MobilMania.cz

Přihlásit se

mobil na trackovanie vozidla

Offline - Junior Profil 
5. 10. 2015 13:22 Odeslat příspěvek
zdravim,
máte niekto skúsenosti s využitím mobilu ako tracking zariadenia do auta?
Vyjde to lacnejšie ako GPS lojack a podobné systémy a potrebujem to primárne ako tracking. Funguje to spoľahlivo, mám na to appky takže potrebujem len vyriešiť telefón

požiadavky:
Android(na win/iphone neviem akú appku s Geofencingom by som mal použiť..)
dlhá výdrž batérie(napájanie chcem riešiť len pri dlhšom odstavení auta)- aspoň 6 dní v standy+gps
rozumná cena(150€?)
spoľahlivé GPS a mobil s dobrým signálom(skúšal som Nexus 5 a totálne nepoužitelné- signál vypadáva skoro stále, v podzemnej garáži nemá signál kde iné mobily ešte majú aspoň slabý vôbec atď)

Máte nejaký tip? :-)
Poslední příspěvek

Offline - Pokročilý Profil 
5. 10. 2015 14:13 Odeslat příspěvek
Ak chces mat mobil niekde skryty, tak budes potrebovat externu GPS antenu aby si nemal tieneny signal. GPS v mobile ma velku spotrebu, tak ze napajanie z baterie mobilu vydrzi par hodin a nie dni.

Offline - Junior Profil 
5. 10. 2015 15:06 Odeslat příspěvek
samozrejme tu niekto ide riesit techicku stranku.
pisal som, že mi to funguje, len potrebujem mobil s dobrym GPS signalom a vydrzou.

Cerberus geofencing mi nezerie dokopy nic a ked zapnem trackovanie tak spotreba nie je az tak vysoka resp ak zapnem trackovanie v rozumnom case, vydrzi 1,5 dna uplne v pohode a to na slabuckej baterii.

Potrebujem poradit mobil s dobrym GPS signalom a vydrzou baterie,
nie vypisovat, ze to nejde.

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 3 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies