MobilMania.cz

Přihlásit se

Další stránka

Náhrada za iPhone 5

- Junior Profil 
4. 10. 2015 07:17 Odeslat příspěvek
Prosím o radu. Už jsem bys v podstatě rozhodnutý, že půjdu do nového iPhone 6s 64GB, ale tak nějak se mi to rozleželo a nejsem si jistý, že chci dát za telefon 25k Kč :-/

Takže co vlastně od telefonu chci:
Svižný chod systému považuji za samozřejmost.
Rozumná velikost. 4" je málo, ale 5,5" je už moc.
Kvalitní foťák. Ideálně manuální režim, optická stabilizace a dobrá světelnost objektivu. Prostě chci co nejlepší fotky.
Systém. Jsem zvyklý na IOS, ale skousnu Android i WM.
Cena asi do 15 tisíc Kč +/-.

Docela se mi líbily Lumie, např 930, ale nevím jak si vede ve srovnání s aktuálními modely vyšší třídy a pak např. LG G4 v kůži. U Sony jsem četl negativní reakce na foťáky. Samsungy mi moc sympatické nejsou, ale možná bych se nechal přemluvit. Pořídit bych si jej chtěl zhruba do vánoc, takže pokud přijde něco zajímavého, rád chvíli počkám.

Díky
Poslední příspěvek

- Junior Profil 
4. 10. 2015 08:09 Odeslat příspěvek
Doporučil bych ti 5S, ale chceš pádlo. 5,5" píšeš, že je moc a chceš G4. Takže z tvého výběru 930 - stejně starý ekvivalent v androidu je S5tka a HTC M8 a bral bych raději M8 nebo S5, než Lumii bez aplikací.

- Kolemjdoucí Profil 
4. 10. 2015 08:10 Odeslat příspěvek
Jestli pouzivas iphone, tak se stejne za chvili vratis, coz podle me zkusenosti 2G-3GS-4-5-5S- Lumia 925 - sony Z4 - iphonr 6+. A za ten mezistupen jen vyhldis love

- Junior Profil 
4. 10. 2015 08:29 Odeslat příspěvek
Alpha8520: LG G4 se mi líbí, ale je to už právě moc velké :-(

martin79: Ja iphone 3G a pak 5 s přestávkou na nějaký levný android.
Proč ses vrátil? Co bylo špatně?

- Kolemjdoucí Profil 
4. 10. 2015 08:34 Odeslat příspěvek
Na wp chybejici aplikace co mi vazne chybely a na androidu obcasne nepredvidatelne chovani, napr nesel prijmout hovor a musel jsem ten tel treba kazde 2 dny restartovat.

- Junior Profil 
4. 10. 2015 08:43 Odeslat příspěvek
A proč ne iPhone 6? Taky polepšení a člověk může zůstat u iOS za trochu méně peněz.

- Junior Profil 
4. 10. 2015 08:43 Odeslat příspěvek
A mimo chybějících aplikací na WP?

-- 4. 10. 2015 09:48 --

martin.blader: no to už jsem skoro na ceně 6s, tak proč ne 6s...

- Junior Profil 
4. 10. 2015 08:48 Odeslat příspěvek
Ne kazdy potrebuje kazdou novou blbost v aplikacich. Doporucich bych se podivat do Storu po tech app,co pouzivas,jestli jsou a budes vedet. Zas tak malo jich taky neni.. Rozdil mezi 150k a 400k blbostma neni tak propastnej. Stejne tak nemuzes tvrdit,ze kazdej android se sekne pri zvedani hovoru... Prijde mi,ze si casto ti "stastni majitele iP" musi oduvodnit onich 10k vyhozenejch navic necim,co vycetli nekde neci spatnou zkusenost na foru. Moc neverim lidem,co vypisou vsechny modely iP a mezi ne daji dva exemplare z jine platformy,aby se tvarili,ze to vazne zkouseli.. ;)

A hlavne oba exemplare byly ve finale spatny.. :D to je fakt pech.. ;)

- Junior Profil 
4. 10. 2015 08:58 Odeslat příspěvek
Já právě nepoužívám nic speciálního, proto si myslím, že bych neměl problém ani s tím WP. Samozřejmě kouknu po konkrétních aplikacích.
Jinak co se týče foťáku u Lumie 930 a letošních modelů?

- Junior Profil 
4. 10. 2015 09:29 Odeslat příspěvek
L930 je pořád co do foťáku špička. Letošní modely se představí v úterý. U L950/XL víme o 20MP, f/1.9, trojité LED a o naději, že vzhledem k výrobci asi fotit špatně nebudou. To je ale zatím tak vše.

Naposledy upravil Stein dne 4. 10. 2015 09:34, celkově upraveno 1

- Junior Profil 
4. 10. 2015 09:33 Odeslat příspěvek
Stein: Díky. Myslel sem porovnání napříč značkami...

- Kolemjdoucí Profil 
4. 10. 2015 10:24 Odeslat příspěvek
Cena sestky trochu padne az se rozjede 6S u nas.

- Kolemjdoucí Profil 
4. 10. 2015 12:45 Odeslat příspěvek
Pokus chces opravdu svizny chod systemu, zustan u iOS. U androidu se po case setkas s lagy kde drive nebyly. aplikace jsou na tyto dve platformy stejne resp podobne. Co se tyce fotaku asi bych sel do neceho s optickou stabilizaci. Za pixely se honit je nesmysl. Stejne to je softwarove interpolovane. Co se tyce bezpecnosti jendoznacne apple. V posledni dobe se vyrojio dost zasadnich chyb v androidu kdy lze ziskat telefon pod kontrolu hackera. To u apple byla jen chyba s napadenim serveru iCloud a s aplikaci sms, ze neumela rozeznat arabske znaky v urcitem poradi a sekla telefon.

Cili vic plus hovoru pro Apple.

- Junior Profil 
4. 10. 2015 15:22 Odeslat příspěvek
martin.blader píše
A proč ne iPhone 6? Taky polepšení a člověk může zůstat u iOS za trochu méně peněz.

Protože má limit 15 tisíc a co jsem pochopil, tak chce minimálně 32GB, takže u 6tky seš na 21 tisících za 64ku.
Tazatel: Pokud 5,5" může být, G4ka je skvělá volba a z 5tky si určitě polepšíš

- Junior Profil 
4. 10. 2015 15:42 Odeslat příspěvek
goz4xl: Dovolil bych se ti doporucit nove vydany Sony Z5 nebo Z5 Compact. Podle testu maji nejlepsi fotoaparat a svizny jsou vyborne. Na druhym miste jsou Galaxy S6 taktez vyborny foceni a plynulej chod a jeste bych doporucil treba pockat na Nexus 5X a 6P nevim jak to bude s dostupnosti u nas, ale vypada to na perfektni telefony.

Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, #  Další stránka
Stránka 1 z 4 [ Příspěvků: 58 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies