MobilMania.cz

Přihlásit se

Chytrý náramek

Offline - Junior Profil 
7. 10. 2017 19:11 Odeslat příspěvek
Můžete mi prosím poradit? Chci koupit jako dárek chytrý náramek, ale nemám s nimi zkušenosti. Bude se párovat s Androidem, měl by upozorňovat na notifikace, počítat tep, kroky apod., být vodotěsný, aby mu nevadilo běžné sprchování a koupání, a cena do cca 1500,- Kč. Nejdříve jsem koukal na Xiaomi MiBand 2 a pak jsem narazil na Lamax Tech BFit a Umax U-Band (ten má více modelů a nevím rozdíly). Jaký byste mi doporučili?
Poslední příspěvek

Offline - Junior Profil 
7. 10. 2017 20:43 Odeslat příspěvek
Po 10 dnech s Honor band 3 (s Honor 8 ) max spokojenost. Baterka stále po 1. nabití na 70 proc. Použití běh, notifikace, budík, spánek. Doporučuji. Cena 1800,-

Offline - Junior Profil 
7. 10. 2017 20:57 Odeslat příspěvek
Půl roku mám MiBand 2 a naprostá spokojenost, když dokoupíte miband tool aplikaci, tak za tu cenu nelze sehnat lepší.

Offline - Junior Profil 
7. 10. 2017 23:01 Odeslat příspěvek
Ber Mi band 2. je rozšířený, takže existuje spousta free nebo ještě lepších placených aplikací, možností přizpůsobení po sw stránce je spousta, navíc se dá na Aliexpressu například koupit různé řemínky (kovové, kožené apod.), různé vychytávky apod. za pár korun doslova. Mě vydrží v provozu 14, mám ho na ruce tak 23 hodin, 45 minut (kromě sprchování), s tou sprchou a plaváním asi záleží, já bych to neriskoval, jedna věc je totiž samotná voda, druhá věc je teplá (horká) voda, chlór apod. Je to na Tobě :-)

Offline - Junior Profil 
8. 10. 2017 10:37 Odeslat příspěvek
MiBand 2 mám také a z ruky jej vůbec nesundavám, má za sebou i 14 dní koupání v slané vodě, denně se s ním sprchuji .... výdrž 25 - 30 dní.

Offline - Junior Profil 
8. 10. 2017 13:29 Odeslat příspěvek
jj, vydrzi sprchovanie ci plavanie bez ujmy (potapanie do hlbky nie), vyse roka takto pouzivam a nic sa nestalo, akurat mu treba obcas vycistit kontakty pred nabijanim, ked nie su ciste, nenabija to poriadne

Offline - Junior Profil 
8. 10. 2017 16:09 Odeslat příspěvek
Taky mám Mi Band 2 už rok a nikdy ho nesundávám. Je dost vytížen a je to poznat na baterii. Dřív vydržel 25 dní a teď mám po 9 dnech 33% a když ho sundám z nabiječky okamžitě klesne na 98% , po spárování 92% a po jednom zavibrováná 89%. Objednával jsem ho zde
https://www.gearbest.com/smart-watches/pp_362705.html?wid=21

Naposledy upravil snoop69 dne 8. 10. 2017 19:58, celkově upraveno 1

Offline - Junior Profil 
8. 10. 2017 19:03 Odeslat příspěvek
takže moje první volba Mi Band 2 asi bude opravdu nejlepší za tu cenu. Honor Band 3 už je trochu nad rozpočet a na Mi Band se mi i líbí, že je relativně malý. Děkuji za vaše názory

Offline - VIP uživatel Profil 
8. 10. 2017 19:28 Odeslat příspěvek
Já budu mi band 2 také do max. dvou dnů objednávat. Myslím, že rozumná volba za rozumné peníze. Ale já objednám přes ebay, přece jen ceny tady jsou o hodně výše a já na to nepospíchám, navíc poslední dobou to chodí brzy, tak než bude vánoční špička, aby to bylo doma.

Offline - Junior Profil 
9. 10. 2017 11:32 Odeslat příspěvek
Ještě jednou moc děkuji. Koupím Mi Band 2

Offline - Junior Profil 
11. 10. 2017 09:05 Odeslat příspěvek
Tiež som si (aj na základe tohto vlákna) kúpil Xiaomi Mi Band 2 a za tie peniaze vyzerá fajn, len by som nadviazal a spýtal sa či mi vie niekto odporučiť platenú aplikáciu resp. porovnať Notify and Fitness vs. Mi Band tools? Vďaka.

Offline - Junior Profil 
11. 10. 2017 09:36 Odeslat příspěvek
Mi Bandage je už česky, příjemná se spoustou nastavení (změna ikonek notifikací u appek,...) za mě to tedy vyhrála tato a jsem spokojený, jinak ale například Tools & Mi Band podporuje Sleep as android a každá apliakce má něco do sebe :-)

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 12 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies