MobilMania.cz

Přihlásit se




Pomoc při výběru nového mobilu

Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 10. 2016 20:36 Odeslat příspěvek
Ahoj, mám htc desire c a rozhodl jsem se pro upgrade, zamluvil se mi lenovo vibe shot, při vaší recenzi na youtube jste mně ale znepokojili dodatkem že verze s dual sim nemá slot pro sd kartu, je tomu opravdu tak?..
Chci mít alternativu a proto požádám zde na forum zkušenější v oboru. Moje požadavky jsou max 5" displej, lepší fotoaparát, min. 2gb ram, na značce nesejde, ale kvalitu zpracování bych uvítal.
Nějáký návrhy? názory na můj tip?
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
4. 10. 2016 20:44 Odeslat příspěvek
Lenovo Vibe S1 (Lite)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 10. 2016 20:47 Odeslat příspěvek
hmm.. víc se mi zamlouvá ten vibe shot, lae nevim co je pravdy na ty dual sim a sd kartě, alze píšou že dual sim podporuje tak nevím co je pravda


Offline - Moderátor Profil 
4. 10. 2016 20:53 Odeslat příspěvek
Zde je Lenovo Vibe Shot DualSim nejlevněji v CZ distr. slot na paměťové karty má
http://www.digiboss.cz/lenovo-smartphon ... ed-/d82219


Offline - Junior Profil 
5. 10. 2016 22:34 Odeslat příspěvek
Vibe Shot bych kvůli požadavku kvalitního fotoaparátu asi nebral... A co se týče dualsimu, tak v dnešní době je v módě takový... hmm... "poloviční dualsim" kdy má uživatel na výběr: Buď bude mít dvě simkarty a nebude mít paměťovku a nebo jednu simku a jedni paměťovku. Bohužel je to (asi) i případ Huawei P9 Lite, který fotí subjektivně o dost lépe.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 5 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies