MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

android max 5.2" - 7000kč /+-1000

Offline - VIP uživatel Profil 
11. 6. 2017 20:41 Odeslat příspěvek
"je potřeba počkat na recenze a testy, jak dopadne"

Přesně.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
11. 6. 2017 20:50 Odeslat příspěvek
Ok..vzhledem k tomu, ze telefon potrebuji koupit do konce cervna, zustava v hledacku Lenovo P2..na druhem miste Huawei Nova. Jaky by jste ke koupi Lenova doporucili obchod?


Offline - Moderátor Profil 
11. 6. 2017 21:02 Odeslat příspěvek
Datart, Euronics, Expert.cz


Offline - Junior Profil 
11. 6. 2017 21:05 Odeslat příspěvek
no a foun pro dobrodruhy nechceš? takový šaomi RN 4 4/64 za 5,5 litru není k zahození, Meta


Offline - Junior Profil 
11. 6. 2017 21:27 Odeslat příspěvek
Diky za tip, kdyby mel HW domovske tlacitko se cteckou na celni strane - bral bych ho. Skoda ze xiaomi mi 5 nema ceske LTE.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 6. 2017 11:52 Odeslat příspěvek
Zdravím, abych nezakládal další téma s výběrem telefonu do X Kč tak to napíšu sem: potřeboval bych poradit jaký telefon do 6000,-
kritéria jsou - rozměry cca 140x69x8,6 (na tloušťce nezáleží)
- úložiště 32GB
- lepší foťák - v této cenové relaci neočekávám žádný zázrak
- dual sim
- čtečka otisku prstů
- dobrý výkon a kvalitu systému
- LTE
- z výběru mi vyšel Xiaomi Redmi 4x Global - najde se tedy ještě nějaká jiná možnost ?


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
12. 6. 2017 12:14 Odeslat příspěvek
Nokyja 5 :D


Offline - Junior Profil 
15. 6. 2017 13:18 Odeslat příspěvek
S českým LTE je to u Xiaomi složité, má to jen pár vybraných zařízení. Každopádně když už se bavíme o ceně 7000 +/- pak je zajímavý Huawei P9lite ve verzi 2017. Ale Nova není rozhodně špatná, jen nemá původně uvedeých 5,2", ale "jen" 5palců. Pkusem novy je větší uložiště.


Offline - Pokročilý Profil 
15. 6. 2017 14:39 Odeslat příspěvek
benny99 píše
Zdravím, abych nezakládal další téma s výběrem telefonu do X Kč tak to napíšu sem: potřeboval bych poradit jaký telefon do 6000,-
kritéria jsou - rozměry cca 140x69x8,6 (na tloušťce nezáleží)
- úložiště 32GB
- lepší foťák - v této cenové relaci neočekávám žádný zázrak
- dual sim
- čtečka otisku prstů
- dobrý výkon a kvalitu systému
- LTE
- z výběru mi vyšel Xiaomi Redmi 4x Global - najde se tedy ještě nějaká jiná možnost ?

Nejlepší foto má asi Nubia Z11mini, a ještě 500 ušetřiš.do září dostane aktualizaci na 7.


Offline - Junior Profil 
21. 6. 2017 09:42 Odeslat příspěvek
Ahoj, máte někdo přehled jaký mobil do 8000 kč včetně toho Lenova p2 lze probouzet dvojtým poklepem displeje? Díky za info. Vím akorát o tom Lenovu... Zajímalo by mě, jestli to umí i např. šaomi RN 4 4/64


Offline - Junior Profil 
21. 6. 2017 10:08 Odeslat příspěvek
šaomi to umí, je to přímo v hlavním menu, mám verzi 3/32, Meta


Offline - Android Maniak Profil 
21. 6. 2017 11:52 Odeslat příspěvek
Probuzeni dvouklikem,asi tak 100,spis vic noname cinanu,lenova rady k,lenova rady p,xiaomi,dalsich tisic modelu kde jde provozovat lineage,resurection rom,potom vsechny s odemklym bootloaderem.Jde o vlastnost software,nesmi byt vypla funkce kterou ma cisty android,Aosp v zakladu :-)


Offline - Moderátor Profil 
21. 6. 2017 12:04 Odeslat příspěvek
Když už je řeč o dvojkliku, chtěl bych se zeptat na funkci ovládání v rukavicích, je to někde v systému nebo to musí být vyloženě v nastavení? Mám Lenovo Phab2 Plus, který tuto funkci nemá ale displej přesto na některé rukavice reaguje


Offline - Junior Profil 
4. 7. 2017 19:18 Odeslat příspěvek
Ahoj, díky za rady. Dneškem jsem majitelem telefonu Lenovo P2. Máte někdo tip na nějaký tenký zadní kryt, folii nebo ochraně sklo a na solidní ne moc "hovadské" flipové pouzdro? Díky čau Petr.


Offline - Junior Profil 
4. 7. 2017 20:14 Odeslat příspěvek
Kašli na folii nebo ochranné sklíčko. Akorát to zhnusí obrazovku a ochrana proti pádu je téměř nulová. Normálním nošením např. v kapse ho nepoškrábeš. Na záda si klidně ochranu kup, tam to schvaluji.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, #  Další stránka
Stránka 3 z 4 [ Příspěvků: 47 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies