MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Který dualsim telefon kolem 10k?

Offline - Junior Profil 
18. 3. 2019 21:12 Odeslat příspěvek
Jakej blbej zvuk?
Jinak ten Mi Mix 2s je samozrejme lepsi volba nez A50 nebo pripadne nejakej jinej low-end Samsung kterej by ti tu chtel melipa nabizet. Neco jinyho je Galaxy S rada, ale ta je mimo limit.
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 3. 2019 21:26 Odeslat příspěvek
První recenze skoro všechny psaly o tom, že zvuk, kterej se nahraje s videem je hodně špatnej. Našel jsem, že po updatech na MIUI 10 to zmizelo.


Offline - Junior Profil 
18. 3. 2019 22:16 Odeslat příspěvek
Jo, zvuk u videa je slabsi. Ted po updatu je to lepsi, ale treba takovej Samsung nebo iPhone zvlada zvuk lip. Ale neni to uplne nepouzitelny, a ve vsem ostatnim je ted ten fotak lepsi nez konkurenti (myslim tim treba S8, LG V30 nebo podobne).


Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 3. 2019 09:30 Odeslat příspěvek
Do finále jsem vybral těchto 5 telefonů:
Asus Max Pro M2
Honor 8x
Moto G7 Plus
Xiaomi Mi Mix 2S
Samsung A50

Pro moje potřeby mi nejlíp vychází Motorola a Asus a nejhůř Honor. Xiaomi je pro mě o větších kompromisech a o A50 toho konkrétního moc není. Zkusím to dnes rozseknout :) Všem díky.


Offline - BAN Profil 
19. 3. 2019 10:25 Odeslat příspěvek
Osobne bych sel do mi mix 2s, kvalita a vykon je nekde jinde nez u zbyvajicich telefonu. Snapdragon 845 je stale jeden z nejvykonnejsich cipu pro telefony. Zbytek jsou tlf. stredni tridy. Mi mix 2s je high end.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 3. 2019 10:53 Odeslat příspěvek
Tam mi vadí tohle:

3,5 jack - přežiju to

Přední fotoaparát dole - mám Skype konference téměř denně i v autě a občas i za chůze. Samozřejmě můžu telefon otočit vzhůru nohama.

Horší repro/nahrávání zvuku - částečně asi vyřešeno MIUI 10, ale bez vlastního otestování do toho nechci jít. Bohužel není nikde v kameným obchodě, abych se na něho podíval a zkusil.

Displej slabší podle dost recenzí. To považuju za subjektivní a taky bych si to chtěl zkusit.

Android 8 - předpokládám, že ho dřív zaříznou, než když koupím telefon s 9. To je ale můj ničím nepodložený názor, tak třeba je úplně mimo :) přecházím po 5 letech na iOS, kde jsou aktualizace i na starší telefony.

Bez SD karet bych musel zvolit vyšší paměť - 128gb a to je za vyšší cenu cca 10k vs 7,7k u Motoroly a Asusu. Tím pádem mi ten příplatek 2,3k za to moc nestojí.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
19. 3. 2019 11:02 Odeslat příspěvek
Kupovat něco na čem ti vadí tolik věcí jen kvůli 845 je nesmysl.


Offline - Junior Profil 
22. 3. 2019 23:07 Odeslat příspěvek
A co Nokia 8.1?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 3. 2019 09:42 Odeslat příspěvek
Můžu doporučit Xiaomi Mi8. Skvělý telefon.


Offline - BAN Profil 
23. 3. 2019 10:41 Odeslat příspěvek
Uz jsem ho doporucoval 17. 3. a nelibi se. Jeste je dalsi dobrou volbou Redmi Note 7, ma velkou baterii, slusny vykon a cena je vyborna.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 8. 2019 08:30 Odeslat příspěvek
Tak jak jsi se rozhodl? Já jsem s Moto G7 Plus hodně spokojený, hlavně kvůli foťáku, je skvělý v této cenové kategorii.


Offline - BAN Profil 
4. 8. 2019 08:57 Odeslat příspěvek
MI 9 T je take vyborny.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, #
Stránka 2 z 2 [ Příspěvků: 27 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies