MobilMania.cz

Přihlásit se




Navigace do 7tis.

Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 11. 2007 20:19 Odeslat příspěvek
Čaute lidi,
mohli byste mi doporučit nějaký navigátor do 7 litrů.Díval jsem se na TomTom ONE XL, který se tam vleze. Ale samozřejmě nevím jak je to s aktualizováním map a vůbec jestli není něco lepšího.

Požadavky nemám žádné, jde hlavně o navigaci do auta.

Jo a ještě bych se chtěl zeptat jak je to s držákem na sklo, je povolené nebo ne?

Dík moc
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
18. 11. 2007 20:33 Odeslat příspěvek
S hlavní části dotazu sice neporadím, ale co se druhého dotazu týče.

Na čelním skle nesmí byt nic, co by bránilo výhledu, což v překladu pro některé strážce zákonu znamená, že tam nesmí být nic, ani držák. Spíše to doporučuji řešit přiděláním držáku na palubovku.


Offline - Junior Profil 
18. 11. 2007 20:36 Odeslat příspěvek
Klidně si ji kup, neprohloupíš. Já mám TT od léta a ještě jsem nebloudil. A to ani na Slovensku, které je pokryto snad jen na 41 procent. Updaty map jsou placené, ale vzhledem k výstavbě tady v CZ se nevyplatí investovat do map dříve než tak za rok-dva. Pomocí funkce mapshare (opravy a sdílení oprav uživateli) si můžeš něco opravit na mapách sám a nebo stáhnout od někoho jiného.
Držák na sklo je zakázán (vlastně vše co brání řidiči ve výhledu), ale pokud nenatrefíš na zakomplexovaného MP , tak se nic neřeší. Najezdil jsem s TT na skle zatím jen 15 000 Km, a žádnou hlídku jsem nepotkal, natož aby mě stavěla.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 11. 2007 21:37 Odeslat příspěvek
OK díky moc, nechápu proč se k tomu nedodávají držáky jiné, ale tak nějak se to vyřeší.


Offline - Hlavní administrátor Profil 
18. 11. 2007 22:08 Odeslat příspěvek
TomTom je v pohodě, s tím neuděláte chybu.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 5 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies