MobilMania.cz

Přihlásit se




Jaký Dual sim

Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 3. 2018 17:14 Odeslat příspěvek
Zdravím mám dotaz :)

Jaký tel by byl nejvýhodnější?
Nejlépe Dual sim poněvadž mám soukromé číslo a služební a na obou mám data, potom rozumná výdrž, v práci ten tel dostává zabrat solidně, hovory počínaje,focením a používáním dat konče. Též mi běží krokoměr.
Přemýšlel jsem nad huawei mate 10 PRO,kvůli tomu že umí rychlé lte na obou sim najednou a má dobrý příjem,ale tam se bojím kill manageru, že killne třeba ten krokoměr :)
V současnosti používám Samsung Galaxy Note 3 a druhou simku mám v obyč tel,ale rád bych měl pouze jeden přístroj :) Na cenu nehledím jde o pracovní nástroj :)
Děkuji za rady
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
25. 3. 2018 19:29 Odeslat příspěvek
Asus Zenfone Zoom S ZE553KL s pořádnou baterií

https://mobilni-telefony.heureka.cz/asu ... 8926982301


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 3. 2018 08:42 Odeslat příspěvek
Zrovna o ten krokomer by som sa v prípade Huawei nebál...pokiaľ budeš teda využívať krokomer v ich aplikácií Zdravie. Ten nejde ani vypnúť, jedine celú app odinštalovať. ( tak to bolo v A7 s EMUI 5.1 a predpokladám že podobné to je aj na A8 s EMUI 8 )


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 3. 2018 18:10 Odeslat příspěvek
děkuji za informace :) stále jsem ve stádiu úvah a to až tak,že i uvažuji o koupi dvou přístrojů jako mám doposud služební a soukromý tel


Offline - Junior Profil 
26. 3. 2018 22:04 Odeslat příspěvek
Pro mě byl MATE 10 PRO jasná volba. Mám cca 3 týdny a spokojen.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 5 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies