MobilMania.cz

Přihlásit se

Další stránka

Dualsim misto iphone

- Junior Profil 
20. 11. 2015 14:38 Odeslat příspěvek
Mam stary Iphone 4 a mam ho rad. Ten Iphone by mi i dal vyhovoval, ale potrebuju mit druhou sim a 2 telefony tahat nechci. Nemusim mit to nejlepsi, ale zaroven nemam duvod zbytecne setrit. Kdyby byl iphone s dualsim koupil bych ho, ale takovy neni.
Microsoft nechci protoze aplikace.
Na iphonu se mi libi par veci, ktere jsou ve svete Androidu vzacnosti - treba mam rad, kdyz se vyrobce stara o SW a opravuje chyby, vydava aktualizace, nedava do telefonu zbytecne aplikace. Na telefonech s androidem me hodne stvou ty dotykova tlacitka, ktera dost casto omylem zmacknu a treba to ukonci aplikaci, kterou vubec ukoncit nechci. Ty tlacitka maji vsechny androidy hadam, nebo ne? Mam rad jednoduchost, spolehlivost a sviznost iphonu.
Co jsem se dival, tak dualsim telefony jsou hlavne cinske znacky Huawei, Lenovo, Asus a podobne, kde predpokladam bude podpora vyrobce jeste horsi nez u Korejskych znacek Lg nebo Samsung.
Co si mam proboha koupit za dualsim telefon?
Poslední příspěvek

- VIP uživatel Profil 
20. 11. 2015 14:43 Odeslat příspěvek
Max velikost displeje? Ta dotyková tlačítka myslíš pod displejem nebo na displeji?

- Junior Profil 
20. 11. 2015 15:06 Odeslat příspěvek
Nevadi mi velke telefony, ale vic nez 5.5 palce uz bych asi nedal. Myslim ty pod displejem. Ty trvale na displeji nechci ani nahodou.

- VIP uživatel Profil 
20. 11. 2015 15:14 Odeslat příspěvek
Perfektní volbou je Asus Zenfone2 (ZE551ML) s 4GB RAM, 32GB inter. paměť. Tlačítka má pod displejem, ale nepodsvícená. Někde se na něj podívej, třeba v Euronicsu jej mají k vyzkoušení.

- Junior Profil 
20. 11. 2015 15:37 Odeslat příspěvek
Na ten jsem koukal, zatim teda jen na papire, ale dost se prave bojim tech dotykovych tlacitek, ze treba budu hrat hru a budu se toho omylem dotykat a ukoncovat tak hru. Nedela to problemy? Euronics je kousek od nas, zajdu se tam podivat.

- VIP uživatel Profil 
20. 11. 2015 15:42 Odeslat příspěvek
Mám u svého Hero2 tlačítka také pod displejem a při hrách mi to nijak nevadí.. Kdyby pro mne nebyl minimem 6'' displej, Asus Zenfone2 by byl jasná volba :-)

- Junior Profil 
20. 11. 2015 16:21 Odeslat příspěvek
Nicku, co doporučuješ s, nebo na 6 palců?

- VIP uživatel Profil 
20. 11. 2015 16:43 Odeslat příspěvek
Huawei Mate7 jasná volba

- Junior Profil 
20. 11. 2015 22:45 Odeslat příspěvek
Hmm, tak jsem si vyzkousel v obchode vsechny mozne Androidy a jsem uplne rozhozeny z tech paskvilu, co jsem videl ohledne tlacitek pod displejem nebo na displeji. Prijde mi, ze google si uvedomil, ze spravne reseni je tak, jak to ma apple, tedy nechat na aplikaci, at si rozhodne, kdy jsou tlacitka potreba a vykreslit je pak na obrazovce, ale boji se to udelat tak jako apple a tak se vymysli jina reseni, ktera nefunguji dobre. Proste si myslim, ze mit na obrazovce nebo pod ni porad aktivni tlacitka, ktera zpusobi, ze aplikace se ukonci lehkym dotykem je neco, co fakt nechci. Asi to skonci tak, ze koupim dalsi starsi iphone a budu tahat dva telefony, nez neco, co neni domyslene.

- Android Maniak Profil 
20. 11. 2015 23:31 Odeslat příspěvek
co beres,chci taky a to jsem mel v ruce a pouzival vic modelu nezs ty pouze videl :-)

- VIP uživatel Profil 
21. 11. 2015 07:05 Odeslat příspěvek
nevericitomas píše
Proste si myslim, ze mit na obrazovce nebo pod ni porad aktivni tlacitka, ktera zpusobi, ze aplikace se ukonci lehkym dotykem je neco, co fakt nechci.

Ovládací tlačítka na displeji u androidu se vždy ve hrách a aplikacích schovají, takže vůbec nepřekáží a jdou snadno vyvolat zpět. Navíc LG a některé další značky mají možnost u tlačítek na displeji uspořádat jejich pořadí

- Junior Profil 
21. 11. 2015 08:21 Odeslat příspěvek
Aha, to jsem nevedel, ale jak se daji vyvolat? Neni to zase zbytecne komplikovane?

- VIP uživatel Profil 
21. 11. 2015 08:23 Odeslat příspěvek
Jednoduché, vyvoláš klepnutím, potažením..

- Android Maniak Profil 
21. 11. 2015 08:56 Odeslat příspěvek
Hodně modelu ma navic i hardwarove tlačitka i softwarove s možnosti vyběru - usnadnění - keypad type a vyběr mezi entity keypad a virtual keypad,takže bud znefunkčnim hardwarove nebo virtualní,zrovna takovej model mam.No a to zdaleka nejsme u konce kolač,mapování atd atd...Umět jine systemy z poloviny to co android okolo klavesnice,tlačitek atd že si to ušiju na miru tak bych o nich až se nauči ještě ten zbytek co potřebuji - cca 90 procent začal i uvažovat jako o realne dospěle alternativě.

- Junior Profil 
21. 11. 2015 09:57 Odeslat příspěvek
No stejne mi to zni zbytecne slozite. iOS to ma od zacatku porad stejne, jednoduche a srozumitelne pro vsechny a nehrozi nejake nechtene stisknuti. Je hezke, ze na Andoridu si to muzu delat miliony zpusoby, ale pokud ani jeden z nich neni tak dobry jako ovladani iOS, tak mi to nezni jako dospele ovladani. Jeste zkusim vic prozkoumat ty SW tlacitka a uvidim, jestli je to pouzitelne.

Přejít na stránku 1, 2, #  Další stránka
Stránka 1 z 2 [ Příspěvků: 21 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies