MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Seznam: Spolehlivé internetové obchody (Vaše zkušenosti)

Offline - Junior Profil 
8. 7. 2020 10:11 Odeslat příspěvek
Sídlo firmy.
https://mapy.cz/zakladni?x=14.4999870&y ... tch=-0.066
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 7. 2020 13:09 Odeslat příspěvek
No a kolik je na tomto honosném reprezentativním sídle firem? Hodně. Důvěryhodnost vskutku vysoká.
No a jestli si někdo myslí, že tam mají třeba jen sídlo, ale provozovnu jinde, tak bohužel, reklamace se posílají přesně na tuto adresu(teda teoreticky..)

Jako nic nemám proti začínajícím nebo menším shopům. Je to tak půlrok co jsem nakupoval na xevos-store, který v té době neměl na heurece skoro žádné pozitivní recenze. Taky začali s nižšíma cenama a byl to mírný risk. Nakonec jsem tam sehnal 2 notebooky a ušetřil hromadu peněz. Dnes to vypadá, že budou fungovat dál, tak reklamace asi ok, každopádně maj cz distribuci, tak se to snad dá řešit i u výrobce.
Ale tohle bych teda osobně rozhodně neriskoval.

Tak bych to shrnul:
Podivný web
Podivné sídlo
Nemožnost platby kartou nebo dobírky
Neexistence na heurece, zboží
Nízké ceny(zaokrouhlovane na celé koruny, stovky, tisíce)
Neexistují žádné věrohodné pozitivní reference
Ještě něco?
Jestli tam nakupovat nebo ne ať se rozhodne každý sám, většina je sveprávná...


Offline - Junior Profil 
8. 7. 2020 14:43 Odeslat příspěvek
Malý začínající shop se nikdy nedostane cenama pod největší hráče na trhu. Si asi všichni myslí jaký tam jsou marže :D


Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 7. 2020 15:09 Odeslat příspěvek
Já vidím realitu přesně opačně - největší hráči na trhu jsou skoro vždy na cenovém chvostu, takže místa, jak se pod ně dostat, je habakuk.


Offline - Junior Profil 
8. 7. 2020 15:52 Odeslat příspěvek
Neřešte nějaké marže :-) Ten business "sedivek" je založený na nákupu v zahraničí a následném neodvedení DPH. Často se taky jedná o různě repasované polofunkční přístroje atd.
Co se týká tehle firmy, tak vidím "velký špatný" :-) namátkově apple SE 2020, cena bez DPH u CZ distribuce je cca 10500,- bežná marže velkoobchodu na apple produkty je max 7-10% takže dejme tomu 9500 bez dane je asi minimum, za co to nakupují "velcí hráči", kdyz budu hodne přehánet, tak 9tis. No oni inzerují 6700, tak jako za ty peníze jich třeba Alza vezme kamion!


Offline - Moderátor Profil 
8. 7. 2020 15:56 Odeslat příspěvek
radim píše
Já vidím realitu přesně opačně - největší hráči na trhu jsou skoro vždy na cenovém chvostu, takže místa, jak se pod ně dostat, je habakuk.

To je to samé, jako kdyby jsi tvrdil, že malý vesnický obchůdek se může cenami dostat pod velké obchodní řetězce ;-)


Offline - Junior Profil 
8. 7. 2020 17:12 Odeslat příspěvek
https://www.zbozi.cz/obchod/145893/

První nějaká recenze.Je jasné,že negativní recenze se objeví ihned a kladná později pokud vůbec.Ale ceny jsou trochu podezřelé.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
17. 7. 2020 22:15 Odeslat příspěvek
Nick Cave píše
radim píše
Já vidím realitu přesně opačně - největší hráči na trhu jsou skoro vždy na cenovém chvostu, takže místa, jak se pod ně dostat, je habakuk.

To je to samé, jako kdyby jsi tvrdil, že malý vesnický obchůdek se může cenami dostat pod velké obchodní řetězce ;-)


No však jo, no a? V čem je problém?? Pokud kolem toho obchůdku chodím, tak proč bych tam nenakoupil?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 7. 2020 09:32 Odeslat příspěvek
Díky za reakce k mému dotazu na levnymobil.eu (tím nemyslím ty kecy jen ho nechte, ať si to zkusí, apod.) jsem jen trochu obezřetný, tak jsem se slušně zeptal a nic tam naštěstí nekoupil. Už je to v rukách Policie.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
4. 9. 2020 06:32 Odeslat příspěvek
Tak jsem si říkal, že se mrknu na ten slavný web levnymobil.eu, jak jim jde business a...
Nepřekvapivý výsledek

Přílohy

Screenshot_20200904-073124.jpg
Screenshot_20200904-073124.jpg
[ 119.7 | Zobrazeno 196 krát ]




Offline - Junior Profil 
5. 11. 2020 06:30 Odeslat příspěvek
Ahoj. Koupě Poco f2 Pro... Čajnamobil, max-shop, Aliexpress nebo něco jiného? Díky za radu.


Offline - Moderátor Profil 
5. 11. 2020 08:29 Odeslat příspěvek
Max-shop, ověřený eshop s EU distr.


Offline - VIP uživatel Profil 
5. 11. 2020 15:04 Odeslat příspěvek
S cajnamobil nemám dobrou zkušenost co se reklamace týká. Už bych tam znovu nekoupil.


Offline - Junior Profil 
6. 11. 2020 05:44 Odeslat příspěvek
Nick Cave píše
Max-shop, ověřený eshop s EU distr.


Tak Max-Shop ne. Tam mi vlastně zamítli reklamace nefunkční LG G5. Kdy fix GPS trval více jak minutu a GPS vypadávala, jednoduchá závada a telefon k tomu ještě přišel ze servisu podřený a tuším pozdě. Což nemá pro mě smysl připlácet 1000CZK.

čajnamobil nemá skladem. Mobily.eu?? Jde mi o zkušenosti. Komentáře si mohu přečíst sám.


Offline - Moderátor Profil 
6. 11. 2020 07:24 Odeslat příspěvek
johnface1987 píše
Ahoj. Koupě Poco f2 Pro... Čajnamobil, max-shop, Aliexpress nebo něco jiného? Díky za radu.

je zvláštní, že jsi Max-shop nejdříve navrhl sám jako jednu z možností...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124  Další stránka
Stránka 122 z 124 [ Příspěvků: 1856 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies