MobilMania.cz

Přihlásit se




Vypadává bluetooth spojení mezi N70 a BT GPS.

Offline - Junior Profil 
22. 1. 2006 16:22 Odeslat příspěvek
Mám bluetooth GPS. Zapnu na N70 TomTom5, ten gpsku najde a spáruje se. Chvíli naviguje a pak spadne spojení GPS a chce se znovu párovat. Je dost blbý každejch půl kilometru zastavovat a nahazovat spojení. Nevíte někdo, kde může bejt chyba? Díky za pomoc.
Poslední příspěvek


-
22. 1. 2006 17:00 Odeslat příspěvek
Mozna tam mas nejaky konfliktni program... zkusil bych to GPS na "cistym" zarizeni...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 1. 2006 17:01 Odeslat příspěvek
No N70 s původním FW má občas problémy s Bluetooth a spárovanými přístroji (že to spárování neudrží), takže já bys si nechal přehrát FW - v rámci záruky zadara, do hodiny hotovo (nebo za příplatek ihned).


Offline - Junior Profil 
22. 1. 2006 17:01 Odeslat příspěvek
Ten telefon nemá žádnej jinej program, kterej by pracoval s BT...


-
22. 1. 2006 17:04 Odeslat příspěvek
wendy píše
Ten telefon nemá žádnej jinej program, kterej by pracoval s BT..../quote]


To je uplne jedno, tohle muze udelat jakakoli spatne napsana/spatne cracknuta aplikace. Na NK9300 jsem se s necim podobnym setkal...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 1. 2006 17:05 Odeslat příspěvek
Já to vidím na ten FW.


Offline - Junior Profil 
22. 1. 2006 17:08 Odeslat příspěvek
Yngwie: Firmware je dva měsíce starej... Jaká je nejnovější verze FW na N70?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 1. 2006 17:13 Odeslat příspěvek
wendy píše
Jaká je nejnovější verze FW na N70?N/quote]


http://nokiamania.mobilmania.cz/content/view/197/2/ :wink:


Offline - Junior Profil 
22. 1. 2006 17:31 Odeslat příspěvek
Jo, je tam nejnovější firmware. Tak co by to mohlo být dál. Programy jsou tam jenom legální, jakýkoliv jiný spojení BT (jiný telefony) funguje absolutně bezproblémově.


Offline - Junior Profil 
22. 1. 2006 17:35 Odeslat příspěvek
Mám nový firmware a např. HF Jabra mě prostě také jen občas funguje. Včera při celodenní práci na PC jsem sledoval a jak se mi N70 připojuje přes BT, za půl hodiny odpojuje, pak zas připojuje... nevím, nevím.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 1. 2006 17:36 Odeslat příspěvek
No tak ještě může být chyba v tom GPS modulu. Obdobný problém jsem vlastně měl při GPS modulu spojeného přes BT k iPaqu. Ale ten přestal fachčit ze dne na den - museli mi dát nový.


-
22. 1. 2006 17:39 Odeslat příspěvek
Ja si spis myslim, ze to shazuje nejaka aplikace, jinak uz me nic nenapada, zkuste telefon naformatovat jestli to bude delat problemy i potom....


Offline - Junior Profil 
22. 1. 2006 17:49 Odeslat příspěvek
Tak díky, zkusím to naformátovat. Ale během běhu TT5 žádná jiná aplikace neběží, navíc TT5 je nainstalovanej na paměť. kartě.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 13 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies