MobilMania.cz

Přihlásit se

Novy telefon

- Kolemjdoucí Profil 
1. 10. 2015 20:03 Odeslat příspěvek
Dobry den, behem nasledujicich dvou tydnu si chci objednat novy telefon, momentalne uvazuji mezi 2 a to:

http://mobilni-telefony.heureka.cz/asus ... -4gb-64gb/ a
http://mobilni-telefony.heureka.cz/apple-iphone-5-16gb/

Telefon budu pouzivat pro internet a obcasne hrani her. Ktery z techto dvou vzit, pripadne existuje i lepsi volba ve stejne cenove relaci? (rozpocet bych videl na max. 10500 Kc)

PS: take bych byl moc rad, kdybyste mi pripadne doporucili obchod, odkud telefon objednat

Diky moc za odpovedi.
Pavel
Poslední příspěvek

- VIP uživatel Profil 
1. 10. 2015 20:11 Odeslat příspěvek
Uživatelská recenze Zenfone2
(ZE551ML)
http://www.fony.sk/clanky/10223-asus-ze ... -sklamanie

- Junior Profil 
1. 10. 2015 20:37 Odeslat příspěvek
Uvazovat mezi Androidem a Applem je docela divne. Pokud mas rad veci, ktere funguji dokonale ale nevadi ti, ze nebudes mit nejvic RAM nebo nejrychlejsi procesor bez ten iphone. Pokud chces machrovat tim, ze mas v telefonu nejvic RAM, ale nebude ti vadit, ze telefon bude presto ne moc plynuly pripadne bude nestabilni a bude se zahadne vybijet ber Asus.

- Junior Profil 
1. 10. 2015 20:41 Odeslat příspěvek
A na to s tim Asusem si prisel jak ty rozumbrado :-) to pobavilo

- VIP uživatel Profil 
1. 10. 2015 20:42 Odeslat příspěvek
Vezmi LG G3 32GB

- Junior Profil 
1. 10. 2015 21:20 Odeslat příspěvek
Jabka a hrusky? To je neco, jako kolik visni tolik tresni. LG G3 neni vubec spatny napad. Mrkni na recenze.

- Junior Profil 
1. 10. 2015 21:26 Odeslat příspěvek
Ono už vybírat takhle rozdílně velké telefony je docela divné. A ještě zásadnější rozdíl je samozřejmě v OS. Vyřešil bych si tedy nejdřív toto a to vás navede.

Jinak tenhle Asus skutečně vypadá, jako kdyby ho navrhli na cílovku "tabulkoví maniaci". Docela by mě zajímalo, jak to je úspěšné, ale nějakou šanci to nejspíš má.

- VIP uživatel Profil 
1. 10. 2015 21:37 Odeslat příspěvek
4'' displej je na internet a hry malý..

Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.

- Junior Profil 
2. 10. 2015 07:00 Odeslat příspěvek
co tady placas ze jsi s iphone spokojenejsi a ze je tim padem lepsi? to je jen tvuj pocit.ja bych taky nevydrzel s omezenim co ma apple a nebleju to tady.ja mam dva roky low android a slape porad stejne ;-)
presne jak zde zaznelo.ujasni si OS a velikost..uz jen ted 4" na net je malo.5,5" je ideal.jak si zvyknes nebudes chtit jinak.
takze ujasni OS a + - velikost ;-)

- Kolemjdoucí Profil 
2. 10. 2015 10:43 Odeslat příspěvek
Okay, dejme tomu, ze bych se tedy rozhodl pro Android + vetsi display, nejake jine navrhy krome LG G3? Co takhle Xiaomi Mi4 nebo Honor7?

- VIP uživatel Profil 
2. 10. 2015 12:26 Odeslat příspěvek
Honor7. Ten Xiaomi nemá všechna důležitá pásma LTE

- Junior Profil 
2. 10. 2015 18:08 Odeslat příspěvek
Já bych šel do Honoru 7 který za svoji cenu podle mě nemá výraznější slabinu.

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 13 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies