MobilMania.cz

Přihlásit se

Firemní SIM v soukromém dual SIM

Offline - Junior Profil 
19. 2. 2019 18:53 Odeslat příspěvek
Ahoj,
mám soukromý Samsung A8 dual SIM, v práci si můžu vybrat jakýkoliv telefon do 5,5 tis. pro pracovní SIM. Takže budu buď mít A) dva telefony a ten firemní bude prostě parametrově horší, než soukromý, budu 2x řešit nabíjení, různé konektory apod. Nebo B) si dám tu služební SIM do soukromého telefonu a budu mít jeden (lepší) telefon a budu jen vypínat pracovní SIMku.

Do čeho byste šli vy a jak to máte případně vy? Díky. Btw.: Pokud si ten firemní telefon nekoupím, tak těch 5,5k nedostanu :-)
Poslední příspěvek

Offline - Junior Profil 
19. 2. 2019 19:16 Odeslat příspěvek
Koupil bych si nejlepší přístroj do 5.5 t a propůjčil ho někomu z rodiny..

Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 2. 2019 20:29 Odeslat příspěvek
Já mám firemní telefon, v něm firemní sim a také soukromou sim. Tj. svůj telefon de facto nemám. Rozhodně je ale lepší nic nekomplikovat a mít jen jeden telefon.
Podotýkám, že záměr použít zakoupený telefon za firemní peníze k výhradně soukromému použití členem rodiny minimálně není fér. A na tuto variantu je třeba se explicitně zeptat. Přeci jen jsou to jejich prachy a majetek.
A ne, žádnou refundaci za používání svého telefonu rozhodně nelze očekávat.

Offline - Junior Profil 
19. 2. 2019 20:38 Odeslat příspěvek
Diky za reakce :-) Prave to posunutí firemního telefonu je clenovi rodiny nepůjde, protože si toho muj sef všimne. Taky si myim, ze nakonec používání jednoho telefonu pro obe sim bude snazsi, jen mi prijde škoda nevyuzit tem 5k, ale co se da dělat :-(

Offline - Moderátor Profil 
19. 2. 2019 20:40 Odeslat příspěvek
Dá se využít, ale musel bys vědět o lepším telefonu za 5,5k než je tvůj Samsung :-)

Offline - Junior Profil 
22. 2. 2019 07:14 Odeslat příspěvek
Mám to úplně stejně. Taky mám A8. Používám ho jako dualsim se služební simkou. Mohl bych mít služební telefon zhruba za stejnou cenu jako ty. Ale je to jednoduché. Za 6000 nic lepšího nekoupíš. Dva telefony jsou otrava. Soukromé simky se nevzdám. Ať si ty prachy nechají. Pokud se něco stane, řešíš na firmě jen ztrátu simky.

Offline - Junior Profil 
22. 2. 2019 09:42 Odeslat příspěvek
Petr D: Dík, tak jsem rad, ze v tom nejsem sám :-) Fakt nic lepšího za tu cenu nekoupím a samsung už vůbec ne. Ještě mě napadla jiná věc a to svůj telefon prodat za 4k, nějak to vyfakturovat, zaplatit to de facto firmě a koupit něco za 10.500 Kc, kdyby třeba s8cka s příchodem s10ky slevnila. Jenže pak by to byl telefon za desitku ve vlastnictví firmy, který můžu jen používat...

Offline - Pokročilý Profil 
22. 2. 2019 09:53 Odeslat příspěvek
To je jen tvůj pocit, že dostaneš 5,5k. Jen ti je půjčí k užívání až budeš končit nebo výměna tak telefon budeš vracet.

Offline - Junior Profil 
22. 2. 2019 10:07 Odeslat příspěvek
Ja vim :-/

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 9 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies