MobilMania.cz

Přihlásit se




Tablet s Win

Offline - Junior Profil 
26. 3. 2011 20:50 Odeslat příspěvek
Chtěl bych si koupit nějakej tablet,chci USB takže padá něco typu iPad,to je pro mě absolutne nepouzitelny zařízení(mám ho) takže za
1) chtěl bych menší obrazovku(ideálně 7")
2) slušné spojeni integrované grafiky a procesoru
3)win7+stylus
Takže jsem zjistil,že si nemám moc co vybrat,ze současných zařízení snad jen HP slate,kterej je docela slušnej,ale grafika(Intel gma500) je proste strašná :--
Ze starších Htc shift nebo viliv x70ex,ale u obou je slabá grafika,neznáte nějakej jinej tablet?
Poslední příspěvek


Offline - Expert Profil 
26. 3. 2011 21:18 Odeslat příspěvek
Pokud vim, tak Slate padl. Mel by ho nahradit HP TouchPad, ci jak, ale ten ma WebOS.
Tablet s WIN 7 ma Archos, ale ma 9".

Navic dnesni dotekove displeje si moc se stylusem nehraji, ale daji se koupit i pro kapacitni displeje...

Osobne bych bral do tabletu Androdi, prip WebOS (se uvidi), nez WIN 7.


Offline - Junior Profil 
26. 3. 2011 21:21 Odeslat příspěvek
Děkuju za cenou radu,ale hned na zacatku ze tento typ zařízení nechci(Android,iOS)


Offline - Junior Profil 
27. 3. 2011 08:32 Odeslat příspěvek
http://paveldruid.blogspot.com/2011/02/ ... ux1xn.html
co toto ? :D


Offline - Junior Profil 
27. 3. 2011 16:52 Odeslat příspěvek
O tomhle zařízení vím,ale je moc malý( i když moc hezký,strašně se mi líbí,ale nemám pro něj využití,kdyby to aspoň umělo volat!!!)...ideální je opravdu 7"


Offline - Junior Profil 
27. 3. 2011 17:24 Odeslat příspěvek
jak by řekl seter : to je hnus velebnosti :-D


Offline - Pokročilý Profil 
28. 3. 2011 14:17 Odeslat příspěvek
Proč Windows 7 pro tablet? Tablet není PC ani netbook. Tablet je takový hybrid mezi netbookem a mobilem, určený na internet a případně pro zábavu hraním her v posteli, stejně jako surfování. také ideální na hraní na cesty.


Offline - Maniak Profil 
28. 3. 2011 16:58 Odeslat příspěvek
obluda zelená píše
Tablet není PC ani netbook. Tablet je takový hybrid mezi netbookem a mobilem, určený na internet a případně pro zábavu hraním her v posteli, stejně jako surfování. také ideální na hraní na cesty.

...si řekl TY :hm


Offline - Pokročilý Profil 
29. 3. 2011 16:02 Odeslat příspěvek
Ano řekl jsem to jsem to. Ale myslí si to i další, takže v tom nejsem sám. Samozřejmě to nemusí názor všech :-) .


-
29. 3. 2011 16:36 Odeslat příspěvek
Je to blbost pod 9 palců, kor s lepší grafikou... Nemá se to tam kam vejít, nemá se to jak chladit, ten plnohodnotný x86 procesor taky dost žere. Kup si netbook jestli chceš Win7, v opačném případě bych se smířil s nějakým iOS/Android tabletem. Win7 na tak malém displeji samy o sobě jsou beze smyslu, nemluvě o nevalném výkonu.


Offline - Maniak Profil 
29. 3. 2011 22:17 Odeslat příspěvek
obluda zelená píše
Ano řekl jsem to jsem to. Ale myslí si to i další, takže v tom nejsem sám.

No to je tazateli prd platný...
obluda zelená píše
Samozřejmě to nemusí názor všech :-) .

...no proto :lol:


Offline - Junior Profil 
30. 3. 2011 07:18 Odeslat příspěvek
A co něco takového? http://www.asustablet.com/asus/windows-7/
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 12 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies