MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Telefon do 10000 s luxusním foťákem?

Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 4. 2016 21:22 Odeslat příspěvek
Ahoj, narodil se nám prcek a tak bych chtel tel s luxusním fotákem coz je pro me priorita.. nyní mám xiaomi Mi2s - jsem s ním velmi spokojený ale je uz pro me malý a foták není takový jaký bych si predstavoval. do xiaomi bych sel zase, ale nema LTE.
POŽADAVKY: priorita č1. fotoaparat. LTE. min 3gb ram, velka vydrz baterie, min 5", cena do 10k i mene dekuji vsem za rady a tipy



Naposledy upravil seterwohipikule dne 29. 4. 2016 22:44, celkově upraveno 1

upraven název

Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 4. 2016 21:40 Odeslat příspěvek
LG G3, pokud trochu přitlačíš tak LG G4, nic lepšího co se foťáku a plné podpory LTE týče asi neseženeš.


Offline - Junior Profil 
24. 4. 2016 22:34 Odeslat příspěvek
Příhod 3K a máš iPhone SE. Na fotky rozhodně neber LG. Horší snímače snad nikdo nedělá. A to mluvím jako majitel Několikateho LG.


Offline - Junior Profil 
24. 4. 2016 22:41 Odeslat příspěvek
LG G4


Offline - Junior Profil 
24. 4. 2016 22:42 Odeslat příspěvek
Telefon není foťák. Doporučuju https://www.alza.cz/canon-eos-1200d-ef- ... d=18843300 . máš to levnější než těch 10k. a mas tam vicemene vse do zacatku. "Luxusni fotak v telefonu" je oproti jakekoli zrcadlovce smesny. Vyzkousej si to a uvidis.


Offline - Junior Profil 
24. 4. 2016 23:03 Odeslat příspěvek
Upřímně ty nejlepší telefony fotí hodně stejně pokud chceš kvalitu asi je pravda ze uděláš lépe když koupíš normální foťák. Při horších světelných podmínkách to poznáš..rozdíl je velký.z telefonu je více méně hodně podobný s5, g4, iphone5s rozdíly velmi malé


Offline - Junior Profil 
25. 4. 2016 03:49 Odeslat příspěvek
Nerealne pozadavky s ohledem na vydrz.


Offline - Pokročilý Profil 
25. 4. 2016 04:33 Odeslat příspěvek
Když se narodil prcek mně, tak jsem uvažoval stejně. Koupil jsem Lumiu 920, v té době nejlepší fotomobil. Udělal jsem pár fotek a zjistil, že to není ono, hlavně v interiéru. Takže přišla na řadu nejlevnější zrcadlovka od Nikonu a od té doby už se nespokojím s ničím jiným, teď mám D7200. Telefon používám taky, ale s těma fotkama se nedá pak už moc dělat, jen ukazovat na displeji. Takže když to shrnu, kupoval telefon kvůli lepšímu foťáku na focení prcka je nesmysl.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 4. 2016 06:00 Odeslat příspěvek
Aha :-D takže jinak no.. Fotak teda aby byl dobry..ale mel asi laserovou stabilizaci :-D melo to rychle LTE dopry displej a melo to android. Hodně se tu objevoval právě LG G4. Ten se mi sice vzhledově nelíbí ale jinak vypadá co se grafiky fotaku a softwaru týče. Jinak jsem se hodně díval na Sony Xperia Z3 +. IPhone nechci..


Offline - Junior Profil 
25. 4. 2016 06:07 Odeslat příspěvek
To Vormen: Já jsem ve stejné situaci koupil Lumii 830 a naopak jsem byl překvapený co mobil už dokáže za krásné fotky a hlavně s následnou úpravou fotek přímo v telefonu. Fotky v interiéru rozhodně nebyl problém. A dnes jsou foťáky v tel mnohem dále.. Samozřejmě nejde srovnávat se zrcadlovkou, ale tel. máš vždy u sebe..

K dotazu: LG G3/G4 , Huawei P8 - do 8tis Kč, galaxy S6 - do 11 tis Kč. Nebo ještě přitlač a Huawei P9 (15tis) nebo galaxy S7, popř ještě Sony Z5 (Z3 fotí nicmoc).

Huawei P9 ve spojení s Leicou se mi moooc líbí:
http://www.gsmarena.com/huawei_p9-review-1428p8.php

Bohužel žádný z výše zmíněných tel nevydrží na baterii víc než den.. (Možná Z5)


Offline - Junior Profil 
25. 4. 2016 06:24 Odeslat příspěvek
Tak možností je tu víc - Samsung S5 Neo - nejlevnější, Za 12 000 Kč se dá sehnam Lumia 950 a to je už pořádné "dělo" mezi mobily a konkuruje těm nejlepším modelům letošního roku - nevím, jestli ti vadí W10M, ale víceméně by ti neměli v ničem přkážet.

Potom je tu střední cesta: Panasonic CM1 - má i na poměry kompaktů velký 1'' čip, a slušnou světelnost objektivu, navíc má mobilní funkce: http://mobilizujeme.cz/clanky/panasonic-lumix-cm1-drahy-smartphone-nebo-skvely-kompakt/

A nakonec tu máme asi nejlepší řešení - foťák a zde je pro tebe jako dělaná SONY RX-100, která v podstatě dosahuje kvality základních setů zrcadlovek, přitom se ale vejde do kapsy a neurve ti krk.
- Za mě ideální volba


Offline - Moderátor Profil 
25. 4. 2016 06:28 Odeslat příspěvek
Jednoznačně LG G4, příp. Huawei P8


Offline - Junior Profil 
25. 4. 2016 06:58 Odeslat příspěvek
LG G3/G4, Honor 7, Huawei P8, Xperia Z3/Z5


Offline - Pokročilý Profil 
25. 4. 2016 07:13 Odeslat příspěvek
mít kvalitní foťák v mobilu je dobrá věc, protože jak tu zaznělo, telefon máme stále u sebe. jenomže mít to jako primární nástroj na focení a hlavně prcka, to prostě nejde. dokud bude ležet jako kojenec, tak se to jakou nouzovka použít dá, ale jak sebou začne trochu mrskat, tak pak z telefonu polezou buď barevný rozmazaný fleky, nebo totálně zašumělý snímky s nechutným postprocesem. samozřejmě malý prcky fotit zásadně bez blesku a tam prostě telefon nestíhá a může to být i ten nejlepší fotomobil, fyzika se ošidit nedá, velikost snímače, průměr čočky, atp. naopak venku proč ne, sám mám v albu několik fotek ve velikosti 10x15 z l920 a není to nejhorší, ale na chlubení to není.


Offline - Junior Profil 
25. 4. 2016 07:18 Odeslat příspěvek
Jinak souhlas s vormenem. Toto neni prilezitost k setreni. Dite roste jenom jednou a zadny den v jeho zivote uz nevratis zpatky. Proto pokud chces vzpominky zachytit kvalitne, vyplati se zainvestovat do kvalitniho fotaku. Sebelepsi mobil bude vzdy radove horsi nez kvalitni fotoaparat.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další stránka
Stránka 1 z 6 [ Příspěvků: 85 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies