MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Seznam: Spolehlivé internetové obchody (Vaše zkušenosti)

Offline - Junior Profil 
6. 11. 2020 08:39 Odeslat příspěvek
Ano, prohledal jsem si historii. Je to kolik 4 roky? Mobil měním co 3/4 roku. A taky jsem si prohledal, že na tvé doporučení jsem si koupil tento mobil v tomto obchodě, pak ještě druhý a nic z toho nebyla dobrá rada. :-) Samozřejmě konečně rozhodnutí bylo na mě.

Jen poukazuji na to, že tento obchod v žádném případě nedoporučuji, jeho chování hodnotím jako obdobné u jiných si nižší cenou.
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
6. 11. 2020 09:01 Odeslat příspěvek
těžko říct, kde je chyba, že zrovna ty jsi měl smůlu v tomto obchodě, ale tady ve vlákně jednoznačně převažují pozitivní zkušenosti s tímto eshopem


Offline - Junior Profil 
12. 11. 2020 15:55 Odeslat příspěvek
Ahoj,
nemá tu někdo zkušenosti s koupí telefonu od spolehlivého prodejce na bazosi?
poohlížím se po samsung S20(doted sem mel S7, ale kleknul mi)

za připadné doporučení díky


Offline - Pokročilý Profil 
12. 11. 2020 17:05 Odeslat příspěvek
Jen upozorneni, pokud bys nevedel. Samsung ma ted akci a kdyz koupis na webu Samsungu 3 veci, tak nejlevnejsi je zadarmo. Pokud bys tedy nasel dalsi zajemce a koupil 3x S20, tak je mate o tretinu levneji.
https://www.samsung.com/cz/colorfriday/


Offline - Mírně pokročilý Profil 
12. 11. 2020 18:23 Odeslat příspěvek
Prodejci na bazoši mají hodnocení, které samozřejmě nemusí být úplně pravdivé, ale určité vodítko to může být.


Offline - Junior Profil 
13. 11. 2020 10:42 Odeslat příspěvek
O tý akci na Samsung vím, ale sehnat další 2 lidi je celkem těžký.

Koukám, že mají na Electroworldu akci za 17.490,- což není špatný


Offline - Junior Profil 
13. 11. 2020 21:50 Odeslat příspěvek
Budu kupovat telefon + notebook + nějaký disky celkem za cca 50k. Má některej z velkejch shopů (Alza/ Datart/ CZC/ Mironet/...) něco jako benefity za trošku větší nákupy?


Offline - VIP uživatel Profil 
14. 11. 2020 12:13 Odeslat příspěvek
Datart VIP účet.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
15. 11. 2020 20:29 Odeslat příspěvek
Dobrý den vespolek,
společnost bestcena a ostatní ukončily činnost.
Najde se zde ještě někdo, kdo má v tomto eshopu platbu za elektroniku?
Konkrétně jsem jim poslal necelých 20k za telefon.


Offline - Moderátor Profil 
15. 11. 2020 21:15 Odeslat příspěvek
jako kdyby tady neexistovalo speciální téma, kde jsi se měl předem zeptat
viewtopic.php?f=2&t=1053137

navíc dlouhodobě varuji před podobnými eshopy s nízkými cenami a kdovíjakou distribucí i v jednotlivých tématech


Offline - Mírně pokročilý Profil 
15. 11. 2020 21:18 Odeslat příspěvek
Díky za odkaz. Bestcenu znám minimálně 5let a měl jsem od nich nespočet telefonů (Motorol, jelikož jak určitě víš tak pár let na zpět neměla motorola v ČR zastoupení a telefony CZ distribuce byly vyjímkou a vždy vše klaplo na 100%). Bohužel, díky této předešlé zkušenosti mne nenapadlo být více ostražitý a prostě jsem jim tam tu dvacku poslal.


Offline - VIP uživatel Profil 
15. 11. 2020 21:55 Odeslat příspěvek
Jako tak dá se to v tvém případě trochu pochopit. Taky jsem u nich bral telefon v minulosti, ale to byl lowend za 3k. I tak jsem se předtím podíval na aktuální hodnocení. Ale telefon za 20k bych v takovém e-shopu nekoupil ani po předchozí zkušenosti.

-- 15. 11. 2020 21:57 --

Edit: zapomněl jsem napsat, že jsem to sloučil do příslušného vlákna.
A který obchod kromě bestcena.cz skončil, když píšeš ostatní.


Offline - Moderátor Profil 
15. 11. 2020 22:35 Odeslat příspěvek
ještě Czechcom, byli s Bestcenou jeden subjekt, i když prodávali na Heurece samostatně - už to by mne varovalo, stejné zboží, stejné ceny, stejný vlastník - otázkou je, proč potřebovali 2 eshopy??
Chybu jsi udělal i tím, že jsi posílal peníze předem....


Offline - VIP uživatel Profil 
16. 11. 2020 21:48 Odeslat příspěvek
Tak to má vícero eshopů, že jeden dva spadají pod 1 majitele, většinou právě ty no name.


Offline - Junior Profil 
17. 11. 2020 08:51 Odeslat příspěvek
Třeba mall.cz a czc.cz mají stejného vlastníka.
https://www.e15.cz/byznys/obchod-a-sluzby/mall-group-plne-ovladla-velky-e-shop-s-elektrem-czc-cz-1329010
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 120, 121, 122, 123, 124  Další stránka
Stránka 123 z 124 [ Příspěvků: 1856 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies