MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Seznam: Spolehlivé internetové obchody (Vaše zkušenosti)

Offline - VIP uživatel Profil 
22. 10. 2019 11:38 Odeslat příspěvek
Jj, už to tu bylo probíráno stokrát. Clo se u mobilů neplatí.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 10. 2019 13:18 Odeslat příspěvek
Tak ono bohatě stačí ta DPH, to je pálka jak prase. Navíc to papírování s celníky (musel jsem na boty poslat asi 5 naskenovaných dokumentů), hromada dalších poplatků, tak se mi boty prodražily o 30 % (bez cla, narazili jen DPH a poplatky za vyřízení, uskladnění, uprdnutí atd.), když nepočítám ten čas, co mě to stálo. To mě docela vyléčilo z objednávání čehokoliv mimo EU. Respektive příště vím, co to obnáší, a to bude muset být cena setsakramentsky výhodná, abych to postoupil podruhé.


Offline - Moderátor Profil 
22. 10. 2019 13:50 Odeslat příspěvek
Teď jsem objednal od soudruhů z Číny 3 kryty na tablet v ceně něco málo přes 200kč celkem, tak doufám že také nebudou chtít DPH? :D


Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 10. 2019 14:37 Odeslat příspěvek
Tak těch 40 korun tě asi nerozhází, horší by byl poplatek poště za zastupování atd. Já už neobjednávám z číny nic.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 10. 2019 15:07 Odeslat příspěvek
Jestli se nepletu, tak celnicí prochází vše do 20 dolarů (500 Kč) bez celního řízení, takže v klidu. Jinak z Číny jsem přes e-bay nebo ali objednal už hromadu věcí (oblečení, hračky, obaly na mobily a podobné krámy) a nikdy jsme nic neplatili navíc. Známá si koupila nějaký lustr, nevím už za kolik, pár tisíc, tak tam taky dostala tu DPH.


Offline - Junior Profil 
10. 11. 2019 20:44 Odeslat příspěvek
elektronika je levna, není potřeba primi chinese export.


Offline - BAN Profil 
15. 11. 2019 19:16 Odeslat příspěvek
radim píše
Jestli se nepletu, tak celnicí prochází vše do 20 dolarů (500 Kč) bez celního řízení, takže v klidu. Jinak z Číny jsem přes e-bay nebo ali objednal už hromadu věcí (oblečení, hračky, obaly na mobily a podobné krámy) a nikdy jsme nic neplatili navíc. Známá si koupila nějaký lustr, nevím už za kolik, pár tisíc, tak tam taky dostala tu DPH.

Drazsi veci jde nakoupit bud z eu skladu, nebo si u shopu typu gearbest, banggood vybrat dopravu eu priority line a celni poplatky resi prodejce.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
15. 11. 2019 21:25 Odeslat příspěvek
Jen tak mimochodem, z Číny objednávat teď před vanocema je dost na prd. Celnici to tam nechají klidně viset i měsíc, protože je toho hodně. Už čekám na 3 balíky od různých prodejců,přes 6 týdnů a vsadím se že jako vždy si hoví na celnici. Takže pokud to má dorazit do vánoc je to dost risk


Offline - BAN Profil 
15. 11. 2019 22:36 Odeslat příspěvek
To mas pravdu, ted to bude chodit se spozdenim.


Offline - Místní informátor Profil 
4. 2. 2020 11:52 Odeslat příspěvek
Máte někdo zkušenosti s reklamacemi u MP.cz (mobilpohotovost) vaše názory? :)


Offline - Junior Profil 
6. 5. 2020 05:38 Odeslat příspěvek
Ahoj, kde koupit Motorolu One LIte? Alza, Mobil pohotovost nebo TS Bohemia? V Datartu už nelze nemají pro prodej na webu, škoda, chtěl jsem tam uplatnit slevový kód ze Skylinku. V těch třech výše uvedených obchodech jde od někud použít slevový kód? Díky
PS: S přetáhnutím kontaktů ze staré Nokie 520 si poradím? Je to mobil pro otce seniora.


Offline - Moderátor Profil 
6. 5. 2020 07:13 Odeslat příspěvek
co jsem díval na netu, tak Alza má Motorolu One Lite za 3,2t TS Bohemia ji nemá vůbec a Mobil Pohotovost má více ks skladem za 3tis. s dopravou zdarma


Offline - Pokročilý Profil 
6. 5. 2020 08:40 Odeslat příspěvek
V TSB vidim jeden rozbaleny kus:
https://www.tsbohemia.cz/motorola-one-l ... 39791.html


Offline - Moderátor Profil 
6. 5. 2020 09:04 Odeslat příspěvek
Rozbalený = vrácený, to neber kor když je za stejnou cenu jako nový v Mobil Pohotovosti


Offline - Junior Profil 
6. 5. 2020 21:22 Odeslat příspěvek
Dříve jsem se k tomu nedostal, ráno objednán nový z mobil pohotovost, zítra by měl kolem poledne dorazit poštou, díky, ted ještě dědovi vybrat flipové pouzdro, protože rád nosí telefon v náprsní kapsičce na košili :-)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124  Další stránka
Stránka 120 z 124 [ Příspěvků: 1856 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies