MobilMania.cz |
Přihlásit se |
Superfórum » Obsah fóra » Specializované diskuze » Navigace a mapy |
|
Víte o místě, které MapShare opravuje? |
---|
Marek Lutonský - Hlavní administrátor |
4. 12. 2008 17:35 |
Nevíte o nějakém místě, které je v mapě uvedeno špatně a po stažení aktuálních dat MapShare se opraví?
Zkouším právě nové internetové mapy TomTom Route Planner a rád bych ověřil, že v nich jsou data MapShare zanesena, jak TomTom tvrdí. Jenže neznám žádné místo, kde se liší poslední verze map a uživatelské opravy MapShare. |
Poslední příspěvek |
Akan - Junior |
6. 12. 2008 19:55 |
Dnes (6.12.08) jsem vložil v 1700 do MShare nový kruhový objezd v Brandýse nad Labem, křižovatka: Zápská (R 610) - Průmyslová. Možnost oprav jsem získal po zakoupení nové mapy W/C Evropy a natažení TT Home 2.5. Podrobnosti v odpovědi k článku TT Home 2.5. Akan
|
carin - Kolemjdoucí |
9. 12. 2008 11:14 |
Jednim z takovych mist je napr: Husova ulice v Brne. Porovnejte rozdil pri kalkulaci nejrychlejsi cesty. TomTomRouter beta verze zatim nebere v uvahu tuto opravu z MapShare.
|
RizekJ - Junior |
9. 12. 2008 17:01 |
Mám ve svém GO mnoho oprav, které jsem odeslal již dávno hned na začátku MapShare, ale v Route Planneru jsou stále v původním stavu. To znamená, že mé opravy byly po celou dobu ignorovány.
|
Akan - Junior |
14. 12. 2008 17:00 |
Plánování trasy Brno - Uherské Hradiště probíhá v TT RPb přes Bučovice, které jsou v Seznam Doprava Mapy vedeny jako dlouhodobě uzavřené (aktualizace v prosinci na omezený průjezd autobusu). Při náhledu přes Doprava, Prohlížení mapy v GO 910 s RDS-TMC se ukazuje uzávěra, s omezeným průjezdem jedním pruhem. Takže plánovači TT RPb nemám co vytknout. Navíc v plánovači je název Bučovice uveden, zatím co v poslední mapě 7.2645 název není. Jinak RDS-TMC z tohoto místa chodí aktuálně.
|
Akan - Junior |
15. 12. 2008 22:58 |
Právě aktualizuji mapu. Až to bude hotovo, podívám se na zadané opravy a název Bučovic. Výsledek dám vědět. Akan
|
Akan - Junior |
3. 1. 2009 22:48 |
Název Bučovice je na mapě W/C Eu v7.9 při MS UP někde okolo 83 xxx až 84 xxx.
Jsou změny na Letišti Praha Ruzyně. Tam je změna v celém vyobrazení komunikací a směrů jízdy. Označení koncového POI trati na letiště je správně na hlavní budově atd. Ještě to ale není zcela hotové, chybí vyznačení parkovišť pro OA s nástupišti MHD. Poslední opravdu zásadní výhrada k mapám CEADA Tele Atlas je v oblasti Praha Letňany, kde chbí Výstaviště, Terminál Metro Letňany, Křižovatka Mladoboleslavská (601) s Listova a další věci, které nelze slovy popsat. To musí vzít CEDA "z gruntu". Jirka alias Akan |
JNW - Junior |
4. 1. 2009 14:00 |
a pracuje někdo na novém kruhovém objezdu nad Třebíčí - směr Střítež, u nového obchodního centra? v GO720 mi to nějak nejde, protože chybí silnice
|
piErcE - Junior |
8. 3. 2009 00:44 |
Akan píše Označení koncového POI trati na letiště je správně na hlavní budově atd. dovolim si vas poopravit - na nekolika (mnoha) mistech tu nespravne uvadite, ze "hlavni" (vztazny) bod letiste ruzyne je nesmyslne kdesi na terminal server 1 - nemate pravdu, vztazny ("hlavni") bod letiste ruznye je ulne nekde jinde, a to nekolik metru zapadne od priblizne poloviny VPD 13/31, na nasledujicich souradnicich N 50°06.050' E 014°15.600' |
Akan - Junior |
8. 3. 2009 17:40 |
Na letištní ploše je udán bod pro piloty letadel, kteří prolétávají letištním okrskem na přeletové výšce. Pro ostatní (např automobilní GPS navi) je tento bod s názvem PRG PRAHA RUZYNĚ na Terminálu Sever 1 (Non Shengen and Ireland). Má také orientační číslo 2 ve vztahu k ulici Aviatická. Pro příjezdy na parkoviště před oba terminály Sever a Jih je nutno zadat BZ "P" Terminál 1 nebo 2 a nebo 3. Toto je konečný a správný stav, jehož bylo dosaženo na mapě W/C Eu v825.2158 na kterou nyní hledím a opisuji. Má námitka byla ve vztahu k mapě 815. xxxx. Jirka alias Akan
|
alexk - Junior |
8. 3. 2009 20:00 |
Dřív jsem takových oprav zaznamenal hodně, ale od té doby, co mám Navcore 8.301 tak nevím, co je už opraveno v mapě a co jenom v MapShare, protože nové verze Navcore neumožňují selektivně opravy MapShare úplně vypnout, nebo nechat jen vlastní, vypnout vlastní atp. (pouze nastavit úroveň spolehlivosti MapShare). Toto uměl můj původní Navcore 8.002. Nebo se mýlím a je ta volba někde schovaná i v aktuální verzi Navcore?
|
Akan - Junior |
8. 3. 2009 22:14 |
Důvěra, volba země, volba BZ jsou v MS v Nástroje TT H 2.6.01525.
|
Akan - Junior |
22. 2. 2010 19:34 |
Oprava mapy W/C Eu v845 zadána přímým hlášením do TeleAtlas
Následovala odpověď e-mailem, kterým byl zpřístupněn server pro sledování stavu. Sledování stavu zpracování (co bylo vykonáno): Náš automatizovaný proces přijal úplnou zprávu, která se ověří a zpracuje. Podrobnosti: Datum: 13. února 2010 Oblast: Zápy Kraj: Středočeský Zem: CZE Pojmenování: TESCO Kategorie: obchodní centrum Doplnění: Malý hypermarket TESCO s parkovací plochou. Adresa: Průmyslová 275. Nový výjezd z KO na křižovatce: Průmyslová – Zápská 101 P.S. Vedle tabulky s podrobnostmi je výřez mapy TA ve kvalitě TT RP(beta) s kritizovaným stavem. |
Akan - Junior |
22. 2. 2010 19:40 |
Webový systém pro přímé hlášení chyb do centra TeleAtlas „MapInsight“
http://www.teleatlas.com Popis práce se systémem hlášení chyb: Report map changes (Hlášení k změnám/opravám map) Only English language (Jen v angličtině) Report a change in 3 easy steps (Tři jednoduché kroky k zadání opravy): START (Spustit proces) 1.Locate (Lokalizovat místo změny / opravy) Where is the change located? (Kde se nalézá místo změny / opravy?) Select Country - Czech Republic (ČR) i.Locate by address (Vyhledání místa opravy adresou) Street/No, Postcode/City (Ulice/číslo orientační, PSČ, Město) SEARCH (Hledej) ii.Locate by coordinates (Vyhledání místa opravy souřadnicemi) Latitude / Longitude (Severní šířka – N / Východní délka – E) SEARCH (Hledej) 2.Describe (Popis požadované změny) Type of change - select of category (Ikonou vyberte co chcete změnit) i.Address (Adresu) ii.Point of Interest (Bod zájmu) - Add a point of interest (Doplnit POI) Name (Název POI) a Category (Kategorie POI) Aditional remarks (Slovní doplnění 300 znaků) - Change a point of interest (Změnit POI) iii.Street or Map feature (Ulici nebo mapový objekt) iv.Route calculation (Výpočet trasy) v.Traffic regulations (Dopravní značení) vi.Other (Jiné opravy a změny) 3.Submit (Kontrola a odsouhlasení požadavku) a.Sunary of change to be reported (Souhrn údajů změny, kterou chcete odeslat) b.Email address of yours (Vaše e-mailová adresa) SUBMIT (Odeslat) P.S. Pro ty, kteří tu lamentují nad chybami v jejich blízkém okolí doporučuji spustit: "Co se děje s mojí opravou? " Je to podáno komixem, takže je to pro každého srozumitelné. P.P.S. Přesunuto z "Opravy map CEDA", kde se to ztrácelo. Zde snad lépe příslušné. P.P.P.S. Další možnost hlášení je popsána v "Co a jak v manuálu k TT není". |
Nahoru |
Odeslat nové téma | Odeslat odpověď |
Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 14 ] Předchozí téma | Následující téma |
Verze pro tisk |
Superfórum » Obsah fóra » Specializované diskuze » Navigace a mapy |
Hledat |
Zobrazit v normálním vzhledu |
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies |