.
Bohuzel , nemam nyni cas hledat odkaz.
Taky pf 2021
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies