MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Telefon pro manzelku do 10000 kč

Offline - Junior Profil 
19. 4. 2016 13:59 Odeslat příspěvek
Ahoj!
uz roky sem chodim, ctu, sleduji a obcas napisu a tak se tu zkusim i zeptat :) Moje draha shani novy mobil a ja bych vas chtel poprosit o tipy na zaklade nasledujiciho:

- Do ted mela BBQ10 kvuli klavesnici, ktere se hodne tezko vzdava a popravde, kdyby na BB vse fungovalo jak melo, tak by si ho nechala
- Cena mezi do 10K s tim, ze tech 10 je opravdu pevna hranice
- System by to mel byt Android, ale ono dneska uz taky co jinyho v ty kategorii, ze? :)
- Displej tak okolo 5 palcu - musi se hlavne dobre drzet a neklouzat
- Alespon 2giga RAM
- Rozumny fotak
- Fungujici LTE
- Musi se libit :D - jediny pozadavek co hraje ve vysledku roli :)

Zatim se nejvic libi Lenovo Vibe Shot, ale jsem zvedavy na zkusenosti s moznymi alternativami.

Diky moc!

p.s. Vim, ze se tu obcas radi i G4 a to bych bral hned, ale mel jsem ho nejakou dobu doma tezce se nelibil...


Naposledy upravil Between dne 19. 4. 2016 14:09, celkově upraveno 1
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
19. 4. 2016 14:03 Odeslat příspěvek
Tak jestli se líbí Vibe Shot, tak se podívejte též na Huawei P8 a Honor7 nebo také Xperia Z3 Compact


Offline - Junior Profil 
19. 4. 2016 14:14 Odeslat příspěvek
Diky! Na ty Huawei telefony bychom se koukli urcite(Zvlast to P8 je pekny), ale to Sony jsem vubec nezahrnul do vyberu, kvuli tomu, ze jsem myslel, ze je porat okolo 12K. Todle uz je lakavy...


Offline - Junior Profil 
19. 4. 2016 14:18 Odeslat příspěvek
Moje drahá polovička taky takhle hledala "hlavně musí bejt hezkej" a nakonec vybrala z3c. Spokojená jako želva a i mě se líbí, možná koupíme dalsi... :)


Offline - Junior Profil 
19. 4. 2016 14:46 Odeslat příspěvek
Jo Compacty se i me libi moc...
Ja se jenom bojim, ze to na ni bude maly ten displej. teda ona nechce nic velkyho, ale aby se na tom dobre psalo. Celkove je psani na dotykaci velkej problem a proto bude mozna lepsi vetsi displej...


Offline - Moderátor Profil 
19. 4. 2016 14:56 Odeslat příspěvek
Jj přesně, já loni přecházel z tlačítkové qwertz Nokie a pro změnu nejmenší velikost displeje, která mi na psaní vyhovuje je 6'' :-D takže je rozhodně rozumnější volit v rámci možností větší displej, lépe se na tom píše a nedochází tolik k překlepům


Offline - Junior Profil 
19. 4. 2016 15:12 Odeslat příspěvek
Tak pokud se musí líbit,tak na celé čáře vyhrává One plus X.Samozřejmě splňuje i ostatní požadované parametry.Buď zde : https://oneplus.net/cz/x za cenu i s dopravou, nebo se dá koupit i u nás,např. : http://www.androidlevne.cz/mobilestore/ ... -OnePlus-X


Offline - Junior Profil 
19. 4. 2016 16:49 Odeslat příspěvek
BTW co jí na to BB nefunguje? Mám passporta jako služebák a nedám na něj dopustit.


Offline - Junior Profil 
19. 4. 2016 17:55 Odeslat příspěvek
Tak tu velikost by si hlavne mela vyxkouset ona, nemyslis? Ze zkusenosti vim, ze Compacty zenam vyhovuji hodne.


Offline - Junior Profil 
19. 4. 2016 20:29 Odeslat příspěvek
Doporučím S5 neo. Koupil jsem manželce a je moc spokojena. Líbivý design neskutecna výdrž baterie prima vychytávky od Samsungu využívá Shealth.


Offline - Junior Profil 
19. 4. 2016 21:30 Odeslat příspěvek
Spominany OnePlus X (samozrejme z oficialnej stranky, nevidim dovod, preco nakupovat v nejakom ceskom e-shope, ako pisal uzivatel "tramin") , pripadne Xperia Z3+ ... myslim, ze oba su na tom funkcne velmi dobre


Offline - Junior Profil 
20. 4. 2016 06:55 Odeslat příspěvek
Honor 7


Offline - Junior Profil 
20. 4. 2016 07:14 Odeslat příspěvek
honcka píše
BTW co jí na to BB nefunguje? Mám passporta jako služebák a nedám na něj dopustit.


Třeba Tinder nejde rozchodit ;-)


Offline - Moderátor Profil 
20. 4. 2016 07:24 Odeslat příspěvek
Mj. na OS BB10 končí také aplikace FB a WhatsApp


Offline - Junior Profil 
20. 4. 2016 07:50 Odeslat příspěvek
Mr.Bombastic píše
Spominany OnePlus X (samozrejme z oficialnej stranky, nevidim dovod, preco nakupovat v nejakom ceskom e-shope, ako pisal uzivatel "tramin") , pripadne Xperia Z3+ ... myslim, ze oba su na tom funkcne velmi dobre


Jedním z mála nedostatků je především horší kvalita fotoaparátu, který opravdu není chloubou, a zamrzí absence NFC.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, #  Další stránka
Stránka 1 z 2 [ Příspěvků: 21 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies