MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Koupě mobilního telefonu 10-12 tis. Kč

Offline - Junior Profil 
5. 5. 2018 12:05 Odeslat příspěvek
Hoci uz sam ficim na 18:9 displeji (a celkom som si ho oblubil), tak myslim, ze Xperia XZ1 je aj napriek starsiemu dizajnu za tu cenu (11 t.) jedna z najlepsich moznosti. Sony celkom poctivo aktualizuje, nadstavba je ozaj len lahka.
Poslední příspěvek

Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 5. 2018 21:26 Odeslat příspěvek
Díky za další tipy na telefony, ten výběr je horší a horší :-D
Nevím, ale jaksi ve mě začíná převládat názor jít do iPhone, jen nevím, zda SE nebude až příliš maličký, jak už jsem psal, já nijak velké telefony nepreferuji, budu rád, když se pohodlně vleze do kapsy, tedy asi ideálně do 5", max. 5,5"

Offline - Junior Profil 
6. 5. 2018 22:42 Odeslat příspěvek
Kozenka: oba maji AMOLED displej. To je dnes zasadni no-go. Co kus to original, bila neni bila, ale spis zluta ci ruzova ci zelena, vypalovani. Kupovat v dnesni dobe telefon s AMOLED displejem je nerozum.

Offline - Junior Profil 
6. 5. 2018 23:06 Odeslat příspěvek
Kazdeho vec ja mel S1, S3, Note 3, S6, dve S7, S8 a ted Mate 10 Pro a nikdy s displejem zadnej problem jedu amoledy porad. Ale tak jestli mas z nich strach

Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 5. 2018 00:39 Odeslat příspěvek
No ja u S8 poznal vypaleny amoled od waze .
Reklamace dobropisem s kecama bla bla bla.
Takze jsem si koupil multifunkcni zarizeni 20k , ktere ale nemuzu pouzivat furt ....
Jinak barvy pekne , cerna je fakt cerna , ale bilou jsem mel oproti ips do zluta.
Ja bych do SE fakt nesel. Minimalne do 7 or 7+

Offline - Junior Profil 
7. 5. 2018 07:10 Odeslat příspěvek
kozenka píše
Kazdeho vec ja mel S1, S3, Note 3, S6, dve S7, S8 a ted Mate 10 Pro a nikdy s displejem zadnej problem jedu amoledy porad. Ale tak jestli mas z nich strach

A muzes prosim porovnat S8 a Mate 10 Pro? Celkove zkusenosti vcetne fotaku? Diky.

Offline - Junior Profil 
7. 5. 2018 07:49 Odeslat příspěvek
Katikakus píše
Kozenka: oba maji AMOLED displej. To je dnes zasadni no-go. Co kus to original, bila neni bila, ale spis zluta ci ruzova ci zelena, vypalovani. Kupovat v dnesni dobe telefon s AMOLED displejem je nerozum.

V dnešni době je ostuda a NEROZUM kdy nějaka značka u svych top modelu použiva horši a obstarožni displeje IPS vhodne akorat tak k uspoře do levnějšich modelu, ktere jsou už leta překonany pravě Amoled displeji. Takže jses opět předvedl jako hlupak, ktery je mimo.

7. 5. 2018 09:10 Odeslat příspěvek
Řekl bych, že ne NEROZUM ale naopak ROZUM. Kolik pak asi řeší výrobce reklamací na vypálené displeje. Řekl bych tisíce. Kamkoliv zajedu na diskusi o nějakém telefonu s AMOLED displejem, tak vždycky tam bude zmínka o vypalování. Mám IPS a jsem naprosto spokojený. Tak si nech ty své keci o hlupácích. V tuto chvíli se tak chováš ty. ;-]

Naposledy upravil stm01 dne 7. 5. 2018 09:36, celkově upraveno 1

Offline - Junior Profil 
7. 5. 2018 09:36 Odeslat příspěvek
Mě nezajima kolik vyrobci řeši reklamaci a že se v diskuzich opakuji stale ty same řeči. Pokud by to bylo jak tvrdiš tak je Amoled v propadlišti dějin. Jenže realně se ukazuje jak se věci maji a duvod proč je dnes mnohem vic modelu s timto typem displeje než tomu byvalo dřive.

7. 5. 2018 09:40 Odeslat příspěvek
Jde to i obráceně, kdyby Amoled byl tak super, IPS už by byl na smetišti dějin a rozhodně není a dlouho nebude. Nemá smysl se o tom dál bavit, ať si zájemce vybere sám. ;-)

Offline - Junior Profil 
7. 5. 2018 09:44 Odeslat příspěvek
Cena a zřejmě vyrobni kapacity.

7. 5. 2018 10:30 Odeslat příspěvek
No ja byl nastvany , kdy mi po roce se vypalil amoled na s8. Zaruka vyresena. Ale stat se mi to po roce opet a bez zaruky tak bych byl blb davat 8tisic za vymenu vypaleneho displeje. (Proto letel okamzite na bazos) . Ktomu jiz po 1000hodin hodin se ztraci intenzita modre. Coz dokaze banda dat za necely rok.

Offline - Junior Profil 
7. 5. 2018 11:21 Odeslat příspěvek
Tak já třeba měl tři roky Note 2, dva roky Note 4 a teď mám půl roku S8+. Vypálení jsem nepozoroval nikde, a to ani přes servisní menu s pozadím speciálně na detekci tohoto.

Offline - Junior Profil 
7. 5. 2018 13:16 Odeslat příspěvek
Blondak: S S8+ jsem byl hodne spokojenej, ale lakala me lepsi baterie a hlavne jeste pokrocilejsi fotoaparat. S obojim jsem si polepsil. Foceni vazne supr at uz 2x zoom, portretni rezim. Jen asi video neni tak dobry jako n S8. Oba ty telefony nabidnou maximum ale hlavni rozdil je ten fotak a vydrz. Vecer mam s Mate 10 Pro kolem 40% u S8+ to bylo tak 15% a to je pro me zasadni. Mate me vzdycky da celej den i s vecernim posezenim u pivka.

Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 5. 2018 18:58 Odeslat příspěvek
Děkuji všem za diskuzi a příspěvky, no asi to nejvážněji vypadá na iPhone a teď buď 6S nebo 7. Ano, dostávám se trochu mimo původní finanční hranici, ale to už tak bývá :D

Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #  Další stránka
Stránka 2 z 3 [ Příspěvků: 33 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies