MobilMania.cz

Přihlásit se




P30 vs Mi 9 SE

Offline - Junior Profil 
4. 8. 2019 08:26 Odeslat příspěvek
Zdravím,

už pár dnů řeším dilema, jestli koupit Huawei P30 nebo Xiaomi Mi 9 SE 128GB...

Momentálně mám Xiaomi Redmi 4X, jsem celkem spokojen, i přes to, že jde o low-end (předtím jsem používal Xperii P a iPhone 4S), hlavní důvod upgradu je pro mě foťák.

Oba mobily jsem měl možnost si osobně vyzkoušet. U Mi 9 SE mě štve jas displeje, který mi přišel o dost nižší než na mém Redmi a vyhovoval mi až v momentě, kdy byl skoro na maximu :D (=> bojím se, že s tou nepříliš velkou baterkou při mém stylu používání moc dlouho bez nabíječky nevydrží), trochu mi vadí absence podpory paměťových karet (v mobilu mám asi 40GB hudby) a 3,5mm jacku, ale to bych překousnul. Rád bych využíval i ten širokoúhlý foťák, který u Mi9SE dle recenzí trochu ztrácí detaily (v porovnání s těmi ostatními).. Snad by pomohlo nainstalovat Google Camera. No a pak ta baterka...

U P30 vidím jako menší nedostatek subjektivně horší reproduktor než u Mi 9 SE a trochu mi vadí, že telefon má tendenci některé fotky přikrášlovat, přesvěcovat... EMUI je trochu chaotické, ale to je snad o zvyku. :-)

Otázka zní - který telefon byste volili? FInanční limit sice nemám, ale vyplatí se připlatit 5 tisíc za P30? Jsou foťáky v něm i samotný telefon opravdu o třídu lepší?


Prosím, nedoporučujte mi jiné značky, ani větší přístroje - jsem zastáncem kompaktních telefonů. ;-) Díky
Poslední příspěvek


Offline - BAN Profil 
4. 8. 2019 09:03 Odeslat příspěvek
Jeste se podivej na MI 9 T, tam neni problem s baterkou.


Offline - Junior Profil 
4. 8. 2019 09:09 Odeslat příspěvek
Jak píšu - chci kompaktní stroj, tohle už je moc velké. :(


Offline - Junior Profil 
4. 8. 2019 09:27 Odeslat příspěvek
Zkus kouknout na Samsunga S10e ted je v akci za 13 990 pres o2 vyhody


Offline - Moderátor Profil 
4. 8. 2019 10:50 Odeslat příspěvek
Samsung S10e nebo Huawei P30, ten má špičkový foťák, Mi 9 SE na ty dva nemá


Offline - Mírně pokročilý Profil 
4. 8. 2019 11:28 Odeslat příspěvek
Asi mysli spis mi9T pro. Protoze ulevit v otazce procesoru a nemit snap 855 by byla skoda.
Kompaktnejsi je jeste s10e , jen tam je tragicka baterie.
U P30 se mi libi lepsi fotak (hlavne za tmy) a vetsi vydrz.
U mi9 vykonejsi procak a ma bezdratove nabijeni.

Ja bych sel do P30.

Pardon , spatne jsem to precetl a toho SE jsem si nevsiml.

Proto u me jasne P30. To SE fakt ne.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 6 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies