MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Fotomobil okolo 15tis

Offline - Junior Profil 
23. 7. 2018 11:09 Odeslat příspěvek
Zkusil bych one6ku. Fotí dobře a je výborně odladeny. Asi nejrychlejší mobilek současnosti.
Poslední příspěvek

Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 7. 2018 11:28 Odeslat příspěvek
Lg se vyhni obloukem… mizernej servis a nekvalitni hw fotak ujde dodnes vzpominam na v10 ale ty trable kolem… ne nadarmo se prodavaj pod cenou.

Offline - Trvalý BAN Profil 
23. 7. 2018 11:50 Odeslat příspěvek
Dalsi znalec, ktery posuzuje soucasny model podle x let stareho :D Naopak LG je jedna z top koupi dnes. Obdivuju drzost tech lidi mlit o necem, co doma nemaji.

23. 7. 2018 16:59 Odeslat příspěvek
V10 byla pred loni vlajkovou lodi parde a arogantnost lg se nezmenila :)) aby neco malo prodali museli dolu z cenou tak to je. Rada stale plati protoze maji u nas zastoupeni jake maji prodat foun neni problem ale starat se o zakaznika ano.

Offline - Junior Profil 
23. 7. 2018 17:37 Odeslat příspěvek
S ním se nehádej to nemá cenu. Pro něj neexistuje nic jiného než LG G6. Jinak ten servis katastrofa teď se nám vrátila ta jeho úžasná a podle něho bezproblémova G6 a dost pochybuju, že to ten servis vůbec opravoval. Vrátili to poslední den že se závada neprojevila. Vyzkoušeno na prodejně a vráceno hned zpět. Toť jejich servis.

23. 7. 2018 21:14 Odeslat příspěvek
Me schorela deska tak sem reklamoval i vypalovani na ips panelu a rekli ze to neni vada ale vlastnost…. Takze never more

Offline - Junior Profil 
24. 7. 2018 09:22 Odeslat příspěvek
Tak zase opatrně. Mám již několikeré LG a vše v pořádku. Pokud se vypálí IPS displej, je to ojedinělé (doporučuji nastudovat technologii IPS displejů) a určitě to nic neříká o značce nebo typu telefonu. Nebo díky AMOLED displejům a jejich vypalování nestojí celý Samsung za nic?
A kecy kolem špatného foťáku u LG, potažmo u G6 může házet jen ten co si přečetl pár hejtů na netu a pak jen dělá chytrého. Doporučuji prohlédnout fotky po přechodu na Oreo, případně teď nově na ThinQ . Neříkám, že G6 je nej fotomobil současnosti, to vůbec ne. Ale určitě patří k těm dobrým. A vždy nejlepší řeči jsou id lidí co telefon ani neviděli.

Offline - Junior Profil 
24. 7. 2018 09:46 Odeslat příspěvek
Ale k čemu mi to je když je pořád v servisu. Popravdě není to jediná značka kterou sem reklamovala ale ten jejich servis je pro mě nejhorší.

Offline - Junior Profil 
24. 7. 2018 10:08 Odeslat příspěvek
K té kvalitě LG. Známý měl dlouho G2 a bez problémů. Teď má cca 2 roky G6 a taky si nestěžuje. Ale jasně, záleží kus od kusu. Co mám ale vyzkoušené v přímém porovnání - ve špatném světle (tmavý interiér + večer exteriér) je na tom o chlup lépe Huawei P10 než G6 (na automatiku) a právě fotky ve špatném světle bych chtěl mít v novém mobilu lepší než P10, tzn proto G6 určitě ne, ale u G7 by foťák měl být zase o kus dále ne?

Offline - Junior Profil 
24. 7. 2018 10:40 Odeslat příspěvek
K LG. Mel jsem G3, G flex2, V10 a teď mám V30.
Jediný který umřel byl flex. Zbytek běží do dnes bez problémů.
Osobně mě LG sedí jak pr.del na hrnec :-).

Offline - Junior Profil 
24. 7. 2018 11:57 Odeslat příspěvek
@mst389 a zkoušel jsi ty večerní fotky již po nové ThinQ aktualizaci? Tedy s Bright módem, který spojuje 4 pixely do jednoho? Oproti tomu co bylo před a co je teď, nebe a dudy.

Offline - Junior Profil 
24. 7. 2018 12:16 Odeslat příspěvek
Tazz1: Myslím, že ne. Bylo to na podzim 2017 a nevím kdy přišla ta aktualizace. Jak to funguje v reálu? Myslím rychlost závěrky - je tam krátký čas (tzn dá se udržet v ruce)? Když jsme u LG - nevíte někdo, zda G7 umí využít širokoúhlý objektiv i k rozmazání pozadí, popř i k dodatečnému přeostřování fotky po vyfocení? Mám pocit, že G6 toto neumí/neuměla..

Offline - Junior Profil 
24. 7. 2018 15:20 Odeslat příspěvek
Pokud chceš mít lepší fotky než z P10 Vem mate 10 pro, který jsem pořídil své přítelkyni místo G6. Sám jsem v té době měl p10 tak jsem mohl porovnávat. A řeknu tu tak. G6 nebyl špatný mobil co se týče poruchovosti. Za 8 měsíci ani ťuk. Ano není úplně vyladěn jak p10 a ve dne fotí pěkně. Večer už dost zasahuje postprocesing a ztrácí dost na detailech. Tady p10 byť měla více šumu ale zároveň detaily. Hold světelnost 2,2 u P10 nejde oklamat. Video lepší G6. Tam jsem byl max spokojen. Mate 10 pro fotí po všech stránkách lépe ale zase video trochu pokulhává kvůli stabilizaci. Co hodně přítelkyně využívala na G6 je širokoúhlý foťák. Super věc když není moc místa nebo chcete dostat do záběru max informaci. Ale fotky už postrádají ostrost. Ale jinak dobrý a to jí na mate 10 pro Opravdu chybí . Jo ještě baterka g6ky oproti Mate 10 pro je hodně slabší. Tam je asi největší spokojenost. Jinak já teď mám po P10 Samsung S9plus a o když šlape úžasně tak jsem čekal prostě více od foťáku. Není vyloženě špatný ale moje nároky jsou asi větší. Video je ale super. Baterka nic moc. Uvažuji že vyměním za Huawei P20pro. A pokud ani tam nebudu spokojen tak si prostě zvyknu. Se všemi mobily jsem měl několikaměsíční zkušenost a, proto jsou postřehy osobní a ne vyčtene. Pokud se mnou někdo nesouhlasí je to v pořádku. Každý máme kvalitu nastavenou jinde. Není třeba se pak zbytečně hádat když to každý vidí trochu jinak. Tečka. Děkuji za pozornost.

Offline - Trvalý BAN Profil 
24. 7. 2018 18:22 Odeslat příspěvek
To jsi mel g6 navic jeste v dobe bez aktualizaci predpokladam nebo neumis fotit, napsat, ze ten honor foti lip za horsiho svetla, wtf :)

27. 7. 2018 16:32 Odeslat příspěvek
Zdravím, chtěl bych ti taky poradit do výběru, lg bych nebral, jak píší špatné aktualizace a vše. Já měl teď Huawei p20 a super mobil i fotky, velká spokojenost, ale pořád jsem chtěl zkusit Xioami mi mix 2S 128 Gb, tak jsem p20 prodal a koupil, telefon dobrý, ale pro mě moc velký, fotky taky moc pěkné....ale prostě velký těžký mobil. Takže jdu zpět a kupuji P20, dá se sehnat ofiko cz distribuce +- 13500,-, padne super do ruky, vydrží 2 dny, paráda. Mobilů jsem měl už spostu, ale Huawei P20 byl fakt nejlepší.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #  Další stránka
Stránka 2 z 3 [ Příspěvků: 32 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies