MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Seznam: Spolehlivé internetové obchody (Vaše zkušenosti)

Offline - Junior Profil 
28. 12. 2020 16:40 Odeslat příspěvek
Jaké máte zkušenosti s ALZOU ohledně nákupu na IČO a vrácení v 14denní lhůtě nebo nákupu na spotřebitele a případném následném doplnění IČO do faktury? Potřebuji koupit telefon s odpočtem DPH, ale nevím, jestli bude fyzicky vyhovovat a momentálně jej není možnost nikde osahat naživo.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
28. 12. 2020 16:59 Odeslat příspěvek
zaciatkom roka som vracal 2x SSD kupene na ICO ...absolutne bez problemov mi dali peniaze na ruku ...na uctenke toho bolo ovela viac, info o dobropise poslali elektronicky

vtedy mali k vrateniu zbozi na ICO na stranke viac info ... teraz to nejak neviem dohladat


Offline - Junior Profil 
19. 11. 2021 19:44 Odeslat příspěvek
vyhnite sa oblukom obchodu 2Mac.cz ... po takmer 2 mesiacoch od stornovania objednavky (kryt UAG) este stale nemam peniaze ... podla recenzii na heureke nie som sam

obchod neodpoveda na e-maily a ten Smartsupp tam maju asi len na okrasu...


Offline - Junior Profil 
21. 11. 2021 22:55 Odeslat příspěvek
UPDATE k predoslemu prispevku:

V rovnaky den som napisal aj recenziu na Heureke. Slusnu ale kriticku. Este v ten den (piatok o cca. 10 vecer :D ) mi prisiel mail, ze mam zaslat cislo uctu a bude to vyriesene. Ku podivu peniaze naozaj dorazili.

Nie ze by som bol s obchodom spokojny, ale necela tisicovka je doma :mrgreen:


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 11. 2022 15:04 Odeslat příspěvek
Hezký den,

asi jsem zde off topic, ale nenašla jsem žádné téma k nositelné elektronice.
Chci si pořídit prsten s NFC, ale na žádném českém e-shopu jsem žádný nenašla.
Tak bych chtěla požádat zda máte zkušennost s obchody, Banggood, Fruugo, Alimpex, Postovnezdarma, Bonky,LEDsupermall.

Díky za radu.


Offline - Junior Profil 
2. 12. 2023 13:36 Odeslat příspěvek
Zdar, chci se zeptat, jaké máte zkušenosti s Huramobil? Nejsou to šedivky?


Offline - Moderátor Profil 
2. 12. 2023 13:53 Odeslat příspěvek
ten by měl být v pohodě, P. Hudec je znám svými recenzemi na YT, tady jsou nějaké negativní recenze, ale nic zásadního myslím
https://obchody.heureka.cz/huramobil-cz ... ivni#filtr


Offline - Junior Profil 
2. 12. 2023 15:52 Odeslat příspěvek
Hurá mobil je v pohodě. Koupil jsem teď u nich v rámci BF SONY XPERIA 1 V. Na stránce mají u přístroje uvedeno, že je z CZ distribuce, záruka 24 měsíců a servis v ČR. Kupuji u nich i nějaké věci do firmy. Jednou, myslím, že to bylo u nich, omylem poslali klávesnici s US layoutem místo požadovaného CZ. V rámci reklamace ale sami zajistili vyzvednutí chybného zboží kurýrní službou a doručení správného, takže nakonec za mě v pořádku.


Offline - Ex-moderátor Profil 
16. 1. 2024 22:24 Odeslat příspěvek
Jaké máte zkušenosti s Mironetem? Překvapilo mě, že teď tam mají skor nejlevnější Pixely u nás, což u mě vyvolává pochybnosti. Novější recenze hlavně ohledně reklamací (třeba zmínky o šedivkách Samsungu, které origo servis nebere) vypadají dost děsivě. Ale spokojení lidé moc recenze nepíšou... má někdo osobní (či z blízkého okolí) zkušenost, když něco zazlobilo? Samozřejmě za poslední rok, dva. Něco mi říká, že to není ten "starý" Mironet. Díky.


Offline - Junior Profil 
18. 1. 2024 10:28 Odeslat příspěvek
Taky bych přivítal nějaké aktuální zkušenosti ohledně Mironetu.

Případně je možnost koupit mobil z Mironetu skrz Heureku, což by mělo mít výhody, ale nejsem si jist jestli to tak je.


Offline - Junior Profil 
18. 1. 2024 13:12 Odeslat příspěvek
fascinuje mě jak tu každý řeší šedivky a podobné kraviny, prostě buď máš na plnou cenu a nebo nemáš. Já kupuji mobily z emirátů a po roce je prodám na bazoši, ušetřím a zároveň nemusím mobil šetřit.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 120, 121, 122, 123, 124
Stránka 124 z 124 [ Příspěvků: 1856 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies