MobilMania.cz

Přihlásit se




Letiště Praha Ruzyně

Offline - Junior Profil 
30. 12. 2008 10:30 Odeslat příspěvek
Mapa W/C Eu pro TT GO 910 v 7.9 v přístroji s předplacenou novelou do v8.2 po celý rok 2009, pravidelně udržovaná. Neoznačený hlavní bod přístupového areálu Letiště Praha Ruzyně, neoznačené polohy terminálů Sever 1, 2 a Jih 3, 4. Jirka alias Akan :pozor
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
31. 12. 2008 11:37 Odeslat příspěvek
Hehe dobry popis, co takhle hodit GPS koordinaty aspon a napsat verzi map co mas? :pozor


Offline - Junior Profil 
31. 12. 2008 18:05 Odeslat příspěvek
Jak jsem uved: Nová V TT Home nazvaná plně funkční v8.2, v systému označená v7.9 (což byl nákupní produkt v říjnu). Terminál Sever 1 má na střeše kolečko a to je platný vztažný bod Letiště Praha, takže jakékoli moje doplnění je zbytečné. Chybí tam název a chybí tam polohy přístupu k terminálům Sever 1 a 2 a Jih 3 a 4, které na Google Tele Atlas jsou. Co je na tom hEhE? PROSTĚ TA MAPA MÁ TUTO VADU A MAJÍ JI TAM VŠICHNI KDOŽ KOUPILI MAPU V 3/4 08. Jirka alias AKAN


Offline - Junior Profil 
1. 1. 2009 08:50 Odeslat příspěvek
Aktualizací mapy v7.9 koupené 3/4 2008 na úroveň MS 83807 podle údaje TT Home 2.5 se zlepšila celá lokalita letiště Praha-Ruzyně (Ruzyně) hlavní bod je na střeše terminálu u kroužku lokakizace, jsou vyznačené směry jízdy. K plné spokojenosti chybí označení parkovišť pro osobní automobily do 15 minut stání a nadále nejsou pozice vstupu do jednotlivých terminálů. Stačilo by vyznačit Sever 1 (No Shengen) a 2 (Shengen), Jih 3 a 4 jsou speciály, které musí znát ti, kterým přísluší zvláštní služby, což není veřejné použití. P.S. problematika koncových POI jako je tento mnou tolik připomínaný není ani tak v geolokalizaci, jako v identifikaci. Identifikační tabulky v zde uvedené mapě jsou dobré, je nutno si dát práci s vyhledáním správného názvu a nevnucovat "stroji" ten, svůj, získaný jinde a tam funkční a tedy "správný". Celkově vidím věc optimisticky, tedy na dobré cestě. Sběr údajů v MS je dobrá věc, třídění, priority a profesionální údržba mapového díla, to vyžaduje čas a prostředky. Kupujme si takové dílo, "nechytračme" a podporujme zdroje informací. Jirka alias Akan


Offline - Junior Profil 
3. 1. 2009 20:55 Odeslat příspěvek
Můžete se někdo podívat na letiště Praha Ruzyně, kliknout na kolečko na hlavní budově a napsat nám co máte na modrém tablu, které naskočí? Myslím, že tam probíhá nebo proběhla oprava MS. Potřebuje to vědět Marek L., který nás o to před časem žádal. Dík. Jirka alias Akan


Offline - Junior Profil 
3. 1. 2009 21:52 Odeslat příspěvek
Já tam mám Praha-Ruzyně Letiště. MS aktualizováno dnes.


Offline - Junior Profil 
3. 1. 2009 22:02 Odeslat příspěvek
to Akan: Prosimte uz jsem Ti to psal asi 4x, ale porad si me nepochopil. Verzi tveho navigacni softu znam, 7,9, ale co verze mapy?? Viz obrázek:
Obrázek


Offline - Junior Profil 
4. 1. 2009 19:19 Odeslat příspěvek
Mapa W/C Eu 725.1906 MS UP 84.592. Jirka alias Akan


Offline - Junior Profil 
4. 1. 2009 19:30 Odeslat příspěvek
Hoď si ale tu verzi mapy do podpisu, jako to mají ostatní - tady to nikdo dohledávat nebude :-D
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 9 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies