MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Seznam: Spolehlivé internetové obchody (Vaše zkušenosti)

Offline - Junior Profil 
16. 10. 2008 17:05 Odeslat příspěvek
A co tak pridat aj nejaky ten slovensky eshop???? Diiik
Poslední příspěvek


Offline - VIP uživatel Profil 
16. 10. 2008 18:15 Odeslat příspěvek
Presne, ak viete o nejakych, dobre by bolo doplnit. A oddelit ceske od slovenskych, aby v tom nebol chaos.


Offline - Junior Profil 
16. 10. 2008 18:42 Odeslat příspěvek
Pěkný přehled, já mám osobně dobré zkušenosti s e-obchody Cybex.cz, kupoval jsem zde Nokii N80 a také Alza.cz, kde jsem kupoval MP3 přehrávač Creative Zen Stone 4GB. Naprosto bez chyby, rychlé dodání.

Myslím, že i Mironet.cz je dobrý obchod. Není zde uveden.


Offline - Junior Profil 
17. 10. 2008 12:53 Odeslat příspěvek
Dobrej seznam, jen bych byl pro, aby v seznamu byly jen obchody s origo zarucnim listem.
Nevim, jak ostatni, ale po svych zkusenostech bych uz nikdy nenakoupil tam, kde nedavaji zarucni list, ktery jde uplatnit i po bankrotu apod. (tj. v autor. servisech).
Nebo alespon nejak na prvni pohled oznacit obchody bez origo zarucaku.
Jinak dobrej seznam :-)


Offline - Junior Profil 
17. 10. 2008 13:33 Odeslat příspěvek
V seznamu jsou pouze prodejci, jejichž telfony můžeš reklamovat v autorizovaných servisech, tzn. i po skrachování obchodu...


Offline - Junior Profil 
17. 10. 2008 13:40 Odeslat příspěvek
A co tohle? To je z toho seznamu. Neorigo zarucak?

MobilPohotovost
zkušenosti veskrze dobré (občas problémy s neorigo záručním listem), obchodní podmínky ok, autorizovaný prodejce


Offline - Junior Profil 
17. 10. 2008 14:01 Odeslat příspěvek
vycházel jsem z tohodle, možná špatná moje formulace, za to se omlouvám :(

viewtopic.php?f=2&t=46489&p=552220&hilit=+mobilpohotovost&sid=43e700643d04bdab3f85f7bd55d087ee#p552220


Offline - Junior Profil 
17. 10. 2008 14:06 Odeslat příspěvek
Tam se taky prave resi to, ze nedavaji origo zarucak.
A lidi s timto obchodem take meli problemy.
Ja osobne bych ho mezi spolehlive nedaval, ale to je jen muj nazor.
Nemluve o tom, ze personal neni dvakrat vstricny.


Offline - Junior Profil 
18. 10. 2008 17:53 Odeslat příspěvek
Nebo taky nechvalne prosluly eshop Mobilky. Tam si nemuzete byt jisti zda vam vubec telefon prijde a to radsi ani nemluvit o nejakem zarucaku.. :-D


Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 10. 2008 20:15 Odeslat příspěvek
zdravim. co rikate na www.hypermobil.cz
mate s nima nekdo zkusenost?diky


Offline - Mírně pokročilý Profil 
19. 10. 2008 20:40 Odeslat příspěvek
Zkusenosti s nim nemam, ale prodavaji celkem novy telefony za velmi nizke ceny (levnejsi nez mobilky a to uz je co rict) a starsi telfony ma zase celkem drahy. Je to naky divny, ale pockam si az nekdo k tomu napise neco konkretniho. Muj typ - jsou to sedivky, ale stejne nejaky levny sedivky.


Offline - Junior Profil 
19. 10. 2008 20:53 Odeslat příspěvek
myslim, ze to sou sedivky, a uz jen kvuli neorigo zarucaku bych tam nekupoval, ale zkusenost nemam


Offline - Junior Profil 
20. 10. 2008 02:05 Odeslat příspěvek
Seškrtávám na své zkušenosti:

1M
- Dobré zkušenosti, féroví borci.

Alza
- Solidní zkušenosti, horší online komunikace.

Mobil Věci
- Výborné zkušenosti z poslední doby, skvělá komunikace a rychlost.

X-Store
- Slušné zkušenosti, dobrá skladová dostupnost.

Ze zbytku bych se vyhnul hlavně všem šedým dovozům, některý firmy se i s nimi umí chovat dobře k zákazníkům, bohužel absence záruky je moc velký riziko, záruky braný na sebe dřív nebo později pošlou ke dnu každýho... Tady rozhodně MobilPohotovost, nevsadil bych si ani na E-Mates, od Megaobchod podle toho co se říká dostane někdo něco origo, něco šedý. A našly by se asi i další. Oni bohužel často lžou a vesele píšou, že mají český zboží, ale pozná se to snadno - když nějaký mobil stojí ve skutečně kvalitních obchodech vždy kolem 9 tisíc a jinde najednou 7,5, je jasný, že to není oficiální distribuce...

Jinak vyhnul bych se taky Cybexu, který totálně upadl... Mironet na mě teda taky nezapůsobil.


Offline - Junior Profil 
20. 10. 2008 09:11 Odeslat příspěvek
Vicemene souhlasim s Audipetr,
jen mohu potvrdit jak s cybexem, tak mironetem a alzou pozitivni zkusenosti :-) .

Btw. origo zaruka je pul vyhry, ale ja treba nakoupil s origo zarukou,
v obchode (oficialni distributor) a s mobilem jsem byl v oprave uz asi 5krat
a jinej mobil nebo penize mi nevratej, protoze z DELTAMOBIL je najednou DELTAAUTO :-\


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 10. 2008 10:03 Odeslat příspěvek
nekupujte na www.ceskemobily.cz , mám od nich mobil který potřebuji reklamovat, a prostě jsem zašantročila doklad o koupi. Vím je to moje chyba, ale neuvěřitelně arogantní jednání při žádosti o zaslání opisu nebo záručního listu ( který nepřiložili) no fuj. Když prodávají tak to jo to jsou samá ochota, ale při problému už nejste zákazník. Už bych si od nich nekoupila nikdy nic.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5 ... 124  Další stránka
Stránka 2 z 124 [ Příspěvků: 1856 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies