MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Náhrada za iPhone 5

- Junior Profil 
5. 10. 2015 15:50 Odeslat příspěvek
Zdravím, G3 32 GB mám cca od dubna letošního roku, vyzkoušeno, testováno, instalováno/odinstalováno +- 100 aplikací, ale nic , co by dělalo to co popisuje uživatel " Reichsfuehrer " neznám..
Poslední příspěvek

- Junior Profil 
5. 10. 2015 18:22 Odeslat příspěvek
Díky všem za rady a názory.
Ještě si to nechám trochu uležet a okouknu novinky...

-
5. 10. 2015 20:03 Odeslat příspěvek
Náhrada za iPhone 5 ? No jasně že iPhone 6S. Nic jiného totiž nepřinese stejný komfort a kvalitu.

- Junior Profil 
5. 10. 2015 21:41 Odeslat příspěvek
handyouch: Chcete snad říct, že s žádným jiným telefonem si nebudete připadat jako takový borec, když ho kdekoliv před lidmi vytáhnete z kapsy, ne? Případně, mezi stejně postiženými byste si s jiným telefonem připadal méněcenný. Takových znám taky pár.

- Junior Profil 
5. 10. 2015 22:15 Odeslat příspěvek
Tak upřímně,já měl jak iphone tak i samsung a jeho TW a pokud jsi zvykli na iphone nekupuj nic jiného je to velký rozdíl,

- Junior Profil 
5. 10. 2015 22:51 Odeslat příspěvek
3 roky jsme používal iPhone, nyní jsem kvůli práci musel přejít na Android, a rozdíl je velký.
Ano, zvyknete si dřív nebo později na vše.. ale pokud nemusíte přecházet.. zůstaňte u iOS..

Rychlejší, pohodlnější, ale hlavně přehlednější systém..

- Junior Profil 
5. 10. 2015 23:31 Odeslat příspěvek
Mam vlastni iphone a pracovni telefon dostanu vzdy posledni Samsung Galaxy S.. Telefony s iOS i androidem aktivne pouzivam a proste musim uznat, ze iOS je uplne jinde nez android. Na iOS i vsechno krasne vypada at uz pismena, menu, android vedle toho vypada jak skolni projekt na 2. stupni ZS a to nemluvim o celkove odladenosti a jednoduchosti. Ano android je otevreny a dobre se tam kradou aplikace, ale je to jedina vyhoda. Je zajimave, ze existuje spousta lidi, kteri si mysli, ze lide si kupuji iphone kvuli tomu, ze si musi neco dokazovat, ale ja si myslim, ze vestina lidi si iphone kupuje proste proto, ze to je jedna z mala veci, co se da koupit a ktera se blizi dokonalosti.

- Trvalý BAN Profil 
6. 10. 2015 01:25 Odeslat příspěvek
iOS má k dokonalosti hodně daleko. Vyzkoušel jsem, zjistil jsem a šel jsem jinam a jsem spokojen.

- Junior Profil 
6. 10. 2015 06:10 Odeslat příspěvek
Od zacatku jsem mela Androida, pote se ke me dostal iPhone 5 a na chut jsem jemu neprisla,pritom jsem chtela, vzhledove se mi libi, ale jeho uzavreny system a mene aplikaci me tak nejak zklamalo. Kdo je zvykly na Andorid, kde muze mit cokoliv, tak iOS je v tomto pomerne zklamanim. Mozna 6s by bylo o necem jinem,ale ta cena :roll: :-) Pokud Ti neni lito penez kup si iPhone 6s.

-
6. 10. 2015 07:01 Odeslat příspěvek
dj.mirRa píše
handyouch: Chcete snad říct, že s žádným jiným telefonem si nebudete připadat jako takový borec, když ho kdekoliv před lidmi vytáhnete z kapsy, ne? Případně, mezi stejně postiženými byste si s jiným telefonem připadal méněcenný. Takových znám taky pár.

Co má nákup telefonu společného s nějakým borcem nebo s postiženými?
Pokud rozděluješ lidi podle telefonu, tak ten chudáček jsi právě jen Ty.
Pokud je někdo zvyklí na IP, tak nástupce je opět iP. Protože má nakoupené aplikace, hry, hudbu atd... Tomu se říká ekosystém.

- Junior Profil 
6. 10. 2015 08:35 Odeslat příspěvek
Handyouch: Váš problém, že nedokážete pochopit psaný text.

- Junior Profil 
6. 10. 2015 09:37 Odeslat příspěvek
Taky nechápu tyhle asociace. Možná to tak funguje v žákovském nebo studentském prostředí kde se lidi podle toho kastují (naštěstí za mě mobily nebyly). I když je asi pravda, že s Huaweiem člověk hned tak zářit nebude pokud je někdo fakt na značky :)

iPhone je neprodávanější telefon na trhu, takže těžko ho někdo dneska bude považovat za něco exkluzivního. Prémiového možná, protože prostě cenou i provedením je to prémiový telefon na rozdíl od telefonů za deset tisíc.

Já si kupuju iPhone protože mi vyhovuje design, koncept ovládání, nabídka aplikací, podpora a specifikace. Má ho i většina lidí kolem mě, včetně rodiny, tak je to poměrně praktické (sdílení polohy, iMessage, Facetime, atd.). Cena pro mě není velký problém (na rozdíl od ceny aut a nemovitostí co se mi líbí.) . Používám příležitostně i telefony jiných značek, ale prostě mě osobně mi iOS vyhovuje nejlépe. Androidy a Lumie se mi subjektivně příliš nelíbí a necítím se dobře ani v jejich software, ale nepochybně se najde deset lidí co řeknou, že Huawei XY je nejkrásnější telefon na světě a rozhraní TouchWiz nebo dlaždice na WP je ergonomická perla :)

Naposledy upravil itsme dne 6. 10. 2015 09:41, celkově upraveno 1

-
6. 10. 2015 09:38 Odeslat příspěvek
To Dj míra : Umím pochopit, že nemá smysl diskutovat s člověkem který je na zcela jiné mentální úrovni.

-
6. 10. 2015 11:55 Odeslat příspěvek
handyouch:
Tomu se říká ekosystém.

Nejsou to spíše žáby a nebo čolci? :-)
Jo a ještě čápi... :-))

- Junior Profil 
6. 10. 2015 13:43 Odeslat příspěvek
itsme - osobně mi uniká vaše přirovnání a hodnocení Huawei, Android i WP. Samozřejmě každý má svůj názor a zcela jistě se každému líbí nebo mu vyhovuje jiná věc. Na druhou stranu WP je kvalitní prostředí, byť ne tak přátelské,aby oslovilo dost lidí - tomu odpovídají prodeje.

Huawei se po vzhledové stránce prezentuje velmi povedenými modely (svého času nejštíhlejší smart), k nimž dodává kvalitní zpracování a vysoce kvalitní materiály. To koneckonců vychází ne z mé hlavy (jak píši výše, každý má svůj názor) ale i z celkových recenzí nejen v u nás,ale i v zahraničí.
Rozhraní Touch Wiz jednak nemá nic společného s Huawei a ani nevím, že by jej někdo hodnotil jako ergonomické, spíše jsou k němu výtky.
Huawei má EMUI, které dle mého přehledné je a je chváleno stále víc.
Rozhodně si pak nemyslím, že by se někdo za Huawei musel stydět, spíše naopak. Je samozřejmě vhodné srovnávat podobné třídy telefonů a vzhledem k tomu, že tato značna míří na vcíe uživatelských skupin, pak zde naleznete jak ty nejlevnější tak dražší a výkoně výše postavené modely.
Andorid má stejně jako jiné OS své klady i zápory. Vzhledem k tomu, že se jedná o nejrozšířenější OS, pak asi ty klady budou převažovat nad zápory. V létě jsem například narazail na problém, kdy jeden uživatel odesílal fotku pře BT a šlo to na všechny platformy od vícero výrobců jen ne na iPhone. Nutně to ale neodepisuje iOS.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, #  Další stránka
Stránka 3 z 4 [ Příspěvků: 58 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies