MobilMania.cz

Přihlásit se




Xiaomi 12T - během hovoru hraje sluchátko i horní repro

Offline - Junior Profil 
12. 10. 2022 09:06 Odeslat příspěvek
Koupil jsem tenhle telefon a během hovoru jde zvuk jak ze sluchátka,tak i z toho horního repra. Už jsem o tomhle problému četl u jiných mobilů této značky. Je to nějaká chyba nebo vlastnost? Je možný že jak sluchátko tak i ten reprák mají společnou komoru, takže jen třeba uniká zvuk tou vrchní mřížkou přitom jede pouze to sluchátko? Docela mi to vadí, protože takhle to je jako bych měl zaplý handsfree - je to slyšet do okolí.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
12. 10. 2022 10:45 Odeslat příspěvek
Jo řada xiaomi 11t,pro už tuto vlastnost měla podle dotazů na výrobce to tak je nastaveno že hovor jde z obou Takže pokud to vadí vrátit a vzít jiný model,i když u samsungů když je sluchátko naplno slyší ho okolí také.
https://www.youtube.com/watch?v=A7ehhvVXjz0
v čase 3:33


Offline - Junior Profil 
12. 10. 2022 11:28 Odeslat příspěvek
No vracet se mi mobil moc nechce protože nic lepšího za danou cenu pro mě asi není. Třeba to 120w nabíjení, velice užitečná věc.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
15. 10. 2022 08:47 Odeslat příspěvek
Zas tak chyba? U 11t to časem opravili, či vyladili a poté již si banda nestěžoval. No, asi bych počkal, zda to vyladí.
Rychlé nabíjení je hlavně strašně návykové a vracet se někde na 20w fakt už nechceš


Offline - Junior Profil 
15. 10. 2022 10:50 Odeslat příspěvek
No bohužel. Jenže pak mám ještě problém se zvukem co jsem tady napsal na fórum a ještě jsem zjistil, že hlasitost do bluetooth sluchátek je podstatně tišší, než u redmi 7a kde mám zvlášť hlasitost pro telefon i sluchátka, zatímco tady je ta hlasitost spojená, takže tlačítky na sluchátkách ovládám přímo hlasitost telefonu a díky dementní EU to prostě víc dát už nejde, takže jedině změnit region. Jak je do ****** možný, že na tom starým křápu to je jinak ? Googlil jsem trochu a narazil na "absolutní" hlasitost připojených sluchátek. Na tom 12t tam ta položka je, ale nejde změnit ten přepínač a dávat si jako region Indii nebo jakoukoliv díru světa kde není ta pošahaná EU se mi nechce, protože nevím, jestli to nějak neovlivňuje aktualizace nebo tak něco.



Naposledy upravil Nick Cave dne 15. 10. 2022 10:53, celkově upraveno 1

odstraněna zbytečná vulgarita

Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 5 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies